Я шукаю...

TED - загальноосвітня платформа в вашому смартфоні. Додаток для розширення кругозору.

Демонстрація додатку ted

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке «TED»?

Ці три загадкові заголовні букви криють в собі абревіатуру: T - Technology (технології), E - Entertainment (розваги), D - Desing (дизайн) - некомерційний американський фонд, який здобув популярність завдяки своїм щорічним конференціям.

конференція TED

На них виступали люди розумової праці: вчені, психологи, розробники, математики, письменники та популярні блогери. Там вони оповідали про своє життя, свої погляди, працю та досвіді в цілому. У «TED» є свій сайт, де ви можете знайти відеозаписи конференцій в HD-якості; на сайті можна підписатися на подкаст і бути в курсі всіх нових подій. Кожна лекція називається «TED Talk» і виходить як на сайті, так і на каналі «YouTube», на який, до слова, підписалося 19 мільйонів осіб.

віщає Ілон Маск

Кому буде цікавий «TED»?

Пізно ввечері Жора повертається з роботи. Фізично він втомився і просто хоче додому. Проходячи повз кіосків, Жора не купує собі пиво, як це роблять його однолітки. Він хоче прийти у свою квартиру, заварити червоного чаю і подивитися що-небудь цікаве на ноутбуці та відпочити; однак серіали він не полюбляє, аніме – там паче. Так повелося, що Жора - ерудит, і любить пізнавати щось нове, Жора хороший співрозмовник, може підтримати будь-яку розмову і непогано знає англійську мову.

Жора приходить додому, вечеряє і дивиться першу ліпшу тему. На цей раз це був «Стоїцизм»

«Що філософія така? Раніше не чув про неї »- думає Жора і дивиться відео, де людина розповідає про те, як довгий час перебував у депресії, але вийшов з неї та тепер дивиться на світ зовсім інакше. Чоловік на екрані розповідає свою невигадану історію, а Жора слухає і вбирає інформацію. Виявляється, що стоїцизм - це вчення, яке вчить миритися с непереборними обставинами та зосередитися на тому, в чому ви можете бути ефективні. Простими словами - це прокачаний пофігізм. Такий варіант сприйняття світу цікавий Жорі та він дивиться відео, попиваючи чайок.

Буде цікаво прочитати: PICSPLAY 2 - редактор фото в IPhone

Але вибір не обмежується одними лише високоінтелектуальними темами. «TED» сповнений не тільки науково-популярним матеріалом, але і розважальним контентом. Наприклад, як вам конференція про меми у виконанні Андраша Арата - того самого «Гарольда, що приховує біль»?

Сервіс «TED» - це джерело знань про все підряд. Він підійде для тих, хто любить пізнавати щось нове і розширювати свій кругозір. За конференціями «TED Talk» часто вчать англійську мову в філологічних інститутах, що додає йому балів корисності.

«TED» на IOS і Android...

Платформа «TED» також існує й у вигляді додатку на смартфон. Дизайн додатка нагадує дизайн «YouTube»: ті ж червоно-білі тони, схожі іконки та плеєр. Але на відміну від «YouTube», де відео розподіллено тільки по плейлистах, в додатку є ряд фільтрів, а саме:

  • Мова - ви можете вибрати мову виступу і субтитрів. Виступ переводитися на більш ніж 100 мов. У меню представлені автори кожного з перекладів.
  • Формат відео - по настрої конференції діляться на: що надихає, чудові, геніальні, красиві, приголомшливі, сміливі, смішні та переконливі.
  • Час - ви можете вказати, скільки часу у вас є: від 5 хвилин до години. Це буде корисно для тих, хто стоїть в черзі або для тих, хто відправився в подорож і не знає, чим зайняти себе в транспорті. Додаток підбере, за який час тема конференції буде розкрита. Більше не потрібно вимикати відео та обривати тему на півслові, а потім смутно пригадувати таймкод.

Кожне відео можна завантажити та дивитися в офлайн-режимі. Ви маєте право відправити їх на домашній кінотеатр за допомогою Chromecast або Android TV та дивитися вже там.

Лайфхаки для користуваців смартфонів: Як зробити роботу смартфону швидшою?

Підбиваючи підсумки…

Саме існування платформи «TED» надихає. Відрадно усвідомлювати, що так багато людей цікавиться наукою. Авторам, виступаючим і розробникам, ми бажаємо удачі та натхнення. Завдяки таким проектам, як «TED» суспільство мислить ширше і глибше. Залишається сподіватися лише на те, що платформа буде тримати правильний вектор розвитку, удосконалити функціонал або піде в ногу з часом і перенесе лекції в віртуальну реальність...

Ваша оцінка: