Apple iPhone XS Max 64gb Space Gray (Сірий Космос) Відновлений еко

АКЦІЯ
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone XS Max 64gb Space Gray (Сірий Космос) Відновлений еко
15 730 грн -20%
12 600 грн

Що цікавого в iPhone XS Max Space Gray на 64 gb?

При бажанні купити iPhone XS Max бу у всіх одразу є питання: а чи зможу я ним користуватись тільки однією рукою і чи буде відновлена техніка така якісна, як нова? Відзначимо, що якщо ви вирішили придбати iphone xs max 64gb space gray у відновленому варіанті, то ніякої різниці порівнюючи з новим не зауважите, тому що компанія Айкула приводить кожен смартфон у ідеальний стан. На рахунок того, чи зможете ви ним користуватися однією рукою, то тут все не так просто, якщо у вас розмір долоні середній або менший вам буде досить складно. Відзначимо, що якщо у вас є досвід користування такими телефонами, як Айфон 7 Plus бу та iPhone 8 Plus вам буде легко адаптуватись до користування телефоном з такими розмірами.

Хоча розмір нового телефону залишився приблизно з таким ж як і Айфон серії Plus, розмір екрану значно додав у розмірі і тепер замість 5.5 дюймів, вам доступний великий 6.5 дюймовий екран. І хоча з часом ваша рука адаптується до розміру телефону, скоріш за все ви навіть зможете без проблематично писати повідомлення однією рукою.

Яка різниця між Apple iPhone XS Max 64gb Space Gray та iPhone X?

Хоча на перший погляд може здатись, що Apple iPhone XS Max 64gb Space Gray повністю ідентичний з X, це не так. Apple все ж додали декілька дизайнерських рішень для того, щоб новий телефон був унікальним:

  1. В iPhone XS Max є золотий колір;
  2. У iPhone XS є 2 смуги, які поділяють антени на бокових гранях;
  3. Трошки зміщений вверх роз’єм Lightning;
  4. Cтали більшими модулі камери. Face ID в Айфоні Ікс Ес Макс Спейс Грей на 64 гігабайт працює ще краще

Ще на презентації Айфона Ікс Ес Макс Спейс Грей було заявлено, що Face ID зазнав змін та працює ще швидше. І це правда, у порівнянні з айфонами минулого покоління новий Face ID спрацьовує приблизно на третину швидше не зважаючи на умови в яких знаходиться телефон (темна пора або яскраве світло). Хоча дане пришвидшення в роботі важко буде помітити, та воно очевидне, якщо порівнювати розблокування одночасно на телефонах обох поколінь.

Камера iPhone XS Max Space Gray 64 gb. Вона ідеальна.

Після того як камери Android смартфонів почали по якості знімків наближатись до Apple, вони вирішили зробити серйозний крок вперед. 12-мегапіксельна камера в iPhone XS Max Space Gray 64 gb зазнала значного вдосконалення, які привели до фізичного її збільшення. Основним апгрейдом стало те, що тепер вона фіксує на 1/5 більше світла, що призводить до серйозного покращення якості фотографій.

Завдяки технології Smart HDR у телефоні зросла яскравість та чіткість фотографій. У серії X були явні проблеми з зйомкою у темну пору доби і цей дефект вдалось виправити у новому XS Max. З чим найкраще справляється нова камера так це з – деталями. Вона здатна відобразити більше деталей ніж камера iPhone X б/у.

Батарея в iPhone XS Max 64gb Space Gray – чи довго тримає акумулятор?

Батарея у відновленому iPhone XS Max 64gb Space Gray має 3174 мАг, а в нашому інтернет-магазині та сервісному центрі, ви отримаєте смартфон зі справністю батареї не нижче 87%. Відзначимо, що Apple заявляє: батарея в цьому телефоні тримає до 25 годин в режимі розмови і до 13 годин в режимі перегляду відео. Час роботи виріс приблизно на 2 години. Цього часу користування має з головою вистачити для повного робочого дня середньо статистичної людини, яка не грає в ігри. Якщо ж ви геймер, то вам доведеться заряджати свій смартфон частіше.

Які ще новинки ви зустрінете iPhone XS Max 64 Space Gray?

Apple заявляють, що скло, яким покритий дисплей в iPhone XS Max 64gb Space Gray - найміцніше на ринку. Що одразу відчувається, так це робота над динаміками. Звук став потужнішим, голоснішим і видає більше басів. Стандарт пило-вологозахисту став на рівень вище. iPhone X відповідає IP67, що забезпечує захист від потрапляння води при занурені на глибину до 1,5 метри. XS Max має захист IP68, що додає ще 0,5 метра, до глибини занурення. Час на який занурився телефон на таку глибину не повинен перевищувати 30 хвилин. Але знайте, що Apple відмовляється ремонтувати гарантійні телефони, якщо виявить в них потрапляння вологості, тому будьте обачні.

Безпровідна зарядка заряджає акумулятор ще швидше. Тепер при використанні бездротової зарядки телефон зарядиться на півгодини швидше. До речі, стандартним блоком зарядки, який Apple дає у комплекті ви будете заряджати свій телефон близько 5 годин. Тому рекомендуємо вам купити блок більшої потужності.