Я шукаю...

Apple iPhone 12 vs Huawei P40 Pro: порівняємо сильні і слабкі сторони цих моделей

Apple iPhone 12 vs Huawei P40 Pro: порівняємо сильні і слабкі сторони цих моделей - icoola.ua - фото 1

Для порівняння ми візьмемо iPhone 12 та HUAWEI P40 Pro. У нашій статті ми розповімо вам, який смартфон є кращим в категоріях дисплея, продуктивності, акумулятора та пам’яті, а також камери та в чому відмінності між цими двома мобільними телефонами. Чи зможе HUAWEI P40 Pro не відставати, незважаючи на відсутність служб Google? Чи краще без цих функцій? Читайте далі.

iPhone 12 vs Huawei P40 Pro: порівняємо камери?

Співпраця з виробником камер Leica безумовно помітна в об’єктивах HUAWEI. P40 Pro може похвалитися квадрокамерою, яка робить вражаючі знімки з роздільною здатністю 50 + 40 + 12 мегапікселів і датчиком глибини. У бенчмарковому тесті камери DXOMark HUAWEI тривалий час займає перші позиції – це не змінюється і з P40 Pro, який випереджає таких гігантів як Samsung. Хоча iPhone 12 також не відстає від свого китайського конкурента, камера телефону Apple також має безліч переваг. Завдяки роздільній здатності 12 + 12 + 12 мегапікселів, а також вбудованому датчику глибини, які часто використовуються - він коштує своїх грошей.

Характеристики Huawei P40 Pro та Apple iPhone 12: сильні та слабкі сторони

Apple зробила iPhone 12 та іншим представникам цього покоління щедрий подарунок: нову SoC A14 Bionic. Хоча високопродуктивний процесор має лише шість ядер, він досягає максимальної тактової частоти до 3,1 ГГц і разом із 4 ГБ оперативної пам’яті дозволяє iPhone 12 працювати на повній швидкості. Хоча HUAWEI Kirin 990 5G працює з вісьмома ядрами, його швидкість залишається нижчою, ніж у iPhone 12 з тактовою частотою до 2,8 ГГц. Помітною може бути різниця і в повсякденному житті. Проте більший обсяг оперативної пам’яті смартфона HUAWEI, який становить 8 ГБ, частково компенсує цей недолік. IPhone 12 і HUAWEI P40 Pro мають модем 5G для найшвидшого інтернету в майбутньому.

Обидва дисплеї смартфонів використовують технологію OLED, яка забезпечує яскраві кольори та чудові рівні чорного. Вміст чіткий на обох телефонах, незважаючи на дещо різну роздільну здатність. iPhone має 2532 x 1170 пікселів, смартфон HUAWEI — 2640 x 1200 пікселів. Однак слід зазначити, що iPhone трохи менший (6,1 дюйма), ніж HUAWEI P40 Pro (6,58 дюйма).

Коли справа доходить до ємності акумулятора, Apple любить мовчати. Тому розмір 2815 мАг не є офіційним, але ймовірним. Однак у порівнянні з цим HUAWEI P40 Pro має більше потужності під капотом. Акумулятор ємністю 4200 мАг забезпечує смартфон енергією приблизно на одну-півтори доби. Не можна сказати, що різниця є критичною, однак тут невелику перевагу має саме представник китайського бренду.

Ціна iPhone 12 та Huawei P40 Pro, який смартфон доступніший?

Що стосується ціни, то тут представник "яблучної" компанії має деяку перевагу, адже ціна iPhone 12 майже на 80$ нижча, аніж у конкурента. Наприклад: середня ціна Huawei P40 Pro складає близько 680 доларів, а ціна девайсу від Apple - близько 600, в американській валюті. Обидва варіанти мають по 256 гб пам'яті.

То яку ж цих моделей краще купити?

Якщо ви, купуючи смартфон, шукаєте смартфон з трохи кращим акумулятором та більшою кількістю оперативної пам'яті, то вам варто вибрати HUAWEI P40 Pro. З іншого боку, iPhone 12 підходить для шанувальників, які вже давно в екосистемі Apple або шукають мобільний телефон із високоякісним обладнанням і високопродуктивним чіпом для вимогливих програм. Користувачам Android також може сподобатися модель Apple, особливо тим, хто шукає альтернативу Samsung і не бажає користуватися HUAWEI через відсутність сервісів Google.

Ваша оцінка: