Я шукаю...

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Space Gray (Сірий Космос) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Space Gray (Сірий Космос) Відновлений еко
26 590 грн
- 9190   грн
17 400 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

26 590 грн
- 9190   грн
17 400 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чому варто купувати Айфон 11 Про Макс на 256 гб в кольорі сірий космос? 

В 2019 році відбулась презентація Айфонів 11 серії. Найочікуванішим смартфоном того вечора був Айфон 11 Про Макс. Це шикарний, сучасний телефон з повним набором функції, які потрібні для повноцінного користування телефону. В Айфон 11 Про Макс вбудований новий надпотужний процесор А13 Bionic, який керує цими всіма функціями. Оновлена камера також стала фотографувати краще і якісніше, бо їх тепер 3 штуки і фотографують вони як професійний фотоапарат. Вай фай став працювати краще, тепер інтернет буде ще швидшим і допоможе вам бути онлайн завжди.