Я шукаю...

Новий екран блокування і налаштування повідомлень: оновлення iOS 15

iOS 15

Вихід нової версії операційної системи iOS змусив користувачів активно шукати інформацію, яка стосується цієї події. Багато ентузіастів вже почали вивчати вихідні коди та шукати дані, будь-які відомості про оновлення. Кожен вихід нової версії програмного забезпечення від компанії Apple породжував величезну кількість суперечок в інтернеті та реальному житті, а також провокував людей створювати цілі форуми. Як правило, там обговорювалися можливі нововведення, а після виходу ПЗ користувачі активно обговорювали функціонал, плюси та мінуси, недоліки й переваги у порівнянні з попередніми версіями.

Та ж ситуація сталася і з 15-ю версією системи iOS. Новина про оновлення викликала масовий ажіотаж серед користувачів і фанатів бренду. Спочатку поширювалися різні чутки, які ні на чому не ґрунтувалися. Зараз же є цілком конкретні деталі та роз'яснення, яким можна довіряти. Якщо судити за інформацією, яка доступна в інтернеті, то можна зрозуміти, що зміни торкнулися перш за все призначеного для користувачів інтерфейсу.

Також почитайте про роботу AirPods.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Інтерфейс програмного забезпечення

Відомо, що компанія Apple проводить численні дослідження, поступово вивчаючи свою цільову аудиторію та випускаючи продукти, які будуть актуальні для людей. Експерименти стосувалися дизайну повзунків, різних додаткових панелей та інших робочих елементів. Те ж саме стосується й інтерфейсу нового ПО. Однак, за підсумком зміни виявилися не такими очевидними, як очікувалося.

Зокрема, кожен власник нового iPhone або іншого продукту зможе оцінити редизайн екрану блокування та деяких інших елементів. Вже цього літа буде представлена новинка, яку всі зможуть оцінити.

  • Прошивка нового смартфона буде трохи модифікована. Кураторами проєкту планується надати можливість для клієнта міняти стандартні налаштування сповіщень в залежності від місцеперебування людини та її статусу на цей час. Наприклад, якщо ви перебуваєте в літаку, за кермом або працюєте, а також можна додавати та налаштовувати унікальні режими під індивідуальні побажання, прибирати або ставити сигнал дзвінка.
  • Планується додати опцію автоматичної відповіді на вхідні дзвінки або текстові повідомлення. Знову ж, дана функція буде залежати від поточного статусу користувача. На цей час така можливість знаходиться в стані тестування, тому працює тільки опція, коли людина за кермом. Якщо вона увімкнена, то ви можете одним легким рухом відправити абоненту текстове повідомлення, яке містить інформацію про ваш поточний статус, і прохання передзвонити пізніше.
  • Налаштування статусу швидше за все з'являться на головному екрані та будуть доступні в пункті управління, тобто в загальних налаштуваннях телефону.
  • Якщо враховувати звіти людей, які володіють інформацією, то зміни очікують і головний екран планшета Apple, тобто iPad. Відповідно до доступних на цей час відомостей можна буде переміщати віджети на будь-яку частину екрану та розміщувати їх за вашим бажанням також, як і в Айфоні. Якщо ж користувач захоче прибрати всі додатки з екрана, навіть головні, то це тепер буде легко зробити. Крім цього, можна заповнити віджетами повністю весь робочий екран.
  • З'явиться нове меню конфіденційності. Відкриваючи дане вікно, кожен власник смартфону зможе переглянути всю доступну інформацію про завантажені додатки. Також доступний перегляд даних, які ви надаєте додаткам, і коригування доступу до деяких з них.

Будьте уважні й не надавайте встановленим програмам свої персональні дані, а також по можливості інформацію про місцеперебування. Компанія Apple продовжує вести свою діяльність, яка стосується стеження за користувачами. Вже неодноразово смартфони були «спіймані» на тотальному стеженні за діалогами людей.

Стеження за користувачами почалося ще з 14-ї версії програмного забезпечення iOS та викликало масу обурення серед людей і шанувальників бренду. Акції компанії в той період сильно похитнулися, як і їх імідж. Компанія незабаром оговталася, вибачилася й надала інформацію про те, що такі незаконні дії припинено та повторюватися не будуть.

Однак це не зовсім так, оскільки після цього випадку люди неодноразово фіксували факти стеження за їх розмовою. Тому намагайтеся обмежити доступ до мікрофона звичайним додаткам, яким цей та деякі інші допуски абсолютно не потрібні.

Всесвітня конференція програмістів компанії Apple

Фанати бренду очікують і сподіваються, що офіційна презентація всіх змін інтерфейсу відбудеться вже в червні на WWDC 2 021. Даний захід – це всесвітня конференція розробників компанії, яка проходить щорічно. Предметом демонстрацій стають новинки, які компанія презентує та розповідає про їх особливості. За цією подією стежать мільйони людей в усьому світі. Зараз куратори припускають, що вона пройде онлайн, однак ця інформація ще не точна.

За деякими даними зміни інтерфейсу також торкнуться головного екрану блокування. Точної інформації з приводу цих змін поки що немає. Відомо тільки одне – оновлена версія повинна сильно вразити своєю сучасністю, адаптивністю та актуальністю серед цільової аудиторії бренду.

Також почитайте про марсохід зі сміливою назвою Perseverance.

Оновлення програми

Крім змін у зовнішньому дизайні, є ще поліпшення, які торкнулися додатка iMessage. Планується доопрацювання месенджера до певного рівня справності, щоб він міг легко конкурувати з іншими, великими корпораціями на ринку.

Презентація, як уже було сказано вище, очікується влітку. На тому ж заході за попереднім планом користувачам повинні бути представлені нові, удосконалені версії ПО для комп'ютерів macOS, для розумних наручних годинників watchOS і tvOS.

Більш докладної інформації варто очікувати трохи пізніше, ближче до запланованої дати презентації.

Ваша оцінка: