Я шукаю...

Apple iPhone 12 256gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 12 256gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко
25 250 грн
- 8150   грн
17 100 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

25 250 грн
- 8150   грн
17 100 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Кращий вибір б/у iPhone 12, 256 Gb Purple в - це ICOOLA!

Купити фіолетовий Айфон 12 на 256 гб у Львові на вулиці Володимира Великого 12. Якщо ви знаходитесь в іншому місті, ми можемо відправити ваш омріяний смартфон накладеним платежем Новою поштою. Переваги інтернет-покупок навіть більші, ніж покупці у магазині. Адже, ви можете замовити новий iPhone, не виходячи з дому, що особливо актуально в наш час. До речі, замовляючи доставку кур’єром, не слід відволікатися від роботи чи домашніх справ.