Я шукаю...

Бюджетні квадрокоптери для айфона

Квадрокоптери для iPhone

Дистанційно керовані літальні апарати з конструкцією, що включає чотири двигуни та стільки ж пропелерів, міцно увійшли в наше життя. Такі девайси, що отримали назву квадрокоптера, випускаються вже півтора десятка років.

У результаті впровадження Wi-Fi технологій на зміну моделям, керованим за допомогою пульта, прийшли безпілотники, якими можна керувати через звичайні смартфони. Щоб контролювати політ такого дрона, користувачу потрібно лиш завантажити спеціальну програму на свій мобільний гаджет.

Ця стаття розповість читачам про особливості, якими відрізняються квадрокоптери для смартфонів iPhone, і про моделі девайсів, що відносяться до бюджетної цінової категорії.

Специфіка управління безпілотником, сумісним зі смартфоном

Скачаний додаток допоможе розширити спектр функцій квадрокоптера. Під час управління квадриком його володар отримує можливість відстежувати швидкість переміщення дрона та висоту його польоту.

Використовуючи додаткові настройки програми, можна також оперувати вибором режиму, наприклад, встановлювати варіант автоматичного пілотування.

Виробники дронів, які підтримують бездротовий формат передачі цифрових даних через Wi-Fi, обладнують відповідні модифікації оригінальними програмами. Завантажити такі додатки можна на мобільні гаджети з різними операційними системами, в тому числі на Android і iPhone. Посилання, за якими завантажуються необхідні додатки, зазначені на веб-ресурсах виробників.

Крім того, інформація у вигляді QR-коду, що дозволяє перейти в магазин програм, є на упаковці девайса та в інструкції користувача, яка входить до комплектації пристрою.

Від чого залежить вартість дрона?

Ціна моделі безпілотника для айфона визначається наступними чинниками.

 1. Технічними можливостями пристрою.
 2. Конструкцією дрона.
 3. Популярністю торгової марки, що виготовила його.

Вартість квадрокоптерів, що управляються смартфонами, стартує від 1000 гривень і може досягати 60 000 гривень. Як правило, дорога цінова категорія безпілотників обладнана потужними відеокамерами та ємними акумуляторними батареями. Такі девайси відрізняє інноваційне обладнання, що включає два акумулятори й камеру до 6К, а також надчутливі датчики.

Функціонал та технічне начиння дешевих дронів набагато скромніше. Вони, на відміну від моделей преміум-класу, не адаптовані до темряви, не здатні відтворювати до мільярда відтінків і не можуть досконало передавати світло й тінь.

Проте у бюджетних варіантів є свої пріоритети, які обумовлюють їх популярність. Ключовий плюс – доступна ціна цих безпілотників.

А нюанси у вигляді скороченого часу польоту та простішого обладнання, здатного знімати менш якісно, покупців дешевих девайсів не лякають. Найголовніше, що за невеликі гроші вони стають володарями справжнього сучасного квадрика для зйомки чи гри, контрольованого за допомогою iPhone.

Три найдешевших моделі квадрокоптера для iPhone

До топу бюджетних безпілотників для айфонів потрапляє три екземпляри – це Visuo XS818 ZEN Mini, Cheerson CX-60 Air Dominator та Cheerson CX-10W Wi-Fi.

Visuo XS818 ZEN Mini

Ця модель отримала ергономічну складну конструкцію, підтримку навігації GPS та камери HD. Ресурс польоту дрона становить до 18 хвилин, а швидкість його – до 40 км / год.

Такий безпілотник має чимало переваг:

 • він обладнаний двома відеокамерами, одна з яких оснащена ширококутним об'єктивом;
 • утримувати встановлену висоту польоту девайсу допомагає спеціальний барометр;
 • пристрій підтримує функцію настройки кута нахилу відеокамери до 90°;
 • камери дрона обладнані фільтрами;
 • власники квадрокоптера можуть стабілізувати картинку й установлювати оптичне позиціонування зображення.

Виріб отримав компактний аеродинамічний корпус, батарею ємністю 1800 мАг та двигуни колекторного типу. До комплектації продукту входить ергономічний пульт із кріпленням для Айфона.

Cheerson CX-60 Air Dominator

Безпілотник Cheerson CX-60 Air Dominator відносять до іграшкових бойових квадрокоптерів.

Начиння цього аксесуару включає інфрачервону гармату з діодним підсвічуванням, а також ІЧ-порт, що дозволяє приймати й фіксувати удари супротивника.

До комплекту поставки виробу входить два дрона, що дозволяють вести захопливий повітряний бій.

Придбавши інноваційну іграшку, можна переконатися, що покупка була не марною:

 • управління безпілотниками відрізняється простотою – приступати до бою можна відразу після завантаження програми, в якій вам допоможе QR-код, поміщений на упаковку;
 • траєкторія польоту відрізняється маневреністю – дрон можна розвернути на 360° натисканням однієї кнопки;
 • ресурс акумулятора дозволяє проводити турніри тривалістю до 5 хвилин, але є можливість його збільшити, придбавши додаткові батареї;
 • девайс приймає сигнал на відстані до 30 м;
 • команди кожного учасника бою приймає певний квадрик – вони не зливаються.

Квадрокоптера даної моделі знімати не дозволять, зате вони зможуть подарувати своїм власникам, та й аудиторії вболівальників, справжній драйв.

Cheerson CX-10W Wi-Fi

Ця новітня модифікація є найдешевшою, однак вона заслуговує на увагу.

У Cheerson CX-10W Wi-Fi є свої плюси:

 • компактність;
 • наявність відеокамери;
 • гідні льотні можливості;
 • конструкційна надійність;
 • зручність і точність управління.

Новинка здатна транслювати зображення в режимі онлайн і здійснювати польоти тривалістю до 7 хвилин, виконуючи акробатичні трюки. Користувачам пропонується три режими швидкості квадрика та підсвічування, що дозволяє використовувати пристрій у темну пору доби.

Можливо, такі квадрокоптери, які управляються смартфонами, зацікавлять батьків, охочих здивувати своїх допитливих дітей іграшками нового покоління. Цей подарунок буде особливо доречним, якщо у дитини вже є айфон.

Ваша оцінка: