Я шукаю...

Apple iPhone SE 3 64gb Starlight (Білий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone SE 3 64gb Starlight (Білий) Відновлений еко
17 300 грн
- 4800   грн
12 500 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

17 300 грн
- 4800   грн
12 500 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

Немає в наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чому варто купити iPhone SE 3 64gb Starlight (Білий) в магазині ICOOLA?

Компанія ICOOLA.UA продає лише найкращі refurbished iPhone SE 3 64gb Starlight за найнижчою ціною в Україні. Смартфони Apple, що пропонуються у нашому магазині – це оригінальні пристрої, що раніше були у використанні, проте після процесу refurbished набули ідеального стану, як нові. Кожен пристрій, пройшов ретельне 3-рівневе тестування та відповідає усім сертифікованим вимогам Apple. Відзначимо, що дана модель поставляється з безкоштовною гарантією 1 рік, що покриває будь-які поломки пристрою, які трапились протягом цього періоду з вини магазину. Окрім того, ви отримаєте повну комплектацію при покупці iPhone SE 3 64gb Starlight, що був відновлений нашим офіційним магазином в Україні. Наші seller refurbished iPhone – це пристрої, що відповідають усім стандартам європейської якості, зберігають надійний захист від води та пилу і є оригінальною продукцією Apple.

Яка ціна iPhone SE 3 64gb Starlight та комплектація при покупці?

У нас найнижчі ціни на iPhone SE 3 64gb Starlight, адже ми прагнемо зробити техніку Apple доступною для кожного громадянина України. Якщо провести паралель з новими смартфонами, то відновлені нижчі у вартості на 30-40%, а технічний/зовнішній стан відповідає новому. Обравши магазин ICOOLA.UA, ви отримаєте смартфон, що коштує значно менше і до того ж, ми надамо вам повну комплектацію:

  • 1 рік безкоштовної гарантії у подарунок;
  • Фірмову коробку від ICOOLA.UA;
  • Зарядний пристрій.

Купуючи відновлену техніку, ви не тільки суттєво зекономите, а й зменшите кількість e-waste (електронного сміття) в Україні, адже процес refurbished – це метод, що дозволяє виготовити оновлену техніку, не завдаючи навколишньому середовищу шкоди. Саме відновлені смартфони Apple – це розумний вибір для тих покупців, що бажають заощадити і отримати оригінальний смартфон з гарантією 1 рік у подарунок. Побачивши, скільки коштує iPhone SE 3 64gb Starlight, ви приємно здивуєтесь, адже його вартість значно нижча, аніж покупка нового телефону з магазину.

Відновлений iPhone SE 3 64gb Starlight: характеристики, відгуки та переваги смартфона

Характеристики iPhone SE 3 64gb Starlight покращилися у порівнянні з попередньою серією смартфонів Apple, але кардинальних змін не так багато. Дизайн залишився незмінним. Значно збільшена автономність пристрою. Смартфон підтримує швидку зарядку, за 30 хвилин його можливо зарядити до 50%

Для iPhone SE 3 компанія підготувала одинарний 12-мегапіксельний модуль зі світлосилою f/1.8. Камера має 6-лінзовий об'єктив, прикритий сапфіровим захисним склом. iPhone SE 3 отримав 5-кратний цифровий зум. Додано портретний режим з ефектом Боке. Роздільна здатність селфі-камери iPhone SE 3 - 7 Мп. Також у гаджета наявна функція Deep Fusion: при фотографуванні алгоритми роблять 8 знімків, об'єднуючи два найвдаліші в один. Цікаво, що такої функції немає навіть у iPhone 11.