Apple iPhone XS Max 512gb Gold (Золотий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone XS Max 512gb Gold (Золотий) Відновлений еко
21 210 грн
- 6310   грн
14 900 грн

Відгуки про Apple iPhone XS Max 512gb Gold (Золотий) Відновлений еко

Загальний рейтинг

5

1 оцінка

Залиште ваш відгук

Ви можете авторизуватись, аби ми мали змогу відповісти вам в разі необхідності.

Ваша оцінка:

Опис характеристик iPhone XS Max Gold 512gb

iPhone Xs Max Gold на 512 gb — смартфон, спроектований та розроблений корпорацією Apple Inc, представлений 12 вересня 2018 року разом з Айфоном Xr та Xs в Каліфорнії.

Дисплей iPhone XS Max Gold 512gb: якісний OLED-екран

6,5-дюймовий Айфон Ікс Ес Макс Голд оснащений чудовим OLED-екраном Super Retina, iPhone Xs Max підтримав повністю повноекранний дизайнерський iPhone X та найновіші дисплеї.

Дисплей Super Retina має діагональ 6,5 дюймів та індивідуальний OLED-дислпей, підтримуючи Dolby Vision та HDR10. Айфон XS Max Голд пропонує коефіцієнт контрастності мільйон до одного із відмінною яскравістю та чистим чорним. Дисплей показує на 60 відсотків більший діапазон кольорів на фотографії HDR. Відновлений iPhone XS Max Gold 512gb забезпечує найбільш захоплюючий дисплей, якість котрого передають 3 млн пікселів. Цього більш ніж достатньо для фільмів, ігор чи відео, пропонуючи найбільший дисплей з усіх, коли-небудь наявних в Apple iPhone. Динаміки отримали ширше стерео відтворення, що створює більш захоплюючу звукову атмосферу. Скло найміцніше, що було колись у смартфоні, із куди-кращою стійкістю до подряпин.

A12 Bionic – процесор, заради якого варто купити iPhone XS Max 512gb Gold

Однією з головних особливостей цього смартфону є його чіп, який вперше був розроблений саме в цій моделі. Відзначимо, що компанія Айкула продає лише refurbished iPhone XS Max 512gb Gold, які по якості нічим не відрізняються від абсолютно нових смартфонів.

Apple A12 Bionic – найрозумніший процесор зі всіх смартфонів в світі, який має перший 7-нанометровий чіп, що забезпечує найефективніші в галузі характеристики і енергоефективний дизайн. A12 Bionic оснащений шестиядерною архітектурою синтезу з двома продуктивними ядрами, які працюють на 15 відсотків швидше та чотирмаефективними ядрами, які працюють на 50 відсотків швидше.

Все це дозволяє власникам отримати 100% задоволення від ігор, фотографій, редагування відео та графічних програм. Навіть, маючи всю цю потужність, iPhone XS Max 512gb Gold забезпечує роботу на 1.5 години довше, ніж моделі Айфон 10 бу.

Також тут розроблена нова система машинного навчання, котра здатна до самостійного навчання, починаючи від звичайного користування, закінчуючи фотографіями та темою доповненої реальності. Процесор здатний виконувати до 5 трлн операцій за одну секунду, якщо порівнювати з A11 – то він міг опрацьовувати лише 600 млрд операцій.

Проривна система 12 МП камер в iPhone XS Max Gold 512 gb

iPhone Xs Max Gold 512gb продовжує впроваджувати інновації та нові технології у фотографії. Можливості, такі як розширена сегментація глибини за допомогою Neural Engine, Smart HDR, що створює фотографії з високим діапазоном і чудовою деталізацією зображення, вдосконалена якість боке на фотографіях в портретному режимі та динамічна глибина різкості, налаштована користувачем у додатку Photos, – це все величезні поліпшення стану – найсучасніші фотографічні прийоми, якими може користуватися кожен.

12-мегапіксельна система камери отримала подвійну оптичну стабілізацію зображення з 2-кратним збільшенням, а новий датчик ще швидший. Смарт-HDR створює фотографії з більшою кількістю світлих і тіньових деталей. Більші та глибші пікселі покращують чіткість зображення і продуктивність при слабкому освітленні.

Якщо ви вирішили купити iPhone XS Max 512gb Gold, то отримаєте пристрій, який може записувати відео найвищої якості. Більші пікселі, більш швидкі датчики, дозволяють покращити продуктивність при низькому освітленні та стабілізацію відео. Використовуючи чотири мікрофони зразу, користувачі також можуть записувати стерео звук, щоб отримати максимальну віддачу від відеозаписів.