Я шукаю...

Apple iPhone 12 Pro Max 256gb Silver (Cрібний) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 12 Pro Max 256gb Silver (Cрібний) Відновлений еко
32 150 грн
- 8650   грн
23 500 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

32 150 грн
- 8650   грн
23 500 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Айфон 12 Про Макс на 256 ГБ в кольорі Сільвер - довершений стиль та мега-потужні камери

Якщо ви вирішили купити вживаний смартфон Айфон 12 Про Макс, то отримаєте компактний міні-пк, з неймовірними характеристиками, з якими не здатен зрівнятися жоден інший пристрій. Потужний акумулятор місткістю 3687 мАч здатен витримати повноцінний робочий день. Пристрій має 6 ГБ оперативної пам'яті та 256гб вбудованої.