Коли чекати нового MacBook Air з міні-світлодіодним дисплеєм?

MacBook Air з міні-світлодіодним дисплеєм

Зміст

В мережі нещодавно з’явилася інформація про новинки які вже зовсім скоро побачить світ. Так, інсайдер Мін-Чі Куо стверджує, що у 2023 році компанія презентує відразу два недорогих рішення з новим екраном. В першу чергу в даному повідомленні йшлося про MacBook Air, який буде містити незвичайний міні-світлодіодний дисплей. А також крім цього, варто очікувати вихід планшета iPad Air, який також буде мати новенький дисплей.

А вже 2021 рік може стати також досить продуктивним на новинки. Все це стане можливим завдяки оновленням оригінального Mac. Не так давно в Apple вже представили перший Mac з фірмовим чипом, а також крім цього новий процесор М1 виявився достатньо потужним. Такі оновлення змусили фанатів бренду очікувати на те, що буде далі.

Є інформація про те, що вже у цьому році вийде оновлення iMac та MacBook Pro. Ну і звичайно ж ні для кого не є секретом, що у 2021 році восени можна буде побачити нове покоління «яблучних» смартфонів.

Читайте також: Нова інформація про Айфон 13, який представить компанія у 2021 році.

Новинки які повинні з’явитися вже зовсім незабаром

Вже є інформація про те, що Apple представить наступні новинки:

  • Apple Silicon iMac. Компанія працює відразу над декількома новинками в які вбудують брендовий чип. Ходили також чутки й про створення нового iMac. Також розробники працюють над створенням власних керамічних чипів з 16-ма потужними ядрами. А от високопродуктивні настільні моделі можуть отримати 32 високопродуктивних ядра. Також ведеться робота й щодо поліпшення продуктивності процесора. Є дані, що новинку побачить світ вже весною, або восени 2021 року.
  • Є інформація, яка підтверджує те, що компанія працює над створенням нового покоління безпровідних навушників. Компанія працює над тим, щоб створити більш доступний пристрій, без таких відомих функцій як шумопоглинання та інших. Ймовірно, що нові навушники отримають бездротовий чип, над створенням якого вже давно працюють розробники. Зараз мало що відомо про нові AirPods ймовірно новинку слід очікувати восени.
  • iPad Pro. Довгий час ходили чутки про те, що компанія працює над створенням 12.9-дюймового iPad Pro. Очікується, що в міні-світлодіодних дисплеях буде використовуватися близько 10 тис. світлодіодів, кожен з яких буде меншим на 200 мікрон. Також ходили чутки, що в 2021 році з’явиться планшет з OLED-дисплеєм. Проте, сьогодні немає ніяких даних про це. Поряд з новим світлодіодним дисплеєм гаджет також може отримати можливість 5G.
  • MacBook Pro. Компанія розробляє модернізовані моделі зі збільшеним екраном 14.1 та 16.1 дюймів відповідно. Якщо 13-дюймовий MacBook Pro був оснащений силіконовим чіпом, то компанія розширить дану технологію й на інші моделі цієї ж лінійки. Обидві моделі можуть отримати більш тонкі лицьові панелі. Розробники не припиняють працювати над новими чипами.
  • Айфон 13. У 2021 році очікується 4 моделі такого ж плану як і у 12 лінійці. Два смартфони будуть відрізнятися за ціною, а два інших будуть більш бюджетним за попередні.
  • Apple Watch Series 7 і Apple Watch SE 2. Компанія щорічно представляє нові розумні годинники й 2021 рік не стане винятком. Сьогодні все ще немає інформації чого чекати від Series 7, але все ж варто очікувати появи нових функцій здоров’я. Користувачі також хочуть бачити новий гаджет з твердо тільними кнопками, які не будуть відчутні фізично.

Відмінності LCD від LED

LED – це світлодіод, який при отриманні електричного току випромінює світло. LCD це теж саме, що LED. Багато років тому у рекламних цілях назву було змінено. З його появою гаджети стали виглядати краще. Продукція з насиченими кольорами привертала більше уваги покупців. Й з кожним роком якість картинки разом з розмірами дисплею постійно збільшувалися.

Характерні особливості LED

Варто зазначити, що в першому Айфоні також був присутній LCD з досить не яскравими характеристиками. Проте з часом розробники удосконалювали технологію, щоб отримати максимально яскравий екран з хорошою кольоровою передачею.

Особливості OLED дисплею

Основою OLED-дисплею є органічні з’єднання, які дозволяють отримати максимально яскравий колір. Таких дисплеях немає LED-підсвітки. Особливість полягає у тому, що кожен піксель – це три окремих світодіоди червоно, зеленого та голубого кольору.

Що таке OLED

Такі екрани мають практично нескінченну контрастність. А будь-який із пікселів можна просто вимкнути. Велика кількість виробників смартфонів досить швидко почала переходити на такі дисплеї. А от в Apple довго не наважувалися це зробити й використовували вже відомі типи LED та LCD. Через це велика кількість користувачів вирішила віддати перевагу Андроїд-пристоям. Проте консервативність Apple все ж можна зрозуміти.

Окрім значних переваг такі дисплею мають й велику кількість мінусів. І в першу чергу – це досить швидке вигорання екрану. Крім цього, від яскравості дисплею залежало й те як швидко він перестане працювати.

Яскраві рухомі картинки через деякий час могли залишати дуже помітний відбиток на екрані і це лише на смартфонах та планшетах. А от у ноутбуків були присутніми й інші проблеми.

Характеристика

Спочатку в Apple не планували створення чогось нового. Розробники вирішили удосконалити вже наявний OLED. Спеціалістами було знайдено велику кількість рішень, однак досягнути ідеальності, яка характерна компанії Apple так і не вдалося. В цей час розробники вирішили звернути увагу на міні-світлодіодний дисплей, який виготовлявся масовим тиражем ще 2013 році.

Характеристика новинок компанії Apple

Це практично такий же OLED, але без органічних з’єднань. Основою тут виступає світлодіод невеликого розміру.

Що стосується mini-LED використовуються світлодіоди дуже маленьких розмірів.

Інформація про MacBook Air

Є дані, що такий ноутбук з’явиться в продажі лише у 2023 році. Однак він не стане першим гаджетом з міні-світлодіодним дисплеєм. За останніми даними його випередить інша новинка, а саме iPad Pro.

За словами інсайдера, компанія компенсує вартість нової технології у ноутбуках лише тому, що ARM-чипи Apple Silicon обійдуться значно дешевше ніж процесор Intel. Крім цього він стверджує, що Apple вигідно запроваджувати Mini-LED і з цього буде фінансова вигода, проте навряд чи покупці відчують різницю у ціні такої продукції.

Що відомо про MacBook Air

Вкінці 2021 року компанія збільшить замовлення щодо Mini-LED для нових ноутбуків, адже їх виробляти значно легше ніж екрани для iPad Pro. Експерти прогнозують, що постачання міні-світлодіодних панелей складе в найближчі два роки 10 мільйонів і 30-мільйонів відповідно.

Крім міні-світлодіодних дисплеїв новий MacBook Air може отримати й плоскі грані, порт для HDMI, а також слот для SD-карт.

Спочатку нову технологію можна буде побачити у планшеті, який має представити компанія вже на весняній презентації, а саме у квітні. Є інформація й про те, що в Купертіно планують розділити лінійки за категоріями. Варто зазначити, що вже всім відомі OLED-дисплеї пропонують практично такі ж можливості, як і міні-світлодіодні. Вони мають якісніший чорний колір і високий рівень яскравості. Однак нові дисплеї не будуть вигорати, як OLED. Це пов’язано з тим, що їх підсвітка працює на декількох невеликих світлодіодах неорганічного типу. І тому вони не схильні до вигорання.

Прочитайте також: Покупці MacBook подали в суд на компанію Apple за несправність клавіатури-метелика.

В порівнянні з попередньою технологією, Mini-LED – є значно дорожчою. Але її використання у ноутбуках пояснюється тим, що користувачу доведеться працювати з одним і тим же програмним забезпеченням, що може призводити до вигорання екрану.

Інсайдери стверджують, що новинку можна буде побачити лише у 2023 році, проте на якій з презентацій інформації все ще немає.

Ваша оцінка: