Я шукаю...

Завантаження гри The Banner Saga та все цікаве, що хотілося б знати

Популярна гра The Banner Saga

Хочете прогулятися з ночівлею в лісі, але виходити з дому ліньки? Вихід є – завантажити гру The Banner Saga. Завдяки їй ви зможете пройти нескінченним, здається складним шляхом, при цьому залишаючись на улюбленому дивані. На рідкісних ділянках цивілізації можна робити короткі зупинки.

Делегати рогатих велетнів наступають із західного боку. Їх командиром є досвідчений боєць на ім'я Хакон. Гірку немічних селян, зі східного боку узбережжя, веде професійний мисливець Рук. Люди рятуються втечею від кам'яних ідолів, які були створені з єдиним завданням - бути ворогами не тільки для людей, а й для велетнів, стати перешкодою між ними, не дати зіткнуться двом племенам в смертельній битві.
Зображення битви

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Тривалий шлях:збереження життя селянам та воїнам

Хадсон і Рук ведуть за собою великі поселення, кожен з яких має свої проблеми: сотні варлей, воїнів, простих селян та запряжений биком віз. Вони ледве йдуть між сходинками сюжету день за днем, при цьому запаси провізії постійно зменшуються.

Основне завдання полягає в грамотному управлінні обома поселеннями. Після того як їжа остаточно закінчиться, учасники каравану почнуть вмирати від голоду, нескінченний шлях точно не посприяє підвищенню бойового настрою. Звичайно, можна стати табором й відпочити кілька днів, але в учасників немає скатертини-самобранки, припаси починають підходити до кінця. До поселення, в якому можна їх поповнити, чекає ще довгий та важкий шлях.

Варто розуміти, що похід не полягає тільки в добуванні їжі й турботі про бойовий настрій. Жодне подорож не обходиться без будь-яких неприємностей під час шляху. Хакон і його воїни можуть постояти за себе, а ось Рук весь у турботах, адже він єдиний мисливець й повинен врятувати від смерті сотні селян. Люди постійно помирають, крадуть їжу, намагаються підпалити візок, починають драги та розбирання між собою. Він розв’язує усі проблеми, кожна з яких являє собою дилему, що має різні варіанти: винних вбити, вигнати, покарати, пробачити, а може просто не втручатися і хай буде, що буде? Рук ретельно все вивчає та зважує рішення своїх дій, після чого приходить до певних висновків. Наприклад, вирішив поміняти воїнів на їжу у купців, начебто нічого не віщувало біди, але тут все пішло псу під хвіст: люди, воїни, настрій, адже їжа виявилася бракованою.

Мандрівники

The Banner Saga можна завантажити на айфон та грати у своє задоволення, адже навіть в море бід можна побачити промінчик надії. У Рука є улюблена дочка на ім'я Аллет. Вона найдорожчий його скарб. Аллет вирішила виготовити для батька чарівне намисто. Тепер дорожній пил вкаже на патруль велетнів, які стануть охороняти караван. Один з охоронців захоче відверто висловитися - варлей Айвер, який має стільки скелетів у своїй шафі, що вам й ні снилося. Не всі зможуть дожити до завершення походу, адже один невірний вердикт може стати фатальним як для одного, так і для кількох людей.

Дана Знаменита Сага буде цікава для гравців будь-якого віку. У ній ви керуєте не тільки людьми, а й варлеями, з якими теж не нудно. У них свої правила і розваги - починаючи від примх зарозумілого та безпринципного принца Людина, дитя людини, до наказів Хакона, які часто оскаржуються. Ви почнете переживати разом з персонажами, намагатися врятувати життя кожному герою, важко ставитися до втрат. Занурення в гру відбувається повільно й поступово, змушуючи відчути сюжет та перешкоди, що зустрічаються на шляху: взаємовідносинами між героями, катастрофи та інше.

Цікава інформація: Огляд Brothers f tale of two sons. Чому варто завантажити на iOs гру

Від побутових проблем вибір переходить до екзистенційних, ефект від наслідків може бути самим непередбачуваним. Ви починаєте все більше думати над ними, зважувати всі рішення, а коли в результаті отримаєте в спину ножа, почнете проклинати себе за недалекоглядно плани. Повністю змінити сюжет не вийде, але внаслідок різних рішень можна по-своєму повернути історію.
Воїни та варли

У чому полягає основна ідея гри

Ні у кого не вийде уникнути війни, адже розбійники й дреджі постійно розробляють плани нападу на караван. Чим ближче закінчення шляху, тим глибше ви занурюєтеся в Велику битву. Тепер не бій наздожене нас, а ми занурюємося в нього, як у вир з головою.

Основна ідея полягає в наступному:

  • поле, розділене на клітини;
  • три показники (бойовий настрій, який можна витратити на особливі навички й вміння; броня, вбирає певну частину пошкоджень; сила, що відповідає за втрату та шкоду здоров'ю);
  • класи воїнів (поєднують в собі навички рукопашного бою та стрільців);
  • тактика, яка потребує вдумливості й правильної розробки.

План «задавити кількістю» не підходить через те, що ворогів завжди більше. Щоб виграти битву, слід розробляти акуратні маневри, правильно розподіляти сили, грамотно використовувати воїнів. Спроба взяти нахрапом іноді гарантує перемогу, але при цьому втрати будуть колосальними. Пораненим треба відпочити пару днів, щоб взяти участь у наступній битві, внаслідок цього кількість воїнів істотно скорочується.

Зе Банер Сага дозволяє експериментувати зі своїм військом. Підбір збалансованого і максимально ефективного загону стане цікавим заняттям, не гірше самої битви. На зароблену славу ви можете тренувати бійців, купувати провізію, чарівні вироби. Один вважає за краще грати смертоносним загоном лучників, інший вибере носіїв сокир. Втратити персонажа дуже просто, поламати план, що розробляється днями, ще простіше.
Снігове время

Вороги надають гідний опір, при цьому люди такі ж гарні й здатні втоптати в бруд противника. Вони мчать в атаку стрімголов, іноді накриваючи навіть товаришів ударами. Не сказати, щоб битви були занадто важкими, але гравець все ж отримує виклик. Вони не приїдаються, ви можете постійно удосконалювати своє військо, відточувати його навички, оцінювати ефективність. У фіналі отримані переваги вам точно знадобляться.

Варто прочитати: Mortal Combat Mobile: чи варта гра уваги через 6 років після виходу

Краса може бути суворою та ніжною

The Banner Saga дійсно чудова, вона наповнена художньою графікою та відмінними варіантами стратегії. Жодне зображення природи не повторюється, кожну ділянку так і хочеться сфотографувати на камеру. Камені-домени уявляють собою видовище, яке захоплює.

Художники викладалися на повну, тому гра на iOs насичена фарбами, ми віримо в створений світ, як вони того і хотіли. Герої промальовані чітко і красиво, зовнішній вигляд кожного героя - клопітлива робота майстра. Рук одягнений в простий одяг, волосся злегка торкнула сивина, погляд суворий, рішучий.

Претензій до войовничих сцен немає взагалі: копейщик наколює ворога на піку плавним рухом, потім одним ударом ноги зіштовхує його, величезний варлей всіх рубає направо й наліво величезним мечем. Арени також детально промальовані й захоплюють своєю реалістичністю та красою.
Велетень з рогами

Гра просто не має недоліків, єдиний нюанс - вона досить-таки коротка. Буквально за 10-15 годин її можна пройти повністю всю. Лінійний сюжет цього не приховує, але дилем в ньому вистачає.

Специфіка гри: розробка тактики бойових дій

Якщо вас цікавить питання, як завантажити на iPhone, відповідь проста - за допомогою Play Маркет або Торент. До особливостей The Banner Saga можна віднести:

  • Унікальний фантазійний сюжет: вас чекають різні пригоди, пошук древніх знань, битви й створення особистого бастіону.
  • Прекрасна двовимірна анімація: всі місця намальовані справжніми професіоналами своєї справи, мають максимально реалістичний вигляд.
  • Реальні розв’язання задач й наслідки: будь-яке рішення, яке ви приймете в шляху, впливає на розвиток подальшого сюжету історії.
  • Понад двадцяти персонажів: ви можете вибудовувати війни або мирні відносини, всі герої мають різні вміння й навички, які відповідають стилю гри.
  • Тактика битви: збирайте бійців, розробляйте стратегію, пристосовуйтеся до динамічного бою, адже тільки від вас залежить, хто буде жити, а хто помре.

До переваг відноситься інтрига, стиль, якісна музика, покрокова бойова система. До мінусів: швидкоплинність військово-промислового комплексу.
Лучник

Висновок про гру The Banner Saga

П'ятнадцять годин гри пролітають як одна мить, а курсор вимагає продовження. Тут немає можливості досліджувати самостійно локації, крутити романи, отримувати завдання, персонажі можуть вирости всього на пару рівнів. При цьому присутні поєднання покрокової класичної тактики та ігрового процесу, міфології й стильної картинки. Місяці очікувань коштували того, щоб нарешті зіграти в гру The Banner Saga. Даний варіант є першою частиною трилогії. Але шанувальників чекає неприємна звістка: після виходу третьої частини очікування продовження будуть нестерпно довгими.

Ваша оцінка: