Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого

Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого

З роками техніка Apple застаріває і переростає зі звичайного гаджета в щось унікальне і раритетне. Не варто викидати стару техніку, якщо у Вас з'явився новий пристрій, адже, якщо ми говоримо про Apple, то через кілька років Ви зможете продати гаджети за не маленькі гроші. Починаючи з першого комп'ютера Apple, закінчуючи унікальним червоним Mac Pro.

До речі, рекомендуємо дізнатися, як скачати відео на айфон

Нижче наведені екземпляри, які були продані на аукціоні за значні суми. Деякі з них досі продаються на зарубіжних сайтах із оголошеннями.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Mac Pro Product RED (ціна 980.000 $)

Цей Mac Pro був випущений в одиничному екземплярі у 2013 році. Його спеціально розробили на продаж на аукціоні фонду RED. Єдине, що відрізняє його від Mac Pro – унікальний червоний колір.

Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого - ICOOLA.UA - фото2

Початкова вартість лоту починалася від 60.000 $ і зрештою цей примірник був проданий за 980.000 $. Покупцем виявився Тоні Фаделл – один із творців iPod.

Apple I (ціна 905.000 $)

Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого - ICOOLA.UA - фото3

Музей Генрі Форда в 2014 році придбав цей екземпляр за 905.000 $ (він повністю в робочому стані), всього нараховується 200 таких комп'ютерів і кожен із них збирався вручну. Приблизна вартість Apple I становить від 100.000$ до 200.000$. У робочому стані пристрій коштує ще дорожче, адже їх залишилося лише 80 штук.

Apple Lisa (ціна 31.000 $)

Комп'ютер був названий на честь дочки Стіва Джобса – Лізи Джобс

Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого - ICOOLA.UA - фото4

Lisa – перший серійний комп'ютер із графічним інтерфейсом, саме завдяки йому ми користуємося такими комп'ютерами. За оцінками фахівців, залишилося приблизно від 30 до 100 робочих комп'ютерів Apple Lisa.

Apple II (ціна 10.000 $)

Перший масовий комп'ютер від Apple, Apple II вийшов 1977 року і продавався плоть до 1990-х років. За цей час було продано понад 5 мільйонів комп'ютерів.

Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого - ICOOLA.UA - фото5

На eBay пристрій вартує від 10.000 $ до 40.000 $, залежно від комплектації та стану комп'ютера.

Macintosh (ціна до 6.000 $)

Культовий комп'ютер Apple, який привів їх до успіху

Пристрої Apple, які можна продати дуже дорого - ICOOLA.UA - фото6

Ідеальний комп'ютер тих часів, він мав безліч унікальних можливостей, яких на той момент не було у конкурентів. Ідея Macintosh полягала у його простоті, його можна було спокійно взяти з собою у поїздку, для його роботи потрібна була лише розетка. Macintosh мав гарне залізо, що створювало величезну перевагу перед конкурентами.

На eBay його можна придбати за 200 $, залежно від стану комп'ютера. У повністю оригінальній упаковці за Macintosh доведеться віддати приблизно 6.000 $.