Я шукаю...

Нова інформація про Айфон 13, який представить компанія у 2021 році

Яким буде Айфон 13

Після виходу нового iPhone 12 вже у 2020 році з'явилися перші думки, чого очікувати від новинки 2021 року. Сьогодні, вже можна припускати, якими характеристиками володітиме гаджет.

Сумнівів немає, що Айфон 13 буде більш сучасною і поліпшеною версією в порівнянні з попередніми смартфонами.


Ще не відомо, яку лінійку представить компанія Apple восени 2021 року, але з упевненістю можна стверджувати, що презентація точно відбудеться, і по-іншому бути, просто не може.

Прочитайте також: Коли бездротова зарядка на відстані від компанії Xiaomi з’явиться у продажі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Яку лінійку очікувати, iPhone 12s або iPhone 13?

Політика компанії постійно змінюється, і коли весь світ чекає виходу нового покоління смартфонів, розробники можуть здивувати й представити вдосконалену модель вже існуючого покоління. Так, наприклад, у 2017 році разом з iPhone Х з'явився iPhone 8, а ось iPhone 9 світ так і не побачив.

Інфориація про Айфон 13

Тому, можна стверджувати, що компанія не обов'язково буде представляти iPhone 13, а, наприклад, iPhone 12s. Більш докладні моменти будуть відомі тільки напередодні самої презентації.

Чого чекати від Айфон 13?

Після виходу 12 покоління з'являється все більше чуток про новий гаджет, який компанія через кілька місяців представить всьому світу.

Як буде виглядати нова модель

Якщо вірити останнім чуткам, то компанія не збирається представляти світові оновлений дизайн смартфона і він збереже практично такий же зовнішній вигляд, як і Айфон 12.

Який виглят матиме Айфон 13

Але, необхідно звернути увагу на те, що це тільки один з варіантів. Вже неодноразово розробникам вдавалося вражати і дивувати фанатів «яблучних» гаджетів і 2021 рік може також не стати винятком. Таким чином, за пів року компанія може ще неодноразово змінити дизайн нового телефону і запропонувати абсолютно новий варіант покупцеві.

Маленький чубчик і бездротова зарядка

Новина про те, що смартфон практично буде без чубчика, з'явилася в мережі ще в кінці 2020 року. Але, чи є дана новина правдивої все ще не відомо.

Для втілення в реальність задуму розробникам потрібно змінити розташування динаміка і зменшити розміри камери TrueDepth. Але, повністю від чубчика в Купертіно позбавлятися не планують, тому не варто очікувати повністю безрамного екрана.

Фанати смартфонів від даного виробника тільки за те, щоб розміри чубчика були мінімальними, або ж і повністю він був відсутнім.

Айфон 13 з маленьким чубчиком

Інсайдери стверджують, що головною шокуючою новиною, про яку повідомлять в Apple, буде відсутність порту для зарядки. Іншими словами, власники смартфонів 13 покоління зможуть заряджати смартфон тільки за допомогою MagSafe-зарядки. Можливо, компанія не відмовиться від роз'єму в усіх моделях, а зробити з такою унікальною особливістю представлять тільки одну модель. Розробники можуть повністю перейти на USB-C, але відмовлятися повністю від роз'ємів не будуть. До такого кардинального кроку готові не всі.

У бездротових типах зарядки все ще багато недоліків. Тому, перш ніж повністю прибирати роз'єми необхідно подбати про вдосконалення даної технології.

Обсяг пам'яті нових пристроїв

Є чутки про роботу компанії над нарощуванням основної вбудованої пам'яті на смартфоні. Вся річ у тому, що в Андроїд-пристроях пам'ять можна збільшити коштом карти MicroSD. А ось в Айфона немає такої здатності. Аналогічно компанія зробити не може, це пов'язано з продуктивністю. Адже, як відомо, стандартна пам'ять здатна краще виконувати свої функції, ніж та, що встановлюється користувачем самостійно. Тому, вибираючи гаджет від компанії Apple, не останнє місце займає критерій внутрішнього сховища.

Сучасні гаджети стандартного типу мають 64 Гб пам'яті. У Айфон 12 розробники вирішили відмовитися від стандартних 64 Гб, і мінімальний поріг став 128 Гб. Відповідно логічним буде збільшення максимального порога до 1 Тб.

Очевидно, що кроку назад не буде і тому до стандартних 64 Гб повертатися ніхто вже не буде. А ось професійна версія буде доступна на 125 Гб, 256 Гб і 1 Тб.

Запис відео в 8К

Наступним кроком вперед може стати поліпшена відеозйомка. Якщо дивитися презентацію минулого року, то основна увага приділена саме камері. Відповідно і в новій продукції зацікавити покупця спробують новими можливостями фотографії.

Сьогодні останнє покоління все ще підтримує відеозйомку в 4К на 60 к / с. Експерти впевнені, що у 2021 році відбудуться зміни й показник буде збільшений, бо вже давно пора його поліпшити.

Можливо, саме з цим і пов'язані чутки про збільшення обсягу пам'яті до 1 Тб. Адже, 8К дозвіл значно збільшить розмір файлів.

Те, що саме така зміна відбудеться, багато хто впевнений на 100%, бо корейська компанія Samsung вже випустила продукцію з такою можливістю, тому в Apple постараються не відставати.

Дисплей

Очікується, що новинки від компанії на цей раз вже матимуть LTPO-дисплей 120 Гц. Перші три букви в назві розшифровуються, як низькотемпературний полікристалічний оксид.

Дисплей Айфону 13

LTPO дисплей вже був раніше розроблений іншою компанією і презентований ще у 2018 році, але Apple може дану можливість значно поліпшити.

Наявність такого дисплея дасть можливість компанії реалізувати функцію Always-on Display. Все це можливо завдяки тому, що нові екрани не будуть витрачати настільки багато електроенергії, і зможуть володіти ергономічними характеристиками.

Процесор

При появі нового покоління з'являється і вдосконалений чіп. Так в 2020 році це був Apple A14. Цього року повинен з'явитися вдосконалений і покращений Apple A15.

Якщо брати до уваги продуктивність і відмінні характеристики чипів попередніх поколінь, то безумовно і даний також повинен вийти не гірше.

Touch ID

Є інформація про те, що розробники працюють над датчиком відбитку пальців. Є припущення, що в новому пристрої буде можливість використовувати оптичну технологію або ультразвукову. Сама компанія не підтверджує цієї інформації.

Якщо Touch ID все ж буде реалізований, то зможе йти, як доповнення до Face ID. Користувач отримає можливість вибирати яку блокування використовувати. Наприклад, сканер відбитка пальця допоможе розблокувати смартфон якщо гаджет не зможе сприймати обличчя через медичної маски.

Wi-Fi 6E

Експерти стверджують, що нове покоління буде підтримувати Wi-Fi 6E. Дана технологія зможе гарантувати більшу продуктивність і високу швидкість передачі даних.

Також Wi-Fi 6E допоможе збільшити пропускну здатність за чинними діапазонами.

Ціна

Ще не відомо, у скільки саме обійдеться новий смартфон, але за традицією компанії, ціна на нього буде більшою, ніж на попередній. Прогнозуються наступні ціни:

  • Айфон 13 міні - 699 доларів.
  • Айфон 13 - 799 доларів.
  • Айфон 13 Про - 999 доларів.
  • Айфон 13 Про Макс - 1100 доларів.

Коли чекати нових звісток про Айфоні 13?

Вся інформація, яка сьогодні представлена ​​в мережі - це всього лише припущення і чутки. У Купертіно ніколи не повідомляють про основні моменти нового покоління, і будь-яка інформація тримається в секреті. Інформаційна безпека в Apple на високому рівні.

Особливості лінійки 13 покоління

Читайте також: Як придбати Айфон з оптимальною місткістю пам’яті.

Правдива інформація буде тільки восени 2021 року на презентації. Саме тоді стане відомо, буде чи 13 покоління «яблучний» гаджетів.

Ваша оцінка: