Я шукаю...

Чи варто власникам Айфонів завантажити Facebook Messenger?

Facebook Messenger на Айфон

З кожним роком Facebook Messenger на Айфон отримує все більше функцій. Інші подібні додатки також дають користувачеві багато можливостей. Деякі експерти стверджують, що вже зовсім скоро месенджери можуть перетворитися на невелику операційну систему.

Messenger не можна поки зрівняти з такими відомими додатками, як Вайбер, або Телеграм. Але варто відзначити, що розробники не припиняють працювати над вдосконаленням і створенням нових можливостей.

Facebook Messenger для iPhone для багатьох користувачів вже не просто додаток. Сьогодні він дозволяє спілкуватися в режимі реального часу з використанням аудіо повідомлень, або ж іншого зручного формату.

Розпочати користування додатком дуже просто, для цього необхідно завантажити його на Айфон і здійсни вхід до соціальної мережі.

Також потрібно прочитати: Facebook Watch Марка Цукерберга у 2024 році складе конкуренцію Apple Watch.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Особливості Facebook Messenger на iOS

Фейсбук Месенджер це додаток який рекомендується установлювати разом з програмою соціальної мережі. І при цьому обійтися без даного доповнення не вийде активним користувачам даної соціальної мережі.

В офіційній версії Фейсбуку можливість відправляти повідомлення була вирізана, саме тому користувачу потрібно завантажувати додаток.

Facebook Messenger завантажити на Айфон

Коли Facebook з’явився, користувачі могли обмінюватися повідомленням в самому додатку. Проте розробники зрозуміли, що за месенджерами майбутнє, тому почали розробку власного доповнення.

Марк Цукерберг вже намагався створити власний месенджер, проте така спроба не була успішною. Тому було прийняте кардинальне рішення вирізати функцію повідомлень з основного сайту і перенести цю можливість у месенджер.

Користувачам таких хід корпорації не сподобався. Це не зручно, користуватися відразу двома програмами. Проте, з точки зору прибутку – це геніальне рішення.

Чому потрібно Фейсбук Месенджер завантажити на Айфон

Не дивлячись на незручність, користувачі соціальної мережі змушені були завантажити додаток на Айфон, щоб і далі продовжити спілкування з друзями. Розробники працюють над оновленням доповнення і сьогодні воно має наступні функції:

 • Голосові дзвінки. Програма має всі характеристики звичайного месенджера. Тому розробники вирішили, що доповнити її даною можливістю.
 • Спілкування за допомогою тексту. Це напевно, основна функція через яку користувачам доводиться завантажувати це доповнення. Тут можна спілкуватися так само як і в попередній версії в самій соціальній мережі.
 • Секретні чати. Це досить корисна функція, яка дозоляє приховати деякі сповіщення. А після проходження певного часу повідомлення зникнуть.
 • Дзвінки з відео. Це нова можливість яка з’явилася у доповненні. Тому можна стверджувати, що це стало додатковим бонусом для користувачів, при цьому картинка під час такої розмови досить непогана.

Це і є основні можливості нової програми. З появою доповнення користувачі отримали дещо нові функції яких раніше не було. Але щоб переконатися у корисності всього цього необхідно скачати програму на Айфон.

Як Facebook Messenger скачати програму на Айфон

Для того, щоб Facebook Messenger скачати на iPhone необхідно:

 1. Зайти до магазину App Store на Айфоні.
 2. Перейти до пошуку та ввести Facebook Messenger.
 3. Обрати необхідний варіант в списку.
 4. Натиснути «Отримати», щоб завантажити Фейсбук Месенджер на Айфон безкоштовно.
 5. Після завантаження необхідно здійснити вхід до свого облікового запису, або ж створити новий акаунт.

Після того як буде здійснено вхід, додаток відразу запропонує активувати деякі налаштування. Так, можна включити сповіщення про виклик та появу нових повідомлень. А якщо акаунт новий, то краще ввести номер телефону, щоб друзі та знайомі могли набагато швидше знаходити та додавати у друзі сторінку.

Facebook Messenger інструкція з використання

Далі можна здійснювати будь-які дії надсилати повідомлення, телефонувати з відео і так далі.

Як користуватися Facebook Messenger на Айфоні

Після того як додаток встановлений і здійснено вхід до облікового запису користувач потрапить на сторінку всіх повідомлень. А у самій нижній частині можна побачити чати, discover та люди.

В чатах відображені всі повідомлення. Discover – це ігри. В розділі люди можна обрати категорію «Всі контакти» й знайти необхідного співрозмовника.

Як користуватися додатком Facebook Messenger

Цікавою і досить зручною є функція яка дозволяє спілкуватися навіть з тими людьми які не мають облікового запису у соціальній мережі. Це здійснюється за допомогою спеціального коду.

Якщо натиснути на іконку профілю можна потрапити у головне меню опцій. Після цього відкриється наступне:

 • Мережевий статус. З допомогою цього налаштування користувачі бачитимуть чи знаходиться співрозмовник у мережі.
 • Історія. Бачать чи ні історію інші користувачі.
 • Звук та сповіщення. Параметри сповіщень та інше.
 • Блокування. Список заблокованих користувачів, якщо вони є.
 • Секретне листування. Налаштування видалення повідомлень через певний період.
 • Медіа дані. Інформація про завантажені файли.

Особливості Месенджера для бізнесу на Айфоні

В Україні Facebook Messenger входить в число найбільш популярних додатків. Саме тому його активно використовують як дієвий інструмент впливу підвищення лояльності бренду. І додаток використовують у наступних випадках:

 1. Відповіді на різноманітні запитання у чат-ботах. Кожен користувач може створювати групи чисельністю до 250 осіб. Це можна використовувати для додаткового зв’язку з підлеглими. А також є можливість спілкуватися відразу у декількох чатах, що також досить зручно.
 2. Створення груп для розсилок. Боти у такому месенджері здатні відповідати на різноманітні запитання і інформувати клієнтів про зміни які відбулися у компанії. Досить часто такий спосіб використовую з метою реклами.
 3. Відповіді чат-ботів. За допомогою нього є можливість знизити навантаження на операторів. Боти здатні відповідати на прості запитання.

Що ще вміє Facebook Messenger

Аудиторія додатку налічує більше 900 мільйонів користувачів зі всього світу. Враховуючи це, розробники постійно створюють щось нове для збільшення аудиторії.

Боти

Боти популярні і в інших подібних додатках. Марк Цукерберг також вважає, що за ботами майбутнє. Саме через це дана можливість була інтегрована і для Messenger. Хоча важко зрівняти Телеграм і доповнення Фейсбуку у даній категорії, та розробники стараються також зацікавити свої користувачів.

Серед найбільш популярних Facebook Messenger боти можна виділити:

 • Допомагає визначати погоду в будь-якому місті світу.
 • Дає можливість відправляти фотографії у власне сховище.
 • Sequel Stories. Це досить цікавий бот, який пропонує ряд історій з ілюстраціями й інтерактивом.
 • Допоможе бути в курсі останніх новин.

Зміна оформлення

Кожен користувач може здійснювати зміну кольору у діалогах. Для цього необхідно зайти у необхідний чат. У верхній частині знайти ім’я контакту та обрати колір.

Варто звернути увагу, що колір автоматично буде змінено не лише на пристрої користувача, але й іншого співрозмовника.

Великий лайк

Фірмовий логотип корпорації виведений і на панель швидкого доступу. В додатку є можливість відправляти іншим користувачам великий палець.

Для того, щоб відправити необхідно натиснути лайк і утримувати декілька секунд. Доки користувач буде його тримати він поступово збільшиться. Головне у такому випадку вчасно зупинитися.

Гра баскетбол

В Facebook Messenger є й ігри. Одна із них досить примітивний баскетбол. Крім цього буде можливість зіграти зі співрозмовником. Для цього необхідно відправити йому м’ячик.

Для переходу у гру необхідно натиснути на повідомлення з м’ячиком. Після цього ігровий  процес буде запущений. Користувач зможе ставити рекорди граючи у віртуальний баскетбол зі співрозмовником.

Шахи

Це ще одна гра яка є у додатку. Юзери отримують можливість зіграти одну, або ж відразу декілька партій у самому чаті з іншим співрозмовником.

Для того, щоб Facebook Messenger Шахи активізувати необхідно ввести наступний текст @fbchess play і відправити співрозмовнику з яким користувач хоче зіграти.

Налаштування та завантаження додатків

Месенджер дозволяє інтегрувати додатки. Колекція нараховує понад 40 різних інструментів для обробки мультимедійного контенту та багато чого іншого.

Щоб знайти даний розділ необхідно в відкритому діалозі натиснути на три крапки. Після цього треба прогортати список та обрати додаток і натиснути «Відкрити». Після того, як в App Store все буде завантажено користувач отримує можливість експортувати весь контент відразу з додатка у месенджер.

Швидке додавання друзів

Розробники Фейсбуку вирішили спростити систему додавання у друзі. Відтепер немає потреби використовувати банальний метод, вводити у пошук ім’я іншого користувача.

Можливості Facebook Messenger

Необхідно попросити у потенціального друга, щоб він відкрив вкладку у Месенджері «Я». А в іншому смартфоні відкрити «Люди», і обрати «Сканувати QR-код» і навести камеру на інший Айфон. По кодові користувач буде відразу знайдений.

Прочитайте також: Огляд програми DayOne. Чи варто завантажити додаток DayOne.

Варто скачати Facebook Messenger на iPhone?

Хоча, Фейсбук Месенджер був створений відомою світовою корпорацією, все ще не можна стверджувати, що він є настільки популярним як інші подібні програми. А те що, користувачі завантажують його на Айфон можна пояснити тим, що вони не хочуть припиняти спілкування з друзями з якими раніше підтримували зв’язок через соціальну мережу.

Можливо, причина непопулярності криється у тому, що розробникам все ще не вдалося придумати чогось дійсно нового, не такого як в інших. Та все ж, юзери які мають обліковий запис у Фейсбук завантажували додаток раніше і надалі продовжать це робити.

Ваша оцінка: