Я шукаю...

Новий супер екран MBUX Mercedes EQS

Панель приладів автомобіля

Технологія MBUX (Mercedes-Benz User Experience), представлена в 2018 році з існуючим A-класом, кардинально змінила роботу та зв'язок водія з автомобілем, а також дизайн приладової панелі. Зараз із цією системою налічується більше 1,8 мільйона автомобілів Mercedes-Benz, і кілька місяців тому друге покоління цієї навчальної системи дебютувало в новому S-класі. Наступний рішающий крок тепер випливає у вигляді нової моделі EQS та додатково доступного та новітнього гіпер-екрану MBUX. Дізнавайтесь також з нашої наступної статті як видалити об'єкт з фото iphone безкоштовно.

МультимедіяУ цьому декілька ідеально поєднаних OLED-екранів разом із ідеально встановелними аналоговими повітроводами. Гіперекран MBUX Він оточений єдиною пластиковою передньою рамою, тоді як його видима частина забарвлена в хитромудрому тришаровому процесі "Срібної тіні". Пасажир також має власному використанні екран, на якому можна налаштувати вміст до різних профілів. Однак функції пасажира на екрані пасажира доступні лише під час однієї поїздки. Якщо поруч із вами ніхто не сидить, тоді екран стає декоративним і, наприклад, можуть з’являтися рухомі зірки Mercedes. Дізнавайтесь також як правильно підключити безпровідні навушники та чи потрібна програма для аірподсів?.

Вся графічна частина оформлена в новій комбінації синьо-помаранчевого кольору, тоді як цифрова панель приладів також відрізняється. Завдяки чистому дизайну екрану, гіперекран MBUX є інтуїтивно зрозумілим, технологічним та водночас простим у використанні.

Сенсорна панельСистеми розваг часто вимагають декількох етапів керування ними. Для того щоб зменшити ці кроки взаємодії Mercedes-Benz розробив новий користувальницький інтерфейс за допомогою штучного інтелекту. Більше 20 додаткових функцій -які полекшують взаємодію з автомобілем, від активної програми масажу до нагадування про день народження та списку справ - пропонуються автоматично за допомогою штучного інтелекту, коли це пов’язано з клієнтом. «Чарівні модулі» - це внутрішня назва, яку розробники дають цим модулям пропозицій.
Гіперекран MBUX має вражаючу ширину 141 см, тоді як площа, яку можуть відчувати пасажири, становить 2432,11 квадратних сантиметрів. Велика криволінійна скляна кришка екрану створюється процесом лиття при температурі близько 650 градусів Цельсія. Ця процедура дозволяє не спотворювати огляд екрану на всю ширину автомобіля, незалежно від радіуса кришки екрану.

НавігаціяВсього під сенсорним екраном знаходиться 12 приводів для тактильного зворотного зв’язку під час роботи. Якщо палець торкається певних точок там, вони викликають відчутну вібрацію в покривній пластині. Крім того, два покриття покриття зменшують відбиття і полегшують очищення. Нарешті, деякими технічними характеристиками MBUX є: 8 ядер процесора, 24-гігабайтна оперативна пам’ять і 46,4 ГБ оперативної пам’яті. Читайте також як встановити айклауд на айфон, в наступній статті.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ваша оцінка: