Садимо 1 дерево за 1 відновлений смартфон

Садимо 1 дерево за 1 відновлений смартфон

17 квітня у місті Золочів компанія ICOOLA.UA у партнерстві з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Золочівською міською радою та ДП “Зозулинське лісове господарство” організували масштабну висадку дерев в рамках екологічної кампанії “Садимо 1 дерево за 1 відновлений смартфон”.

Спільними зусиллями, було посаджено 26 саджанців зі закритою кореневою системою у сквері історичної частини міста. Основна кількість саджанців вже проростає у межах території лісового фонду Золочівського лісгоспу. Завдяки гарним погодним умовам, 4185 дерев були посаджені менше ніж за 4 години.

“Даною ініціативою компанія не тільки посприяла лісовідновленню та створенню зеленої зони у м. Золочів, але й згуртувала людей для реалізації заходів зі збереження довкілля. Більшість учасників акції отримали свій перший досвід з висадки зелених насаджень й, разом з тим, можливість переосмислити цінність такої роботи. Кожне дерево це ≈ -1 т вуглекислого газу з атмосфери, майже стільки ж виробленого кисню й безліч інших життєво необхідних для природних екосистем і людини функцій. Компанія ICOOLA.UA запропонувала легкий та дієвий спосіб клієнтам берегти довкілля - за кожен куплений гаджет - 1 висаджене дерево. Однак висадка дерев - не найбільша перевага для зменшення екологічного сліду покупця.

Золочів висадка дерев

Сама бізнес-модель компанії побудована за принципами циркулярної економіки, тож купляючи відновлений телефон, ми зменшуємо викиди токсичних речовин та парникових газів, зменшуємо видобуток вичерпних ресурсів та утворення відходів, що пов'язані з виробництвом, транспортуванням та утилізацією гаджету.” - говорить Ірина Галюк, експертка з питань сталого розвитку в ICOOLA.UA.

Акція відбулась  17 квітня у партнерстві з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Золочівською міською радою та ДП “Зозулинське лісове господарство”. Участь у висадці дерев взяли працівники renew компанії ICOOLA.UA, працівники Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, представники Золочівської ОТГ, партнерська громадська організація “Будуємо Україну Разом” та волонтери, які приєднались в рамках інформаційної кампанії про подію. До екологічної ініціативи приєднались близько 100 людей. Акція відбулась з дотриманням усіх карантинних норм.

Посаджене дерево

Компанія ICOOLA.UA займається відновленням пошкоджених та вживаних смартфонів і однією з перших в Україні прийняла рішення застосувати принципи сталого розвитку у своїй діяльності задля збереження довкілля та реалізації соціально відповідальних проєктів. Такий підхід є звичним для європейського бізнесу, тому українські компанії також повинні переорієнтовуватись на нові правила гри.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс