Я шукаю...

Захисне скло на iPhone 12

Захисне скло на iPhone 12
480 грн
480 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Які бувають види захисного скла на iPhone 12?

У будь-якого покупця на початку покупки смартфона виникає запитання - навіщо мені захисне скло на iPhone 12? Адже більшість телефонів мають вбудоване заводське захисне скло. Це звісно, правда, однак заводське скло не самовідновлюється і досить легко піддається царапинам або тріщинам. А, якщо ви виявите бажання замінити скло екрану у сервісному центрі, в такому разі приготуйтесь заплатити чималу суму. Звісно ніхто не хоче переплачувати, тому рекомендуємо придбати захисне скло, адже саме воно дозволяє вам зберігати дисплей пристрою в хорошому стані протягом довготривалого періоду.

Поклеїти захисне скло на Айфон 12 може дійсно кожен!

Проблем із застосуванням самого скла не виникне, головне прочитайте невелику інструкцію про те, як правильно клеїти захисне скло, щоб не помилитися. Звісно, довірити цю справу краще професіоналам з ICOOLA, які легко та швидко наклеять скло у без пиловій камері абсолютно безкоштовно. Щоб наклеїти захисне скло на Айфон 12 самостійно слід дотримуватись наступної інструкції:

  • Протріть екран телефону вологою серветкою;
  • Протріть екран сухою серветкою;
  • Впевніться, що на екрані смартфону немає пилу;
  • Відклейте захисне скло від пластикової пластини;
  • Впевніться, що отвори динаміка та краї телефону співпадають з поклейкою;
  • Притисніть скло до екрану та легкими рухами розгладьте залишки повітря під склом.

Захисне скло від ICOOLA.UA розроблене з високоякісного матеріалу, володіє водо- та жировідштовхувальними властивостями. При покупці смартфону ми безкоштовно поклеїмо його на дисплей смартфону. Також за поклейкою ви можете звернутись до нашого магазину у м. Львів по вулиці Володимира Великого 12.

Захисне скло для iPhone 12 жодним чином не обмежує роботу смартфона

При покупці захисного скла можуть виникнути побоювання, чи буде нормально працювати фронтальна камера або дисплей. Ми можемо з радістю розвіяти ці занепокоєння, оскільки телефон працюватиме точно так само, як і без захисного скла. Знімки з фронтальної камери виходитимуть ідеальні, тактильні відчуття та реакції відгуку на дотики - не зміняться, в тому числі миттєво спрацьовуватиме Face ID.