Everyday Habit Tracker - додаток для формування нових звичок

Everyday Habit Tracker - додаток для формування нових звичок - icoola.ua - фото 1

Зміст

Everyday – це оригінальний додаток, який допомагає сформувати нові звички та розвивати самодисципліну. Простіше кажучи, це ваша програма для звичок.

Програма, по суті, є електронною таблицею, в якій відображені всі цілі, для виконання яких ви прагнете виробити звичку. Ви самі визначаєте собі завдання та стежите за прогресом. Це допомагає сконцентруватися та взяти на себе відповідальність за досягнення своїх цілей.

Everyday ненав'язливо допомагає стежити за своїм прогресом, нагадує про ваші цілі та мотивує рухатися вперед. Як і в реальному житті, ви можете поступово спостерігати за змінами: чим більше ви робите, тим красивішим виглядає ваш прогрес у вікні. Разом з простими нагадуваннями та сповіщеннями електронною поштою, які допоможуть вам не пропустити дії для вироблення звички, користувач має живу можливість поділитися своєю дошкою, що також є хорошим стимулом до самовдосконалення та додає енергії в процес.

Ідея програми

Єдиний шлях досягнення ваших цілей – це постійна робота з ними. Фокус уваги повинен триматися на цілі кожен день, тільки так ви можете пояснити своєму мозку, що це дійсно важливо, і зрозуміти, як виробити звичку до нового заняття.

Ідея створення програми як інструменту особистого розвитку та вдосконалення, належить Жоан Бойшадос з Барселони. Програма є доказом того, що часто працюючи над собою потроху щодня ми можемо робити великі речі. Після виходу програми у світ вона швидко завоювала любов користувача.

Стильний та мінімалістичний додаток створено максимально наближеним до дій, які ви могли б виконати на простому аркуші паперу, при цьому зберігши гнучкість та користуючись перевагами технологій. Програма не намагається охопити дуже багато – розробник відмовився захаращувати інформаційний простір речами, які не додають реальної цінності в життя користувача. Метою є виконання важливої справи і виконання цього з усією віддачею.

Основні принципи Everyday

Щоб пам'ятати про свої цілі та працювати над ними щодня, програма для звичок дотримується принципу ланцюжка. Головне посилання гри – не розвивайте ланцюжок – допомагає вам щодня отримувати мотивацію для виконання частини завдання та формування безперервного ланцюжка із тривалої серії днів, протягом яких ви виробляєте певну звичку.

Отже, правила застосування дуже прості:

 • безперервний ланцюжок – більше успішних днів поспіль формують міцніший шлях до успіху;
 • постійна дисципліна – найменша, але щоденна наполеглива робота призводить до формування нової звички і, зрештою, призводить до великих цілей;
 • візуалізація прогресу – заходячи в додаток, важливо відразу бачити свій прогрес та смуги успіху;
 • завжди на увазі – трекер завжди у доступі, інформація синхронізована та мотивує вас до роботи з телефону, планшета або ПК.


Таким чином, чим більше безперервна кількість днів, протягом яких вам вдасться утримувати ланцюжок, тим більша ймовірність того, що ви почнете робити це, навіть не замислюючись. Звичка сформована.

Початок роботи з Everyday Habit Tracker

Програма зустрічає нового користувача сторінкою авторизації. Якщо ви ще не вступили до спільноти, це можна зробити за допомогою електронної пошти.

За реєстрацією слідує цікаве знайомство з додатком, де на прикладі демонструють роботу таблиці та систему формування запису. Наочно демонструється зразок таблиць у роботі, де користувач може пограти із зразками опрацьованих таблиць.

Далі користувачу відкривається вікно програми, в якому доступні розділи:

 1. Головна сторінка. Тут знаходиться таблиця, де можна відзначати свій прогрес, керувати звичками та створювати нові.
 2. Розділ статистики. Наочно демонструється ваш щоденний та загальний прогрес у досягненні цілей.
 3. Навчання та розвиток. Тут можна вивчити механізми формування і те, як виробити звичку, прослухати або подивитися мотиваційне та надихаючі матеріали, а також дізнатися про останні новини в галузі нейронауки та психології.
 4. Налаштування. У цьому розділі можна налаштувати програму та отримати доступ до архіву — сховища завершених та призупинених цілей.

Таке меню є стандартним, стильним і лаконічним, воно зустрічає користувача, поки ви не перетворите його, відзначаючи свої досягнення.

При створенні мети ви визначаєте для неї відповідне колірне оформлення, і з розвитком прогресу лінія ставатиме більш насиченою. А при виборі можливості позбавлення від небажаної звички колір світлішатиме. Крім того, при створенні навичок можна їх об'єднувати в групи та впорядковувати, що допоможе тримати записи в порядку та перетворити таблицю естетично.

Якщо нова програма для звичок здається світлою і порожньою, то протягом часу роботи над собою користувачі можуть спостерігати, як перетворюється і додаток, що цікаво відстежувати, адже додаток змінюється та персоналізується відповідно до власника. Пізніше можна скористатися можливістю обміну інформацією та поділитися своїм прогресом із друзями, а також оцінити їхню роботу над собою.

Розділ з навчальними та мотиваційними матеріалами постійно оновлюється та надає актуальну інформацію про особисте зростання, а також надихаючі мотиваційні аудіо та відеоматеріали, які заряджають впевненістю та цілеспрямованістю.

Програма скачується безкоштовно, але існує можливість покращити її та отримати ряд додаткових можливостей при роботі з програмою.

Можливості трекера

За допомогою простої та зрозумілої дошки Everyday ви отримуєте можливість легко усвідомлювати свої життєві успіхи та особисте вдосконалення. Функції програми мінімальні, прості та максимально наближені до старих традиційних паперових трекерів:

 1. Проста та зрозуміла візуалізація прогресу. Чим більше ви працюєте над собою, тим гарніші ваші результати виглядають на таблиці і більше мотивують до роботи.
 2. Щоденні оповіщення, які допоможуть вам не збитися зі шляху, а нагадування електронною поштою додатково підстрахує, щоб не зупинився прогрес. Оповіщення "не пропускання двічі поспіль" нагадує, що за пару днів ви можете втратити прогрес, якого досягли за кілька тижнів праці.
 3. Робота з веб-розширеннями додатково мотивує вас до того, чим ви хочете займатися щодня, і дозволяє зберегти в мозку інформацію про нову звичку в повсякденній роботі.
 4. Опція пропуску «skip» дає можливість пропускати при хворобі або незаплановані вихідні, тобто дні, коли ви не можете спланувати роботу над звичкою. Цю опцію можна використовувати також у відстеження не щоденних навичок, що дозволяє додати гнучкості вашому графіку.
 5. Підтримка синхронізації багатьох пристроїв одночасно. Трекер синхронізує ваші дані між пристроями; так, можна завантажити програму на айфон - звичка буде відображатися в програмі відразу, як і в роботі з будь-якого телефону, планшета або комп'ютера протягом дня.
 6. Статистичний аналіз стимулює вас долати власні обмеження. Лічильник виконаних за день звичок проводить порівняння щоденного прогресу та надає статистику прогресу щодо загальної кількості та за показниками завершення.

Дуже важливу роль грає можливість програми адаптуватися до потреб користувача. Налаштування деталей відіграє важливу складову, адже сортуючи звички та оформляючи додаток, ви створюєте своєрідні зв'язки зі своїми цілями та виробляє у собі бажання бачити подальший прогрес. З трекером Everyday ви можете:

 • згрупувати звички за категоріями або розташувати, виходячи з пріоритетності;
 • колірні ідентифікації навичок можна використовувати як для ефективності, так і для створення естетичного вигляду таблиці прогресу;
 • застосувати опцію «Позбутися звички», що дозволить вам створювати ланцюжки з низхідними колірними ритмами для звичок, яких ви хочете позбутися.


Everyday Habit Tracker підтримує більшість різноманітних символів та клавіатур, символів латинської, кириличної, японської, китайської, корейської та арабської мов. За допомогою символів та емоцій ви можете персоналізувати ваші таблиці, і програма для звичок набуде особливого настрою.

Особливості Everyday

Важливо завжди розвиватися та рости над собою. Сьогодні спільнота Everyday налічує вже понад п'ятдесят тисяч користувачів, і до них постійно приєднуються користувачі, які хочуть завтра ставати краще, ніж вони були вчора.

Серед сотень трекерів вони вибирають саме Everyday Habit Tracker і кажуть, що причина тому – низка особливостей, які чудово поєднуються у додатку Everyday. На думку користувачів, це:

 • ненав'язливі сповіщення, які допомагають тримати темп;
 • ефективна візуалізація, яка дозволяє стежити за прогресом на простій та стильній дошці звичок, яка стає кращою з просуванням вас у роботі над собою;
 • широкі можливості персоналізованого налаштування;
 • наочна статистика, яка допомагає вдосконалюватися, збільшуючи смуги успіху та фіксуючи прогрес;
 • розуміння розробників, які створили можливість пропуску днів без втрати прогресу, а також відстеження звичок, які не відбуваються щодня;
 • якісний мотиваційний контент та наукові дослідження про те, як виробити звичку, доступну у додатку;
 • простий доступ на будь-якому пристрої, адже Everyday доступний більш ніж на п'яти різних платформах, включаючи браузери, пристрої iOS, Android та інші, дані завжди збережені та синхронізовані між ними.


Трохи концентрації та турботи про себе поряд із зарядом мотивації допоможуть створити нову особистість. Таким чином, проект Everyday показує, що, рухаючись маленькими кроками, можна досягти найефективніших цілей і тисячі користувачів підтверджують це своїм прикладом.

Сподобалась стаття? Можливо тобі також буде цікаво почитати про 10 найкращих програм на Apple Watch.

Ваша оцінка: