Я шукаю...

У мережі з'явилися рендери Apple Watch Series 7 з дизайном як у iPhone 12

Рендери Apple Watch Series 7

У мережі з'явилася інформація про те, як може виглядати сьоме покоління розумних годинників від компанії Apple. Уже відомо, що гаджет буде схожий на Айфон 12 й iMac.

Зображення, які з'явилися в мережі, не є 100% доказом того, що новинка буде виглядати саме так. Чи буде пристрій мати дизайн як на рендерах, можна буде дізнатися лише після презентації.

Якщо вірити інформації, то Apple Watch Series 7 вперше за історію може отримати зовсім інший дизайн. Інсайдер Джон Проссер стверджує, що гаджет буде мати такий же вигляд, як і Айфон 12. Джерело стверджує, що новинка буде представлена ​​в яскравих кольорах, і новим відтінком буде - зелений і фіолетовий.

Після презентації, яка відбулася 20 квітня, стало відомо, що в Купертіно не бояться експериментувати з яскравими кольорами. Тому, новий колір Apple Watch цілком нормальне явище.

Джон Проссер повідомив яким буде сьоме покоління Apple Watch

Джон Проссер неодноразово передбачав, як будуть виглядати нові продукти від «яблучної» компанії. Але, в прогнозах були й помилки, тому до нових передбачень  необхідно так само ставитися.

Прочитайте також: Бюджетні квадрокоптери для Айфона.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що зміниться в Apple Watch Series 7?

Series 6, які з'явилися у 2020 році стали покращеною версією минулого покоління. Але, ніяких змін в дизайні не відбулося. Користувачі впевнені, що кардинальні зміни можуть статися з гаджетом, який може з'явитися вже восени 2021 року.

Зміни які відбудуться у сьомому поколінні

На підставі раніше зареєстрованих патентів можна стверджувати, що з дисплея годин приберуть коліщатко. Але, ось на рендерах Apple Watch Series 7 чітко можна простежити його наявність. Хто правий, а хто ні?

Можливо, Джон Проссер помиляється і колесо замінять на невелику сенсорну клавішу.

Багато хто припускає, що в новому гаджеті може з'явитися сканер відбитків пальців Touch ID. А ось вже в дану інформацію складно повірити, адже відомо, що смартфони все ще не мають такої можливості, то чому вона повинна з'явитися в годиннику.

Поява сенсорної панелі на заміну вже всім відомому коліщатку матиме цілий ряд переваг. В першу чергу, це те, що подібну деталь складно буде пошкодити. Крім цього до сенсора можна буде додати нові корисні жести.

Крім цього, користувачі вже неодноразово скаржилися на те, що Digital Crown заважає користуватися годинником. А особливо це проявляється при заняттях спортом, адже можна випадково активувати голосовий помічник.

Можливі характеристики сьомого покоління Apple Watch Series 7

Користувачі впевнені, що збільшення часу автономної роботи не завадило б. У багатьох увійшло у звичку ставити розумний гаджет на ніч на зарядку, до того моменту поки в Купертіно не вирішили подбати про якість сну власника пристрою.

Особливості Аpple Watch 6 й що чекати від сьомого покоління

Але, ось у гаджетів від інших виробників час автономної роботи обчислюється вже не в годинах, а в добі. Для користувача подібний момент вирішальний, під час вибору розумних годинників.

Відомо, що в Купертіно активно працюють над розв'язанням подібної проблеми, і в останні роки з даного питання було зареєстровано багато патентних заявок. І дана тема актуальна не тільки щодо розумних годинників, але й іншої «яблучної» продукції.

В одній з заявок було запропоновано розміщувати невеликі батареї в ремінцях Apple Watch. Але, подібну ідею відразу розкритикували, оскільки рішення абсолютно не відповідає дизайну компанії. До того ж це не зможе розв'язувати основну проблему.

Якщо вірити чуткам, то в сьомому поколінні не буде і Taptic Engine. При цьому функціональність збережеться, а движка не буде. Можливо, на його місці й розмістять додатковий модуль акумулятора.

Великим питанням залишається те, чи зможе подібний гібрид відрізняться тривалим часом автономної роботи.

Очевидно, що в Apple Watch 7 будуть поліпшені можливості. Але, чи торкнуться зміни акумулятора все ще не відомо.

Скільки буде коштувати Apple Watch 7?

Сьогодні, складно передбачити скільки буде коштувати новинка, але з огляду на традицію «яблучної» компанії дешевше нова версія не буде коштувати за попередню.

Скільки буде коштувати новинка

Якщо врахувати нинішню вартість 399 доларів, то можна припустити, що новинка з'явитися на прилавках магазинів за ціною 449 або 499 доларів.

Є ймовірність і того, що ціна Apple Watch 7 залишиться на колишньому рівні. Але, можуть бути додані нові платні опції. Через це потреба в збільшенні ціни буде відсутня.

Які нові функції з'являться в сьомому поколінні Apple Watch?

Як відомо, лінійка розумних годинників від «яблучної» компанії знайшла свою популярність завдяки функціям, які пов'язані зі здоров'ям. І з кожним роком компанія показує користувачеві щось нове.

Які нові функції будуть в Аpple Watch 7

Так, на Apple Watch Series 4 з'явилася можливість бачити показники ЕКГ, в п'ятому поколінні завжди включений дисплей. А в шостому з'явилася функція вимірювання рівня кисню.

Якщо вірити чуткам, то новою можливістю Apple Watch стане визначення рівня цукру в крові. Відомо, що Тім Кук неодноразово заявляв, що хотів би додати в розумні годинник глюкометр.

Дата виходу Apple Watch Series 7

Ймовірно, що вже восени 2021 року компанія презентує нове покоління годинників. Серед інших змін, які можуть відбутися в лінійці Apple Watch варто виділити:

  • Поява в годиннику батьківського контролю. Годинник дитини можна буде налаштовувати зі смартфонів батьків, це дозволить контролювати всі додатки, які використовуються дитиною і навіть вибирати час в який вони будуть доступні.
  • Трекер сну стане фішкою нового годинника.
  • З'являться абсолютно нові циферблати. Крім цього, новими циферблатами можна буде ділитися з іншими користувачами.

Apple Watch Series 7 буде виконаний в дусі iPhone 12: чи правда це?

Не так давно інсайдер опублікував рендери Apple Watch Series 7. Дані картинки були створені на підставі схематичних зображень, тому можуть бути досить близькими до реальності.

Виходячи з картинок, новий годинник Apple Watch Series 7 виконаний в дусі Айфон 12. Рамки екрану стануть набагато меншими й буде присутній OLED. По всій видимості, в Купертіно відмовилися використовувати технологію міні лед в годиннику.

Рендери Аpple Watch 7

Бічна клавіша розташована на тому ж самому місці, а ось на протилежному боці розміщені прорізи гучномовця.

Щодо дати появи Apple Watch Series 7 все ще нічого не повідомляють. Можливо, інформація з'явитися на конференції WWDC 2021, яка відбудеться через кілька тижнів.

Читайте також: Розвиток приватної космонавтики.

Ваша оцінка: