Я шукаю...

Захисне скло на iPhone 11 Pro

Захисне скло на iPhone 11 Pro
390 грн
390 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Для чого потрібне захисне скло для iPhone 11 Pro?

iPhone 11 Pro вже запущено, і ми знаємо, що ви хочете захистити свій новий гаджет. У нас є всі подробиці про те, як отримати захисний шар скла на новому iPhone.

Що вам потрібно знати про захисне скло на iPhone 11 Pro?

Захисне скло iPhone 11 Pro виготовлене із сапфірового скла та має товщину 0,8 мм, що трохи тонше, ніж 1 мм на iPhone XS. Воно має олеофобне покриття, яке дозволяє легко чистити його. Товщина та олеофобне покриття означають, що при знятті захисних екранів потрібно бути обережним, оскільки вони можуть відшарувати частину захисного скляного шару дисплея.

Оскільки існує так багато варіантів, що відрізняються за ціною та якістю, ми залишили на нашому сайті лише найкращі, на наш погляд, варіанти – і вказали, скільки вони коштують!

Що таке захисне скло?

Безпечне скло - це тип прозорого матеріалу, який зазвичай використовується для вікон або інших поверхонь, які можуть зазнавати ударів. Його також називають куленепробивним склом, багатошаровим склом або армованим склом, коли воно має додаткові шари для підвищення міцності.

Навіщо нам потрібне безпечне скло? Якщо ви йдете вулицею і отримуєте удар по голові звичайним шматком шибки, це може призвести до порізів і синців. Але якби у вас потрапив шматок, захищений куленепробивними шарами, то не було б жодних сумнівів у тому, чи залишиться ваша голова прикріпленою до тіла!

Де можна придбати захисне скло для iPhone 11 Pro?

Ви можете купити захисне скло для iPhone 11 Pro онлайн на нашому сайті чи в магазині. Якщо ви хочете, то можете замовити цей тип захисного скла в нашому інтернет-магазині. Але якщо вам потрібно купити його якнайшвидше і ви не хочете чекати доставки, але при цьому знаходитесь у Львові, то вирушайте до найближчого магазину ICOOLA на вулиці Володимира Великого 12.