Як змінити PIN-код телефону?

Як змінити PIN-код телефону? - фото - icoola.ua

Зміст

PIN-код телефону містить щонайменше чотири цифри, які забезпечують доступ до SIM-картки і ваших даних. Його необхідно вводити після кожного перезавантаження телефону. Хоча PIN-код можна деактивувати, ми рекомендуємо використовувати його, оскільки він захищає вашу конфіденційність та доступ до мобільної мережі. Ви можете змінити свій PIN-код у будь-який час. Те, як ви це зробите, залежить від операційної системи вашого смартфону.
 

Чому варто зберігати PIN-код телефону?

Вам потрібно буде вводити PIN-код кожного разу, коли ви перезавантажуєте телефон або виймаєте та знову вставляєте SIM-картку. Перезавантаження телефону та вставлення SIM-картки відбувається рідко, тому є ризик, що ви забудете PIN-код. Тому варто використовувати в якості ПІН-коду комбінацію цифр, яку ви легко запам’ятаєте, або ж записати його.

Перед перезавантаженням телефону рекомендується згадати, чи пам'ятаєте PIN-код. Якщо ви не впевнені, найкращим рішенням буде змінити свій PIN-код на новий, бажано такий, який легко запам'ятати. У більшості випадків для зміни PIN-коду на телефоні потрібно ввести поточний код. У наступних рядках ви дізнаєтесь, як змінити PIN-код в операційних системах Android та iOS. Крім того, ми покажемо універсальний метод, що застосовується до обох систем.
 

Як змінити PIN-код на телефоні Android?

Для телефонів Android спосіб зміни PIN-коду може трохи відрізнятися. Це залежить від конкретної версії операційної системи, яку ви використовуєте. На старих пристроях Android виконайте такі дії, щоб змінити свій PIN-код:

  • Введіть послідовно: Установки >> Безпека >> Блокування SIM-картки >> Змінити PIN-код SIM-картки (введіть старий PIN-код, а потім двічі новий).
     

Для нових Android зміна PIN-коду трохи відрізняється

  • Введіть знову: Установки >> Безпека >> Додаткові параметри безпеки >> Конфігурація блокування SIM-карти >> Змініть PIN-код SIM-картки (введіть двічі PIN-код, а потім новий).
     

Як змінити PIN-код на телефоні iOS?

Щоб змінити PIN-код на пристроях Apple, виберіть:

  • Налаштування >> Мобільна мережа >> PIN-код SIM-карти;
  • У полі "Увімкнути PIN-код SIM-карти" ви знайдете опцію "Змінити PIN-код".
     

Що робити після трьох неправильних вводів PIN-коду?

Якщо ви введете неправильний PIN-код тричі поспіль - SIM-картка заблокується. Розблокувати її можна лише за допомогою PUK-коду. Щоб отримати інформацію про цей код, зверніться до свого оператора зв'язку. У випадку з PUK-кодом не рекомендуємо намагатися вгадувати цифри, оскільки неправильне введення назавжди заблокує вашу SIM-картку. Залишиться лише замінити картку на нову.

Також дізнайтесь, як додати другу сім карту в айфон.

Ваша оцінка: