Я шукаю...

Оновлення Apple Music та поява Hi-Fi звуку

Apple Music 

Apple регулярно проводить та презентує оновлення на пристроях власного виробництва. Новий банер Apple Music оповіщає всіх користувачів приємною новиною. Вже в червні 2021 року на платформі з'явиться можливість підписки на музику з Hi-Fi звуком. Що це означає? Та які переваги очікують шанувальників Apple?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що входить в оновлення?

Apple Music представила сервіс передачі звуку за допомогою технології Spatial Audio. Крім цього, буде діяти підтримка Dolby Atmos й Hi-Fi без стиснення файлів. Встановити оновлення зможуть всі передплатники Apple Music без додаткової оплати. Функція об'ємного звуку Dolby Atmos буде відтворювати музику на пристроях з чіпом H1 та W1. До них відносяться AirPods, AirPods Pro й AirPods Max, а також лінійка аксесуарів Beats. Крім цього, опцією зможуть скористатися користувачі з вбудованими динаміками останніх моделей iPhone, iPad та Mac.

Каталог Apple Music також очікує зміни. Тут з'являться понад 75 мільйонів аудіофайлів, доступних для всіх передплатників. Якість доріжок у форматі Lossless Audio дозволить слухати музику безперервно. Для збереження кожного біта на вихідному аудіофайлі Apple буде використовувати свій розроблений кодек ALAC. В налаштуваннях Apple Music буде можливість вручну вибрати частоту дискретизації та біт аудіопотоку. У списку представлено кілька варіантів: від 16 бітів на 44.1 кГц до 24 біт та 192 кГц.

Варто прочитати: Гаджети для дітей, які потрібні кожному.

Apple Music 

Головні переваги

  • Висока якість звуку;
  • Вільний доступ для всіх користувачів;
  • Відсутність додаткової оплати;
  • Відтворення музики за допомогою аксесуарів різних моделей;
  • Широкий асортимент аудіофайлів;
  • Можливість самостійно змінювати якість доріжок;
  • Зручне використання;
  • Більше об'ємного звуку, високий рівень чіткості.

Це оновлення може змінити стандартні уявлення про сервіс Apple Music в його інтерпретації сьогодні. Після застосування поліпшеної версії, користувачі просто не зможуть повернутися до застарілої моделі відтворення звуку. Сучасні технології з кожним днем ​​вдосконалюються. Звісно, що така велика корпорація як Apple лідирує за швидкістю впровадження нових розробок. При цьому, всі оновлення включають підвищення якості обслуговування. Всіх користувачів чекають нове технічне оновлення абсолютно усіх пристроїв IOS, а також Apple Music для Android.

Hi-Fi звук забезпечує високу точність та вірність відтворення аудіофайлів. При такому відбивання будь-яка пісня звучить «соковито» та об'ємно. При прослуховуванні можна уявити себе на концерті улюбленого виконавця або групи. Подібні відчуття викликає саме формат Hi-Fi. Термін означає, що звук практично наближається й відповідає оригіналу. Це одна з найвищих точок стандарту якості, доступних для мобільних пристроїв.

Варто прочитати: Стала відома дата та умови проведення WWDC 2021.

Apple Music 

Особливості оновлення

На ринку технічних новинок популярності набирають пристрої з найсвіжішими встановленими оновленнями. Не дивно, що всі виробники змагаються між собою за лідерство зі сферою продажів. Apple на цей час є компанією, яка задає тренди й напрямок прогресу. Варто відзначити, що розробникам вдається утримувати позиції та успішно випускати підготовлені оновлення з додатковими виправленнями. Після презентації будь-якої програми від Apple інші компанії підхоплюють «вектор течії» й запускають власні аналоги.

Apple Music з додаванням об'ємного звуку підвищує рівень користування пристроєм. При виборі моделі мобільного телефону, планшета або іншої техніки, користувач буде віддавати перевагу більш удосконаленим позиціям. Саме тому, кожен виробник прагне якомога раніше представити новітні розробки. Для власників продукції Apple це можливість першими протестувати та спробувати першими технічні нововведення.

Оновлення 14.6 з'явиться вже на початку червня 2021 року. Виходячи з розшифрування коду для бета-версії IOS, високоякісний звук буде доступний не тільки для користувачів Apple. Компанія представила додаток Apple Music для Android з Hi-Fi звуком. Є можливість купувати додаткові аксесуари у вигляді навушників зі спеціальним чіпом. Це дозволить слухати об'ємну музику в форматі Dolby Atmos. Також, команда Apple запустила виробництво бездротових навушників AirPods третього покоління.

Apple Music 

Чому оновлення важливо для користувачів?

Попри велику популярність айфонів й продукції Apple у світі, якість звуку на платформі залишалося незмінним. Можливо, розробники приділяли увагу більш насущним проблемам, які існують на даний час. Однак, багато стрімінгових платформ вже успішно встановили подібну функцію та відкрили доступ для всіх користувачів ще кілька років тому. До них відносяться Google Music, Deezer, Zvooq і Spotify.

На захист Apple варто відзначити, що компанія все-таки робить ставки на інші сервіси, включаючи внутрішнє оснащення кожного пристрою, забезпечення безпеки. В порівнянні з іншими пристроями, техніка Apple дійсно відрізняється високим рівнем захисту. В оновленні 14.6 прийшла черга Apple Music. Звичайно ж, багато користувачів чекали цього моменту та виходу даної версії оновлення. Нарешті власники дочекалися цього великого кроку. За статистикою більшість користувачів кожного дня прослуховує аудіотеку. Відтепер музика матиме особливий «смак». 

Музична платформа – це сервіс онлайн стрімінгу, де розташовано понад 75 мільйонів різних композицій та аудіофайлів. У вільному доступі буде підписка з можливістю прослуховувати високоякісну музику. Доданий формат lossless означає, що всі треки, які розміщені на платформі, отримають версію без стиснення. Банер, який представила Apple, говорить, що музика на сервісі більше не буде колишньою. 

Це гучна заява по запуску спеціального розділу й повного оновлення Apple Music. Для використання оновлення знадобиться якісне обладнання у вигляді навушників AirPods. Стрімкий розвиток технологій в музичній сфері дозволяє користуватися доступними привілеями від найбільшого холдингу в сучасному світі повної автоматизації.

Ваша оцінка: