Я шукаю...

SpaceX випустить український супутник: відома сума контракту

Український супутник від SpaceX

SpaceX – це американська компанія, яка виробляє техніку для політик в космос. Власником цієї корпорації є Ілон Маск. Він заснував її у 2002 році. Мета компанії – це створення ракети для колонізації Марсу. Відомі такі ракети: Falcon 1 й 2, Dragon, які потрібні для поповнення запасів на космічній станції.

Перший запуск ракети (Falcon 1) відбувся 24 березня 2006 року. Але успіх відбувся саме 28 вересня 2008 року.

8 грудня 2010 року космічний корабель Dragon був вдало відправлений на орбіту, а також і повернутий на Землю.

Ракетний завод SpaceX знаходиться в Каліфорнії, США.

Засновник компанії Ілон Маск говорить: «Смерть на Марсі більш ймовірна, ніж на Землі, але я готовий ризикнути». Інвестори вважають, що така «подорож» за допомогою сучасних ракет від компанії SpaceX, буде можлива приблизно через 5 років. А вартість квитка не буде занадто велика. Ілон Маск, не дивлячись на всі важкі моменти й сумніви, відправиться на подібну експедицію.

До кінця 2021-го року SpaceX планує створити перший запуск космічної ракети з повним екіпажем пасажирів. Виконувати таку відповідальну роботу буде ракета Falcon 9. Командиром екіпажу буде Джаред Айзекман. Спочатку космічний корабель буде запускатися зі штату Флорида, потім буде рух навкруги Землі й по орбітах. Тривалість подорожі буде тривати приблизно 2-4 дні. Кінцевою зупинкою буде Атлантичний океан.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Деякі цікаві факти про SpaceX:

 1. Space Exploration Technologies Corporation – це повна офіційна назва компанії.
 2. Космічна корпорація має проект стосовно колонізації людей на Марс.
 3. Ілон Маск разом зі своєю командою розробляли проект вакуумного поїзда. Їх співробітником була й компанія
 4. В космос був відправлений на ракеті Falcon Heavy електромобіль від компанії Пасажиром був манекен.
 5. Деяка частина фільму «Залізна людина 2» відбувалась на заводі компанії, яка знаходиться в Каліфорнії.
 6. Такі ракети, як Falcon Heavy й 9 отримали свою назву через корабель, який був знятий у фільмі «Зіркові війни». А назва капсули Dragon взята з пісні «Puff the Magic Dragon».
 7. В ідею Ілона Маска ніхто не вірив, але його цілеспрямованість і впевненість допомогли йому досягти успіху.
 8. Компанія SpaceX має мету створити високошвидкісний Інтернет для всієї планети. Проект розпочався у 2019-му році, а закінчення планується у 2024-му році.
 9. Також космічний корабель Dragon вважається єдиною капсулою, яка здатна повернути вантаж з іншої планети.
 10. Капсула Dragon V2 може перевозити 7 пасажирів. Цей корабель унікальний тим, що він може створювати посадку на планету Земля.
 11. SpaceX вважається першою у світі компанією, яка створює ракети власного виробництва для потрапляння на космічну станцію, і щоб повернутися на Землю.
 12. Компанія створює не лише космічні кораблі, а й спеціалізовані скафандри для людей.
 13. Капсула Falcon Heavy, який розрахований для прибуття на планету Марс, може вмістити в себе вагу до 54000 кг. А корабель Dragon – до 6000 кг.

Ілон Маск – 49-річний мільярдер з США, який є власником компанії SpaceX і Tesla.

Його фінансовий стан оцінюється приблизно в 43 млрд доларів. Ілон Маск заробив свої перші 500$ у 12 років, продаючи відеогру, яку сам створив. Отримані гроші хлопець інвестував в акції фармацевтичної компанії.

Дізнайтесь, що таке сталий розвиток тут.

Всі проекти Ілона Маска:

 • 49-річний мільярдер продемонстрував свій проект – мозковий чип N1. Це було у 2019 році. Цей пристрій допомагає людям зі серйозними порушеннями нервової системи.
 • Цей проект звертає увагу на штучний інтелект. Мета – полегшити життя людям. Але Ілон Маск говорить, що OpenAI може бути великою загрозою для всього світу.
 • The Boring Company. Це компанія для створення тунелів, завдяки яким автомобілі можуть виїжджати на поверхневість. Спочатку їх мають створити в Лас-Вегасі.
 • Це створення вакуумного поїзда. Цей проект ще повністю нереалізований. Але також таку сама ідею мають і конкуренти.
 • Starlink. Планується запустити швидкісний Інтернет для всієї планети Земля, щоб люди могли користуватися ним з будь-якої точки світу.

«Січ 2-1» – це український супутник від американської компанії SpaceX. Цей космічний план розроблений в технологічному бюро «Східне». Поки ще немає кінцевого результату.

Дмитрій Наталух, який являється головою цього комітету, повідомляє про вартість запуску – 1 млн доларів. Це є приємною сумою для України. Тому що, спочатку ціна такого проекту була 8 млн доларів.

Початок переговорів відбувся з грудня 2020-го року. А можливість запуску супутника «Січ 2-1» через рік з моменту тих самих переговорів.

«Січ 2-1» розроблений для отримання високоякісних зображень планети Земля. Це є інноваційний спосіб.

12 лютого 2021-го року повідомляється про те, що розробка космічного супутника майже готова, але потрібно ще зробити професійні перевірки. Щоб повністю доробити проект і фінальні перевірки потрібно 200 млн гривень.

Україна робила останній запуск супутника ще 10 років тому. Президент України Володимир Зеленський зауважив, що запуск «Січ 2-1» повинен відбутися на 30-річчя незалежності України.

До речі, Ілон Маск дуже полюбляє російську мову. Він навіть відповідає користувачам Twitter цією мовою.

Які сюрпризи нам підготувала CES 2021?

Правила успіху від Ілона Маска:

 1. Пошук позитиву в роботі. Ви повинні мати мотивацію в процесі своєї роботи.
 2. Не бійтесь критики. Тому що, це може допомогти покращити свою справу. Але, не забувайте, що вона повинна бути адекватною й умисною.
 3. Налаштовуйтеся на успіх, але будьте готові до програшу. Потрібно витратити багато сил й енергії, щоб досягти бажаного результату. Також, якщо Ви готові до провалу, то після такого легше налаштуватися на другу спробу.
 4. Створюйте тенденції. Будьте унікальними. Не бійтесь творити щось нове. Це більше зацікавить людей.
 5. Потрібно відноситись до співробітників і клієнтів, як до рідних людей. Потрібно бути людяними й вдячними своїм колегам.
 6. Не можна скаржитися. Не потрібно нікого звинувачувати, якщо щось не вийшло.
 7. Старанно працюйте. Також виділяйте цьому багато часу. Мільярдер Ілон Маск притримується жорстокою трудової етики. Не дозволяти собі збавляти темп.
 8. Не купуйте рекламу. Якщо продукт цікавий, то він не буде потребувати реклами, щоб люди захотіли скористатись Вашими послугами.
 9. Ризикуйте. Особливо, якщо людина молода й амбіційна, потрібно нічого не боятися, а спробувати показати себе й реалізувати ідеї.
 10. Читайте. Це допоможе розвивати інтелект.

Ваша оцінка: