Apple iPhone XS Max 256gb Silver (Срібний) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone XS Max 256gb Silver (Срібний) Відновлений еко
18 290 грн -18%
15 100 грн

iPhone XS Max 256gb Silver– один з найкращих смартфонів Apple

Який смартфон потрібно вибрати для себе? бу Айфон XS Max з великим екраном чи більш компактного розміру XS? Ми звичайно рекомендуємо купувати з більшим екраном і давайте вияснимо чому є він все-таки буде найкращим вибором для вас.

Почнемо з екрану iPhone 10 XS Max Silver на 256 ГБ – найбільший дисплей від Apple

Зважаючи на те, що єдина основна різниця між XS та XS Max – це екран, ми можемо почати з нього. 6,5-дюймовий OLED-дисплей на Apple iPhone XS Max 256gb silver розміром 2688x1242 є абсолютно приголомшливим, без особливих сумнівів відображає зображення яскраві та в чітких кольорах. Перегляд фільмів на екрані особливо вражає: всі телефони OLED від Apple підтримують Dolby Vision, який є найсучаснішим видом HDR, а також підтримують фільми Netflix та iTunes, тому контенту для перегляду є багато.  Якщо включити на відтворення блокбастер, який максимально використовує динамічний діапазон, що пропонується тут, якість буде набагато кращою, ніж у більшості телевізорів, глибина чорного та багатство кольорів захоплює. Однозначно, якщо ви вирішите купити iPhone Xs Max на 256 гб – то отримаєте широчезну гамму кольорів та якісний дисплей.

Як додатковий бонус, стереодинаміки, насправді дають вам справжнє розділення на ліве та праве джерело звуку, якщо ви користуєтесь ним – ви можете почути, як речі рухаються у просторі, в той час, як вони рухаються по екрану. Звичайно, що цей ефект у хороших навушниках завжди буде кращим, але динаміки настільки чіткі, гучні та добре збалансовані, що насправді прослуховування контенту через динаміки не здається поганою ідеєю. 

Змінюючи бу iPhone X на iPhone XS Max 256gb Silver, ви не відчуєте такого великого стрибка, як можливо ви собі думаєте. Розмір збільшився мінімально, тому усі, хто привик до телефонів таких розмірів – зможуть набрати текст однією рукою. Однак, якщо у вас зараз, наприклад Айфон 6 або 7, то дотягуватись до верхньої частини екрана вам буде трішки незвично та важко, але не переймайтесь. Вам буде достатньо декількох днів, щоб привикнути до габаритів нового смартфону, нагадаємо вони складають – 157,53×77,44×7,85 мм.

Ідея полягає в тому, що, як і телефони серії Plus, додатки можуть краще використовувати більший екран. Ви можете використовувати функцію розподіленого екрана, яка дозволить вам дивитись відео та одночасно писати емейл, це суттєво пришвидшує та покращує вашу взаємодію з пристроєм. Деякі програми використовують екран більш ретельно, і майже будь-яка програма може показувати більше матеріалу.

Камера в смартфоні Apple iPhone XS Max 256gb Silver – природні знімки високої якості

Одним із напрямків удосконалення Apple, котрий був недооцінений порівняно з минулорічною моделлю – це камера смартфона Apple iPhone XS Max 256gb Silver. Набагато ширший (на 30%) сенсор захоплює більше світла, в той час, як новий надзвичайно потужний процесор робить більше AI-аналіз сцен під час їх зйомки, що призводить до насправді великого стрибка в якості. 

Зокрема, зйомка з низьким рівнем освітлення зараз нарівні з камерою Гугл Піксель 2 – вона підбирає світло та деталі, які раніше були нечіткими. А для яскравих зображень, ви отримуєте ще більш чіткі кольори та контури (зробили так, щоб фотографії виходили досить нейтральними, але цього разу, здається, обробка кольорів є трохи більш насиченою). Компанія називає опрацювання світла і тіней «Smart HDR», що допомагає уникнути потрапляння яскравих сонячних променів. Ефект часто вражає, створюючи зображення, котрі на перший погляд здаються неможливими.

Існує нове оновлення функції портретного режиму, що дозволяє вам вибрати, як слід розмити фон, і надати художнього контролю функції. Тепер ви можете записувати відео у форматі – «розширений динамічний діапазон», так компанія назвала  функцію, замість добре відомого нам – HDR. Ефект такий же, і він виглядає чудово – у висококонтрастному відео ви отримуєте змішування світла з глибокою тінню, а в більш врівноважених знімках є лише додатковий рівень деталізації, розкритий у тіньових частинах. Apple iPhone 10 XS Max Silver 256gb не використовує для цього жодного стандарту HDR (звідси і зміна назви), тому він нівелюється, якщо ви завантажуєте відео деінде. Наприклад, телефони компанії Sony записують HDR у форматі HLG, який підтримується YouTube та безліччю телевізорів.

Потужна продуктивність відновленого Apple iPhone XS Max 256gb Silver та ще більше автономної роботи

Вкотре Apple зробила найпотужніший у світі процесор для телефонів та назвала його – A12 Bionic. Усі дії відбуваються моментально, від розблокування, відкриття програм, до переключання між ними. Чи справді нам потрібний такий рівень потужності, який перевищує нижній рівень діапазону ноутбуків? Хто знає, але не варто переживати з цього приводу. iPhone XS Max 256gb Silver має кращий термін служби акумулятора, ніж 5,8-дюймова модель XS, тим більше, адже в нього входить найбільша батарея, яка коли-небудь була в телефоні яблучної компанії. XS Max повинен працювати на годину довше, ніж XS, але оцінки зазвичай консервативні, а у реальному користуванні час роботи однаковий. Max, напевно, може працювати цілий день при важкому використанні, хоча деякі завдання (4G або дуже інтенсивні ігри) скоротять ці години легко. В основному, він тримає добре, як і еквівалентні телефони конкурентів, але не краще. Face ID також був оновлений (включаючи можливість додавання другого обличчя), швидкість спрацювання у порівнянні з Х скоротилась приблизно на 1/3.