icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Мінуси Айфона: які недостатки iPhone існують?
16 Лютий 2021

Мінуси Айфона: які недостатки iPhone існують?

Сумніваєшся, який смартфон обрати, на базі Android чи IOS? Редакція ICOOLA вже описала плюси та мінуси таких сматрфонів.

Герасименко Оксана

Протистояння між користувачами Андроїд і власниками iPhone тривати вже не перше десятиліття. У подібних дискусіях ніколи немає ні переможених, ні переможців через те, що в 99% випадків власники підтримують ті телефони, якими активно користуються. Розберемо об'єктивні недоліки iPhone і відмінності від таких популярних, сьогодні, андроїдів.

Головні недоліки використання телефонів марки iPhone

Головні недоліки айфонів:

 1. З кожним оновленням додатки з магазину Appstore все частіше зависають і вилітають. Саме з цієї причини втрачається основна конкурентна перевага iPhone перед андроїдами.
 2. Висока вартість - не кожному по кишені його покупка.
 3. Батарея слабка. Сьогодні вже на ринку є смартфони, які при аналогічному навантаженні працюють в 3 рази довше iPhone.
 4. Немає можливості установки SD-карт.
 5. Немає можливості встановити додаткову Сім-карту.
 6. Відсутня можливість підключення до ПК як USB-накопичувача, для закачування музики і файлів.
 7. Наявність унікального USB-кабелю, який не підходить до інших пристроїв. При цьому він не надійний і невиправдано дорогий. Уже через рік активної експлуатації - переломлюється.
 8. На екрані відсутні віджети, під себе здійснити настройку інтерфейсу - неможливо. Доступні до зміни заміна фону робочого столу і перестановка іконок.
 9. Самостійно акумуляторну батарею замінити немає можливості, бо вона вбудованого типу.
 10. Якість і надійність заліза, не найкращої якості. Хіба за такі гроші може випадати з камери телефону скло, хрустіти кнопки, барахлити динамік, відшаровуватися дисплей? Ще й трапляються випадки, коли Айфони гнутися в кишені.
 11. Наявність величезної кількості підроблених iPhone, які від оригіналу відрізнити досить складно.

Але, якщо заглибитися в питання, і переглянути недоліки перших iPhone, можна дуже здивуватися.

Недоліки перших моделей iPhone:

 1. Робота Bluetooth проводилася виключно із застосуванням гарнітури. Телефон не можна було використовувати як модем, передача файлів - недоступна.
 2. Відсутня файловий менеджер. Весь обсяг даних зберігається тільки через відповідні додатки.
 3. Наявність надзвичайно простої камери, для управління якої потрібна тільки одна кнопка. Телефон демонструє високу якість фото, а ось при перегляді на моніторі видно посереднє макро.
 4. Сім-карта витягується дуже важко.
 5. Веббраузер пригальмовує навіть при підключенні WLAN. Мережеві додатки і навіть односторінкові сайти відкриваються з затримкою у 20 секунд. Копіювання і виділення тексту - недоступно. Картинки з сайтів не зберігаються. Тільки в браузері клавіатура широкоекранна.
 6. Не підтримуються скрипти Java і Flash.
 7. На віртуальній клавіатурі наосліп і однією рукою - НЕ подрукуємо.
 8. Клавіатура - аналогова, без функції Т9. Якщо здійснювати набір тексту транслітом, закінчення автоматично дописують, як результат їх потрібно постійно коригувати, а це вкрай незручно при швидкому наборі. Також паролі, які вводяться на сайтах або додатках - не зашифровано - саме це ставить під сумнів, можливість використання Айфона в громадських місцях.
 9. В одному електронному листі можна відправити тільки один документ або одну фотографію.
 10. Мелодія на дзвінок може бути тільки класична, встановити свою - не надається можливості.
 11. Змінити в настройках телефону можна тільки заставку на екрані, яка буде демонструватися вкрай рідко.
 12. Чи не практичний зум - наближення можна здійснити тільки двома руками.
 13. Відсутні програми для перегляду і редагування документів.
 14. Голосова пошта пригальмовує.
 15. Ігор і зовсім немає, необхідно самостійно, через магазин додатків, встановлювати.
 16. Відсутність голосового набору.
 17. Відсутність відеозапису - тільки фото.
 18. Відсутність швидкісного набору.
 19. Немає можливості відправляти ММС.
 20. При заявлених 4 Гб пам'яті - за фактом отримуєте менше.
 21. Для використання улюблених навушників, а не натирають вуха, навушників Apple, необхідне застосування додаткового адаптера.
 22. Заміна батареї (рекомендується робити щорічно) обійдеться, приблизно, в 100 доларів.

П'ять головних переваг сучасних айфонів

Перший смартфон Apple з'явився понад десять років тому. Новинка викликала справжній фурор, і в перші вихідні було продано більш як 300 тис. Пристроїв.

При цьому новинка не викликала негативу у 99% користувачів. Такого ще не вдавалося нікому.

Після виходу першої моделі світ був розділений на тих, у кого є IPhone, і на тих, хто користується іншими смартфонами. Деякі люди дотепер не розуміють в чому перевага електроніки Епл. Тому саме для них ми підготували топ-5 переваг:

 1. Уміння викликати здивування. Ще до виходу чергової версії користувачі дізнаються з преси та інтернету, що нового буде в айфоні. Ця інформація викликає інтерес, тому за новою моделлю шикуються в чергу. Але навіть після виходу пристрою і його покупки користувач приємно здивований новими можливостями.
 2. Адекватна вартість. З кожним роком продукція стає більш доступною. Звичайно, новинки коштують дорожче, а ось попередні моделі по кишені абсолютно кожному покупцеві. При цьому показники потужності і швидкодії майже не втрачаються: навіть моделі трирічної давності можуть дати фору сучасним пристроям на Андроїд.
 3. Мінімум налаштувань. Розробники просто видалили деякі можливості, які не грають ніякої ролі, але негативно впливають на швидкодію. Завдяки цьому використання стало набагато зручніше.
 4. Користувачі знають, який смартфон буде у них такий. Якщо раніше стояло питання, яке пристрій купити в майбутньому, то зараз чітко зрозуміло, що це буде саме Айфон.
 5. Велика кількість аксесуарів на будь-який смак. Виробники аксесуарів випускають їх спочатку саме для айфонів. Це ж стосується і програм, ігор, корисних додатків.

Айфон - це не тільки статусність. Це зручність, швидкодія і велика кількість інших переваг. Майже всі, хто користувався гаджетами Епл, надалі вибирає саме їх. Вищенаведені аргументи - це далеко не єдині 5 переваг. Насправді їх десятки, якщо не сотні. Тому перед покупкою нового електронного пристрою для зв'язку і розваг не потрібно довго думати: оптимальним вибором стане саме Айфон.

Android проти iOS: яка мобільна ОС підходить саме вам?

Android і iOS - це дві найбільш часто використовувані операційні системи для мобільних телефонів і планшетів. Хоча вибір між смартфонами та планшетами, які ви хочете придбати, не зводиться виключно до операційної системи, але це важливий фактор, який повинен врахувати кожен. Для обох є переваги і недоліки.

Плюси й мінуси Android в порівнянні з iOS

Насправді є кілька реальних відмінностей між телефонами iOS і Android. Більшість відмінностей покладаються на те, що iOS можна знайти тільки на телефонах Apple, тоді як Android працює на пристроях багатьох виробників, має як свої переваги, так і недоліки.

Плюси Android:

 • універсальний;
 • стороннє програмне забезпечення;
 • периферія третьої пари;
 • дешеві програми;
 • модульний інтерфейс.

Плюси IOS:

 • найкраща стабільність;
 • безшовна екосистема;
 • найкраще обладнання до рівня співвідношення;
 • найкраща безпека додатків.

Причини придбання Android

Ця операційна система, створена Google і відома як найбільш широко використовувана мобільна ОС по всьому світу.

Для цього є три причини:

 1. Цікаві особливості та технології. У телефонах Android є деякі унікальні додатки, які дозволяють використовувати телефон цікавими способами, які недоступні для iOS. Нові телефони LG дозволяють включити його простим подвійним натисканням пальця. Нові пристрої від Samsung мають розпізнавання осіб і відстеження очей.
 2. Нескінченно налаштовується. Програми Android надають вам більше настройки і гнучкості, ніж iOS. Це дозволяє використовувати шрифти і значки за власним вибором і встановлювати все, що завгодно.
 3. Android - це операційна система за замовчуванням для різних марок, які доступні за різними цінами. Ви можете отримати велику кількість різноманітності в телефонах Android відповідно до свого бюджету.

Причини придбання iOS

Apple iOS - операційна система, доступна в багатьох продуктах Apple, таких як iPad, iPod і, звичайно, iPhone. Це кращий варіант для тих, хто хоче надійності.

Існує три найбільш причини, чому ви можете віддати перевагу iOS перед Android:

 1. Можна швидше отримати якісні програми. Зараз більшість розробників розвиваються і випускають програми як для iOS, так і для Android, але багато версій спочатку доступні на iOS, оскільки розробити їх простіше. Android - це роздроблена ОС, і більшість телефонів з нею не працює в останній версії. У той час, коли iOS працює на всіх пристроях Apple, і його можна легко оновити, коли вийде нова версія.
 2. Завжди працює. Хоча у вас можуть з'являтися випадкові помилки Apple телефону, їх можна виправити без жодної затримки. Програми на iOS не мають доступу до ОС безпосередньо, а це значить, що, якщо вони вийдуть з ладу, ваш телефон Apple буде працювати так само добре, як і раніше, навіть якщо вам потрібно перезапустити програму.
 3. Більш безпечна ОС. iOS відома як одна з найбезпечніших операційних систем з двох причин. По-перше, працівники Apple перевіряють і тестують кожен додаток вручну, яке розміщується в магазині додатків Apple, а потім вони роблять його доступним для людей. По-друге, Apple має вбудовану програму запобігання крадіжок в iOS, яка може легко відстежувати, розташування вашого iPhone.

Будь-який з цих телефонів є відмінним варіантом, тому ваш вибір зводиться до особистих вподобань. У багатьох випадках це питання лояльності до бренду - ви купуєте те, що завжди використовували.

 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Недоліки програми самообслуговування Apple
16 Травень 2022

Програма самообслуговування від Apple - революційне рішення, яке у майбутньому має дозволити власникам iPhone самостійно ремонтувати свої гаджети. Проте на існуючому етапі ця програма має кілька мінусів. Пропонуємо ознайомитися з ними до того, як ви вирішите особисто зремонтувати свій Айфон.

Apple Watch SE: актуальність і переваги
13 Травень 2022

Apple Watch SE - стильний і надійний смарт-годинник з безліччю корисних функцій і збільшеним часом роботи акумулятора. Він чудово підійде людям, які займаються спортом, та забезпечить точне відстеження фізичної активності. Дізнайтеся більше про можливості, плюси та мінуси Apple Watch SE

Електронний ключ для авто від Apple
12 Травень 2022

Car Key Apple - електронний ключ для авто, який допоможе швидко і зручно відкрити автомобіль, використовуючи iPhone або Apple Watch. Це саме той ключ, який завжди буде під рукою і який не доведеться довго шукати. Дізнайтесь більше про те, як працює Car Key Apple і його переваги