Я шукаю...

PICSPLAY 2 - редактор фото в IPhone

PICSPLAY 2

PICSPLAY 2 - один з найкращих редакторів для фото, який водночас потужний та простий у використанні. Розробники цієї програми зробили акцент саме на пристрої з операційними системами IOS та Android. Редактор PICSPLAY 2 пропонує своїм користувачам багато різноманітних функцій та найбільш популярною залишається та, яка може забрати зайві об’єкти на цифровій фотографії.

Мабуть, у кожного в телефоні є такі кадри де то палець заліз в об’єктив на фоні красивого пейзажу, або незнайомець потрапив до кадру. Та з допомоги PICSPLAY 2 ви це легко та швидко можете виправити, всього лиш за 0.99$, адже у платній програмі збільшується кількість інструментів та функцій.

Етапи забирання зайвих об’єктів

Фотографія, у якій вас щось не влаштовує обробляється у три легких етапи:

 1. Користувач повинен обрати об'єкт та завантажити його з камери чи будь-якої іншої теки у своєму телефоні.
 2. Пальцями за допомоги інструментів “Ласо” захопити або “Кисті” підсвітити потрібний об’єкт на фотографії.
 3. Після виконаних дій натиснути на кнопку ”Start”. Програма сама, автоматично видалить зайвий об’єкт та з допомоги елементів фото замінить пробіли на фон так, ніби зайвого об’єкту ніколи не було на фото.

За схожим принципом працює програма Content Aware Fill у новому Photoshop CS5, але коштує воно набагато дорожче. Кількість дій під час редагування фотографії у редакторі PICSPLAY 2 не обмежується, також є можливість скасувати покроковість редагування, наприклад після зачистки зберегти файл, потім після додавання ефекту чи інших дій знову зберігати файл. Не потрібно забувати, що редактор PICSPLAY 2 підтримує обмін фотокартками у різних соціальних мережах, таких як Facebook, Flickr, Picasa й Twitter.

Основні функції редактора TouchRetouch

 • Видалення зайвого рядка

  Намітьте ділянку, яка привертає до себе багато зайвої уваги, тоді програма PICSPLAY 2 перейде до рішучих дій та прибере зайвого. Така функція чудово підійде для того, щоб забрати телефонні дроти, силові лінії та стовпи. У інших програмах, навіть у професійних фоторедакторах видалення таких об’єктів могло займати декілька годин, а редактор PICSPLAY 2 впорається за декілька хвилин.


   
 • Ретуш фото в один клік

  У редакторі PICSPLAY 2 ви в один клац зможете прибрати різні плями, сміття, зайвих точок та багато інших маленьких недоліків. Вам не доведеться тисячу разів збільшувати об’єкт, щоб його забрати. Усе, що вам знадобиться це обрати зайвий предмет та клацнути на нього і він зразу пропаде. Так потрібно зробити з кожним зайвим об’єктом, який вас не влаштовує. Для складніших виправлень, ми рекомендуємо використовувати функцію Clone Stamp у додатку, дозволить вам захоплювати пікселі з одного боку та використовувати їх в іншому, щоб замаскувати недоліки на фото.


   
 • Редагуйте та обрізайте фотографії

  Приберіть з фотографії не привабливі моменти та незначні деталі за допомоги інструменту для обрізки. Також вирізання чи виділення кращих частин зображення зробить його ще красивішим. Звернути увагу свого глядача потрібно саме на тій частині зображення, яка вам найбільше до вподоби. Коли усе буде готово і результат буде вам подобатися, можете додати декілька пресетів, так зображення буде виглядати ефектнішим та точно запам’ятається вашим глядачам.


   
 • Кольорова корекція.

  Використовуйте усі необхідні інструменти для редагування фотографії на IPhone та остаточно їх допрацьовуйте до друку чи публікації онлайн. Функція кольорової корекції дозволяє вам налаштувати палітру та кольоровий діапазон, щоб фотографія виглядала натуральніше. А за допомоги інструменту у даній функції ви можете налаштувати правильну яскравість, контрастність, різкість, температуру та насиченість зображення.


   
 • Однаковий процес ретуш.


  Ретушувати фотографії ви можете так, як і завжди, адже програма для редагування фото PICSPLAY 2 підтримує усі поширені формати, такі як JPG, TIFF, PNG і навіть RAW, тому ви можете починати редагувати зображення навіть у вашій камері. А з розширеною підтримкою для фотографій вам навіть не доведеться відкривати дану програму.

Вчіться редагувати разом з TouchRetouch

У програмі можна знайти декілька відеоуроків де ви з легкістю можете навчитись виконувати різні базові чи розширені функції у додатку. Загалом ви не повинні б натрапити на труднощі під час використання додатка. Також у відеоуроці вам пояснять як використовувати інструмент “клонування” окремих частин на фото. Користуватись доволі зручно та, на перший погляд, не можна помітити якийсь обман. За допомогою такої функції ви можете прибрати зайву поштову скриньку або щось інше, яке вам не подобається у задній композиції. Додаток виконує доволі нелегку роботу, щоб вдосконалити ваші фото. Та якщо ви сильно його навантажуєте він може підвисати, тому доведеться трохи почекати поки процес завершиться, але результат того вартий.

Для власників IPhone є також і безплатна версія додатку TouchRetouch, але там ви зможете тільки навчитись правильно використовувати програму, але не з усіма функціями та інструментами, адже у безплатній версії вони заблоковані.

Звісно, додаток PICSPLAY 2 не замінить повністю професійний фотошоп, але для того, щоб прибрати зайві елементи на фото та відредагувати саме зображення ця програма впорається на відмінно. Адже його прості інструменти підтримуються потужними алгоритмами з механізмами розпізнавання контенту, які набагато швидше допоможуть вам розпізнати, підредагувати потрібні моменти у фото або замаскувати вам не потрібні елементи, до прикладу прибрати логотип, який зовсім не пасує до композиції фото. Підказки у додатку зрозумілі та й сама програма вправно розпізнає поставлені цілі перед нею. Не дозволяйте, щоб сміттєвий бак вам міг легко споганити вашу фотографію у соціальних мережах. З програмою PICSPLAY 2 ваш IPhone стане цілою площадкою для редагування зображень, де ви можете тільки покращити свої фото.

Ваша оцінка: