Я шукаю...

Огляд Brothers A Tale of Two Sons. Чому варто завантажити на iOS гру?

Гра Brothers A Tale of Two Sons

Brothers A Tale of Two Sons – напевно одна з небагатьох ігор в якій відсутні досягнення, тут немає стандартної прокачки персонажів, відкритого світу і багато інших моментів, які сьогодні зустрічаються практично у кожній сучасній грі. Проте сюжет інтерактивної повісті змусить гравця провести у даному світі не одну годину.

Розробником є шведська компанія Starbreeze Studios. Даний проект став чимось новим і повністю відрізняється від інших відомих продуктів компанії. Не відомо з яких причин компанія вирішила піти на такий крок. Розробникам вдалося створити справжню казку – досить просту, але дуже цікаву.

Варто прочитати: Candy Crush Saga: гра яка майже вбила всю ігрову індустрію.

Brothers A Tale of Two Sons гра на iOS особливості ігрового світу

В першу чергу Brothers A Tale of Two Sons – це гра-подорож. Два брата вирушають, щоб знайти ліки для хворого батька.

Гра про двох братів на Айфон

Історія розпочинається з того, що маленький хлопчик сидить на могилі своє матері та згадує трагічні події зі свого життя. Але в оду мить дана картина переривається, бо хлопчика кличе його старший брат. Батько тяжко хворий і йому потрібна допомога. Лікар повідомляє, що врятувати його може лише особлива вода з магічного дерева. Братам нічого не залишається як відправитися на пошуки ліків.

Командна гра

Вже з перших хвилин гри братам доводиться працювати разом. Саме тому гравець отримує управління відразу двома персонажами. Права частина екрану відповідає за молодшого брата, а ліва за старшого. Проте у грі буде досить багато дій які потребують взаємодопомоги. Кожна перешкода буде потребувати спільної роботи і немає ні одного завдання яке б було реально вирішити одному з братів самостійно.

Гравцеві доведеться навчитися працювати відразу двома частинами екрану. І хоча, на перший погляд, може здатися, що гра має досить легке управління, але це не зовсім так. Керування двома братами потребує концентрації від гравця, а цього досягнути буде можливо лише через певний час.

Момент спільної роботи братів надає грі певної таємничості та цікавості. Коли головні герої покидають домівку відразу змінюється настрій повісті. Користувачу буде розповідатися багато історій через образи інших персонажів і завжди буде вибір залишитися осторонь, або ж допомогти.

Зовсім новий світ

Особливістю гри є те, що постійно змінюється настрій. Спочатку все починається досить таки життєрадісно. Дії персонажів повністю залежать від ситуації. Так, наприклад, якщо вони поблизу людей може розпочатися діалог. І при цьому кожен з них реагує по-різному на кожну із ситуацій. Молодший брат може відняти у прибиральниці віник і гратися з ним, а старший люб’язно запропонує свою допомогу.

Вся розповідь подається гравцеві без будь-яких додаткових слів. Саме тому, потрібно постійно слідкувати за розглядом подій і візуально отримувати всю необхідну інформацію.

Розробник пропонує новий світ, якого раніше не було в інших іграх компанії. Спочатку гравець побачить яскраві кольори, а вже пізніше все поступово почне змінюватися. Героям доведеться відвідати тролів які живуть в підземеллі.

В Brothers A Tale of Two Sons гра на iOS не намагаються розповісти і показати як влаштований ігровий світ і пропонують все це самостійно впродовж гри зрозуміти.

Геймплей Brothers A Tale of Two Sons взлом

Подивившись декілька відеороликів можна зробити висновок, що це пригодницька гра, але без стрілянини. Однак все трішки по-іншому.

Вже з перших хвилин гравець потрапить у новий світ і спробує зовсім нестандартне управління. Керування одночасно двома персонажами на Айфоні може нагадати ситуацією, коли потрібно писати двома руками одночасно. Проте з часом до цього можна звикнути і це вже не здаватиметься чимось складним та незрозумілим.

В Brothers A Tale of Two Sons взлом немає ні одного повноцінного діалогу, персонажі спілкуються примітивною мовою й використовують жести. І у зв’язку з цим головним принципом є не розказати, а показати. За допомогою жестів розробники розповідають і занурюють гравця в досить серйозні теми такі як смерть, родинні  зв’язки, взаємодопомога та інше.

Початок подорожі у Brothers A Tale of Two Sons

Розробники добре попрацювали особливо над створенням картинки та образів. Це призводить до передачі ще більшого трагізму головної історії.

Пригода двох братів триває рівно стільки як і перша частина «Хобіта». І, що саме цікаво, навіть персонажі деякі збігаються.

Спочатку все не здається таким складним. Наприклад, перший троль який зустрічається братам на шляху вирішує їм допомогти. Хоча, якщо взяти до уваги всю картину, то мало б бути зовсім навпаки.

Проте з проходженням гри все поступово змінюється й підкреслює це більш трагічна музика, а підсилює ефект контрастність, яка також буде змінюватися.

Графічна частина гри досить примітивна і не вразить користувача чимось особливим. Проте гравця тримає візуальний стиль. Тут все продумане до дрібниць, тому в деякі моменти все ж хочеться помилуватися певними пейзажами. Підкреслює це все музикальне супроводження, яке було створено відомим композитором Gustaf Grefberg.

Як результат у розробника вийшло зробити досить сильний проект з чудовим геймплеєм та захопливим сюжетом.

Проходження Брати: Казка про двох синів на Айфоні

Світ гри наповнений цікавими речами. Варто лише придивитися і можна побачити багато деталізованих об’єктів та предметів які заслуговують уваги гравця.

Брати: Казка про двох синів має цікавий сюжет, проте користувачі стверджують, що пройти можна її всього лиш за 3 години.

Звичайний світ

Велика увага приділяється саме реальному світу. Режисер хоче показати, як до початку подорожі жили герої.

Тому звичайним світом виступає невелике поселення, де і живуть брати Наі і Най. Їх мама потонула і менший брат відчуває свою провину за це.

Пригоди

Після того, як брати дізналися, що батько знаходиться у небезпеці вирушають в подорож. Як і у деяких інших іграх так званий «клич до пригод» неможливо відразу прийняти, або ж відмовитися від нього.

Перше випробування Brothers A Tale of Two Sons

Можуть з’являтися й інші персонажі, які будуть перешкоджати цьому. Наприклад, у грі перешкодою виступив місцевий хуліган, який зробив все можливе, щоб брати не покинули домівки.

Зустріч з наставником

На даному етапі для того, щоб відправитися у подорож героям може бути потрібна додаткова допомога. В  Brothers A Tale of Two Sons дану роль отримав старший брат, навіть не дивлячись на те, що він є одним із головних персонажів історії.

Най постійно допомагає меншому братові. Наі практично нічого не здатен зробити самостійно.

Перехід до іншого світу

Після того, як персонажі покидають рідне село потрапляють до нового світу. І першим кого вони зустріли став троль. Саме він допомагає братам потрапити в підземелля.

Там і будуть відбуватися основні події. На шляху до досягнення свої цілі герої будуть зустрічати друзів та ворогів. Характерною особливістю нового світу – є темні кольори які підкреслюють небезпеку. Братам доведеться потрапити до підземелля тролів, прогулятися темним лісом, а також знайти велетня.

Дивовижні пригоди Brothers A Tale of Two Sons

І визначення позитивних та негативних персонажів відбувається досить просто. Так перші мають дружній вигляд, останні – вороже налаштовані.

Печера

Тут герої зіткнуться з найбільшою небезпекою та труднощами. В Brothers цей момент розпочинається з того, що брати зустрічають дівчину, яку збираються принести у жертву. Най і Най рятують її й вона показує дорогу до Дерева Життя.

Дівчина проводить персонажів через місто та озеро, де по серед битви все перетворюється у лід. Після цього на братів чекає головне фінальне випробування.

Головне випробування

На цьому етапі вони стикаються зі смертельною небезпекою. Дівчина яка допомагала братам виявляється не тією за кого себе видавала. В ході битви її вбивають й смертельне поранення отримує старший брат.

Нагорода

Головною ціллю Brothers є отримання цілющої води й після фінального випробування навіть не зважаючи на поранення брата персонажам вдається знайти дерево. Після цього настає трагічний момент, старший брат помирає.

В такому випадку творець сюжету робить акцент на тому, що за будь-яку нагороду потрібно платити. Наі прощається з братом і хоронить його під Деревом Життя.

Дорога додому

Грифон відносить молодшого брата додому, туди звідки усе і розпочалося. Проте і це не кінець випробуванням. В поселенні розпочинається жахливий шторм, тому Наі доводиться пливти, хоча хлопець цього найбільше боїться після смерті мами.

Смерть брата

Наі повертається додому і відразу прямує до лікаря для того, щоб врятувати батька. Молодшому брату вдається завершити подорож, проте радості від цього не стає більше, бо було втрачено двох членів сім’ї. Події які трапилися в завершальній частині повністю змінюють Наі, він стає іншою людиною і виростає як особистість.

Цікаві факти про Brothers A Tale of Two Sons на Айфон

Серед цікавих моментів гри можна виділити наступне:

  • Гра виявилася досить короткою, прийти її можливо за три години. Автор ідеї дуже хотів зробити щось унікальне. Розробникам вдалося створити невелику казку, кожна подія у якій розгортається як унікальна сцена.
  • Не дивлячись на наявність двох головних персонажів, Brothers не має кооперативу. Розробнику декілька разів пропонували внести зміни в управління і розділити персонажів, проте він відмовився. І саме цей момент зробив гру особливою та унікальною.
  • Розробник хотів створити не інтерактивну гру в якій гравець не буде простим спостерігачам, а зможе брати активну участь у кожній події. В наслідок цього була створена ігрова мова яку гравець буде намагатися зрозуміти і тим самим дізнатися про що йде мова.
  • За постановку в грі відповідав Джозеф Фарес, режисер неодноразово був нагородженим кіно нагородами.

Чому потрібно Brothers A Tale of Two Sons скачати на Айфон

Гра Brothers A Tale of Two Sons на Айфон варта уваги гравців. Можливо вона не сподобається кожному, проте зіграти її варто. Історія братів не зможе залишити байдужим нікого. Скачати Brothers A Tale of Two Sons на Айфон безкоштовно можна на App Store.

Фінал гри Brothers A Tale of Two Sons

Прочитайте також: Archero: приголомшлива Rogue-like гра для мобільних пристроїв.

Крім цього, варто зазначити, що з Brothers A Tale of Two Sons можна винести багато чого цікавого. Розробник зміг довести, для того щоб зацікавити гравця зовсім не обов’язково заливати екран кров’ю, вбивати та роботи багато інших дій, яких вже вистачає у інших продуктах.

Серед позитивних моментів які говорять про те, що потрібно Brothers A Tale of Two Sons завантажити гру є:

  • чудовий візуальний ряд;
  • вдалий мобільний порт;
  • цікавий сюжет, який захоплює з першої події;
  • неймовірне музичне супроводження.

Шведській команді розробників вдалося створити історію, яку важко забути. В ігровому світі піднімаються важливі питання, які можуть допомогти гравцеві подивитися на реальний світ зовсім іншим поглядом. Саме тому, варто завантажити Brothers A Tale of Two Sons на iOS, щоб насолодитися сюжетом та зануритися в яскравість ігрового світу.

Ваша оцінка: