Я шукаю...

Ліза Джексон розповідає про екологічну й соціальну справедливість у новому інтерв'ю

Віце-президент компанії Apple Ліза Джексон

Ліза Джексон – це віце-президент компанії Apple стосовно соціальної, освітньої політики та охорони навколишнього середовища. Також ця жінка є політиком й інженер-хіміком. Вона вважається прикладом наполегливості, цілеспрямованості, лідерства новаторства не лише у своїй кар’єрі, а в житті. Ліза Джексон здійснила великий внесок для захисту екології навколишнього середовища.

Єлизавета народилася у Філадельфії. Вона отримала середню освіту в школі Святої Марії, яка знаходиться в Новому Орлеані. Потім дівчина вступила в Тулинський університет Луїзіани, а потім і в Принстонський університет.

Під час управління колишнього президента Барака Обама, Ліза Джексон працювала адміністратором в Агенції охорони навколишнього середовища з 2009-го року до 2013-го року.

Тім Кук є генеральним директором компанії Apple. І саме він запропонував Єлизаветі приєднатися до їхнього управління 28-го травня. Вона контролює всі екологічні ініціативи компанії.

Також Ліза Джексон займається благодійністю. Жінка є членом ради фонду щодо боротьби зі СНІДом, дитячим ожирінням і глобальним потеплінням.

У 2013-му році був процес роботи над проектом щодо припинення розливу нафту.

До речі, компанія Apple робить інвестиції для виготовлення таких елементів, як алюміній. Тому що, це вважається екологічним способом.

Віце-президент Apple вважає, що їхній внесок щодо охорони навколишнього середовища дасть мотивації іншим компаніям слідкувати такому прикладу.

Також, в компанії є мета – знизити витрати вуглецю до 2030-го року. Apple працює над тим, щоб вся їхня технологія була більш екологічною. Виробники мають створювати гаджети з перероблених матеріалів, а також, щоб вони працювали за допомогою джерел енергії.

У 2020-му році компанія Apple стала лідером у сфері екологічних технологій.

Коли Лізі Джексон було 8 років, то вона почала помічати, як люди, які живуть поруч з нею, хворіли через хімічні заводи, які оточували їх. І тоді дівчинка вирішила написати лист президентові, що потрібно діяти для того, щоб допомогти навколишньому середовищу й людям, які страждають.

Дізнайтесь, які топ-10 екотоварів допоможуть зберегти екологію.

Ліза Джексон зауважує на тому, що компанія Apple хоче досягти мінімуму шкоди для навколишнього середовища, яка пов’язана з їхньою діяльністю. Компанія уникає використання шкідливих речовин для роботи з технологією.

Усі матеріали переробляються, які використовуються для розроблення гаджетів Apple. Адже такий процес впливає позитивніше на природу.

Віце-президент компанії вважає, що такий тип економії, який вони підтримують, не лише йде на користь навколишньому світові, а і їхнім фінансовим доходам.

До речі, Apple сприяє на расову справедливість і її відношення щодо розв'язання питань з кліматом.

Тім Кук дуже сильно полюбляє природу, проводячи багато часу в походах на велосипеді. Тому, для нього дуже важливо покращувати стан навколишнього середовища, і робить для цього все можливе. Його життєва місія – це залишити цей світ у кращому вигляді, ніж він був тоді, коли ми в нього прийшли. Ця фраза є мотивацією для співробітників компанії Apple й для всіх небайдужих до стану природи.

За весь час свого існування Apple ніколи не прикладала стільки зусиль для того, щоб стати екологічною компанією, як за останні роки.

Не лише компанія Apple може вплинути на покращення навколишнього середовища, а й Ви можете допомогти їй. Можна дотримуватися лише елементарних правил, щоб не шкодити екології, а навпаки – приносити користь.

Чому не можна викидати розбитий iPhone у смітник? Відповідь тут.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Правила, які позитивно впливають на навколишнє середовище:

 1. Скажіть пластику «ні». На жаль, це буде важко, тому що дуже багато предметів, вироблені саме з цього матеріалу. Можна не повністю відмовитись від використання пластику, а максимально зменшити його кількість. Наприклад, замість того, щоб купувати воду з пластикової пляшки, можна обрати другий тип – багаторазовий матеріал. Якщо Ви є любителем кави, то краще користуватися термочашкою.
 2. Відповідальне харчування. Якщо є бажання допомогти екології світу, потрібно правильно обирати продукти. Страви швидкого приготування (фаст-фуд чи консерви) вважаються шкідливими не лише для організму людини. Рекомендується обирати продукти з місцевого виробництва. Ще однією проблемою є їхнє упакування. Краще обирайте паперове упакування. Ще було б добре придбати термосумку, завдяки якій їжа буде в чудовому стані, а також є можливість зекономити кошти на пакети.
 3. «Екологічні» звички. Замість користування ліфта – робіть перевагу сходам, також це піде на користь фізичному здоров’ю. Після користування комп’ютера чи ноутбука, не забувайте його вимикати. Саджайте квіти чи дерева. Маючи такі звички, Ви почнете себе відчувати краще, а також це буде й корисно навколишньому середовищу.
 4. Користуйтеся багаторазовими матеріалами. Старайтеся не купувати предмети з таких матеріалів, які одразу можуть потрапити в смітник. Робіть перевагу саме таким матеріалам: тканина, скло й папір.
 5. Екотранспорт – це шлях до здоров’я. Ходіння пішки й катання на велосипеді вважаються найкориснішими способами переміщення. До речі, користування місцевим транспортом не несе великої школи навколишньому середовищу. Якщо у Вас автомобіль, то подумайте над тим, як почати менше використовувати пальне. Також, потрібно регулярно міняти моторне оливо й повітряні фільтри.
 6. Збирання макулатури. Вторинне перероблення матеріалів – це є шлях до рятування природи. Тому що, якщо відмовитись від цього процесу, то місця, де зберігають сміття, будуть рівні за розміром Азовському морю. Тому, Ви можете вплинути на екологію світу позитивно, якщо почнете збирати макулатуру й здавати її на перероблення.
 7. Економія ресурсів. Якщо Ви будете правильно розподіляти використанні електроенергії, газу й води, то це буде добре не лише для економії фінансів, а й для навколишнього середовища.
 8. Зберігайте сантехніку в якісному вигляді. Тому що, якщо сантехніка буде мати недоліки в роботі, то це може негативно вплинути на економію.
 9. Не тримайте заряд в розетці, якщо вона не в роботі. Багато людей вважають, що зарядний пристрій, до якого не підключений гаджет, не вживає електроенергії. Але це не так. Краще такого не робити заради безпеки, тому що може призвести до негативних випадків.
 10. Не викидайте батарейки. Тому що, вони з часом негативно впливають на екологію нашого світу. Розв'язання таких питань є утилізація.
 11. Не викидайте одежу. Будь-яка тканина може знадобитися. Одежу можна віддати в дитячі будинки або в інші благодійні підприємства. Якщо одежа в поганому вигляді, то відправити на перероблення.
 12. Купуйте квитки в онлайн-режимі. Це зекономить Ваш час. Тим більш, є великі витрати на перероблення матеріалів, щоб отримати папір.

Ваша оцінка: