Я шукаю...

Apple Watch Nike Series 6 44mm Silver Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (MG293)

Apple Watch Nike Series 6 44mm Silver Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (MG293)
26 720 грн
- 4620   грн
22 100 грн

Колір

26 720 грн
- 4620   грн
22 100 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Apple Watch 6 44mm Silver Nike Sport Band - купити за доступною ціною

Apple Watch Nike Series 6 44 мм Silver Aluminium Case з Pure Platinum Black Sport Band (MG293) - це спеціальне видання Apple Watch, створене спільно з відомим спортивним брендом Nike. Ця модель пропонує всі функції та можливості Apple Watch Series 6, з особливим акцентом на ремінці розміром 44 мм.

Спортивний ремінець розроблений таким чином, щоб забезпечити надійну і комфортну посадку під час тренувань та фізичних активностей, гарантуючи, що Apple Watch буде надійно триматися на зап'ясті навіть під час інтенсивних рухів.

Apple Watch Nike Series 6 44 мм Silver Aluminium Case з Pure Platinum Black Sport Band (MG293) має багато корисних функцій. Він пропонує вбудовані сенсори пульсу, GPS і акселерометр, які дозволяють вимірювати серцевий ритм, відстань, швидкість і кількість кроків під час тренування. Також в нього є точний альтиметр, який допомагає визначити висоту під час активностей в горах або на схилах.

Apple Watch Nike Series 6 також оснащений функціями, які допомагають стежити за вашим здоров'ям. Він має вбудовану можливість проводити ЕКГ і вимірювати рівень кисню в крові, що дозволяє вам контролювати стан вашого серцево-судинної системи. Ці функції дозволяють здійснювати моніторинг вашого здоров'я у режимі реального часу та отримувати сповіщення у разі виявлення будь-яких незвичайних показників.

Завдяки бездротовим з'єднанням Wi-Fi та Bluetooth, Apple Watch Nike Series 6 44 мм Silver Aluminium Case з Pure Platinum Black Sport Band (MG293) забезпечує зручну синхронізацію з вашим iPhone, а також можливість отримувати повідомлення, дзвінки та інші сповіщення безпосередньо на вашому зап'ясті. Цей пристрій стане відмінним супутником для спорту та активного способу життя, допомагаючи вам досягти своїх фітнес-цілей та залишатися в контакті з важливими подіями.