Apple iPhone 12 Mini 64gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 12 Mini 64gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко
18 610 грн -22%
14 600 грн

Де купити смартфон iPhone 12 Mini 64gb Purple?

iPhone 12 Mini 64gb Purple – це унікальний смартфон, що доступний для покупки по найнижчій ціні у Львові та Хмельницькому. Смартфон характеризується потужною акумуляторною батареєю на 2227 мА/год та основною камерою з двома об’єктивами (12+12 МП), один з яких над ширококутний та здатний захоплювати у кадр зображення під кутом 120 градусів. Головна перевага цієї серії смартфонів у компактному розмірі, вага пристрою всього – 133 г. і його сміливо можна називати одним з найпотужніших-найкомпактніших телефонів на ринку. Купити iPhone 12 Mini 64gb Purple ви можете у нашому магазині, у м. Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж замовити його накладеним платежем Нової Пошти у будь-яке місто України.

Яка ціна iPhone 12 Mini 64gb Purple бу у нашому магазині?

У нас найнижчі ціни на iPhone 12 Mini 64gb Purple бу в Україні, адже відновлена техніка Apple від ICOOLA.UA – це в першу чергу смартфон, що доступний кожному. Саме відновлені пристрої на 30,40% нижчі у вартості, аніж аналогічні нові пристрої і при цьому володіють рядом переваг, а саме:

  • Пристрій відповідає стану нового телефона, при цьому на 30, 40% нижчі у вартості;
  • Смартфон пройшов усі стрес-тести та зберіг водонепроникність IP68;
  • Смартфон комплектується фірмовою коробкою від ICOOLA, зарядний пристроєм та безкоштовною гарантією 1 рік;
  • При виготовленні відновленого iPhone в природу не викидається величезна кількість e-waste, як це відбувається при виробництві нового iPhone.

Обравши наш магазин, для покупки відновленого iPhone 12 Mini 64gb Purple, ви обираєте якісний оригінальний пристрій та один з найкращих магазинів Apple в Україні.