Як користуватися безкоштовним сервісом Sonos Radio на iPhone і iPad

фотографія додатки Sonos Radio на iPhone

Зміст

Популярний американський виробник і розробник аудіопродукції Sonos рішуче вривається на нову стезю. Так, компанія маленькими кроками наближається до створення повноцінного контенту. Вже зараз можна оцінити перший сервіс радіострімінгу, який отримав просту назву Sonos Radio.

сонос на айфоні

На цю мить Sonos Radio являє собою платформу з підтримкою реклами. Раніше заявлялося, що вона буде безкоштовна виключно для споживачів Sonos, втім, зараз це не зовсім так. Сервіс налічує понад шістдесят тисяч різноманітних станцій, включаючи стрімінгових партнерів iHeartRadio і Tuneln і так далі. Однак, все ж є можливість прослухати контент без реклами - це знайти станції від виконавців, які, до того ж ці виконавці самі й курирують. Зараз одним з найбільш затребуваних є плейлист від Тома Йорка, Девіда Бірна, Бріттані Говард і Third Man Records.

Тут можна купити айфон б/у з гарантією 1 рік. Ми - це найкращий магазин Apple.

У чому перевага платформи Sonos Radio

Будь-який користувач смартфоном усіма шляхами намагається знайти, де і як можна отримати якісний контент, при цьому не порушуючи жодного закону. Зараз, коли існує маса платних підписок, чути про безкоштовну платформу дуже дивно, тому може виникнути питання - а наскільки легальний подібний сервіс? Можна видихнути, бо легальний контент від Sonos Radio не зобов'язаний бути платним.

додаток радіо

Якщо ви з тих, хто обожнює слухати старе добре радіо, то вам точно сподобається сервіс Sonos Radio. Найголовніше в ньому те, що він абсолютно безкоштовний на iPhone та iPad. Велика частина споживачів продукції Apple так чи інакше вже встигли зіткнутися з різними потоковими сервісами. І не дивлячись на те, що таких сервісів не перерахувати, вони мають одну спільну рису - підписка. Таким чином, будь-які безкоштовні сервіси просто губляться і відходять на другий план. До цього переліку майже забутих, але не менш улюблених програм входять стандартні радіостанції. І, звичайно, додатки від радіо станцій з часом також стають платними, адже будь-яка робота повинна бути оплачена. Втім, це не скасовує того факту, що є платформи, що дозволяють слухати радіо легально, не заплативши нічого. І нова потокова платформа Sonos Radio надасть можливість насолоджуватися місцевими або великими станціями з усього світу, при цьому вибираючи контент на свій розсуд. Додатково до всього, користувач може вирішити самостійно, отримувати йому контент з рекламою або без неї.

Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфона в 2021 році

Як користуватися Sonos на айфоні та айпаді

Насправді користуватися Sonos Radio на айфоні та айпаді дуже просто. Для цього буде потрібно просто завантажити додаток на iPhone або iPad з відомого всім App Store. Якщо додаток вже є на смартфоні, то потрібно переконатися, що його оновлено до останньої версії, тільки після цього ви зможете отримати безкоштовний доступ до платформи.

знак сонос радіо

Щоб продовжити, необхідно зайти у вкладку «Огляд» і зверху натиснути на пункт «Sonos Radio». Після цього подальші дії такі:

  • Налаштуйте додаток, натиснувши на «Додати обліковий запис" і ввівши необхідну інформацію. Після потрібно підтвердити, що ви згодні з умовами користування;
  • На цьому в цілому налаштування закінчене, тому можна сміливо натиснути на кнопку «Готово»;

Якщо користувач встиг завести аккаунт в Sonos Radio, то далі він може вибирати потрібний контент. У верхній частині дисплея є доступні кураторські станції від самого Sonos. Його просуванням займається даний проєкт. А знизу можна знайти топ популярних і локальних станцій. Також, перегорнувши, можна подивитися, що зараз є на сервісі. Додаток дозволяє фільтрувати контент за категоріями музики, дискусій, спорту, новин тощо. При виборі локальних радіостанцій можна дізнатися, чи співпрацюють вони з Sonos, TuneIn, iHeartRadio або іншими подібними платформами. Ця інформація буде розташована на обкладинці альбому.

Чи варто купити б/у айфон 7 плюс (Відновлений). Переходь за посиланням і дізнавайся все про цю модель.