Я шукаю...

Програми, які допоможуть видалити предмет з фото на Айфон

Програми, які допоможуть видалити предмет з фото на Айфон - icoola.ua - фото 1

Практично у кожного користувача новітнього смартфону була ситуація, коли з фотографії необхідно видалити один чи кілька об'єктів які можуть зіпсувати фантастичний пейзаж або прекрасні спогади. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, завдяки яким програмам ви зможете видалити зайві об'єкти на вашому фото.

Snapseed

Одним з найкращих безкоштовних фоторедакторів, які ви зможете знайти в App Store, є Snapseed. В великій мірі це через громадну кількість функцій, які розробник надає безплатно для всіх користувачів. Однією з таких функцій є видалення об'єктів, людей та іншого з ваших фотографій.

Дана програма виділяється тим, що в ній дуже легко виконувати ті дії, які здаються складними на перший погляд.

Ось такі кроки вам потрібно буде виконати, для того щоб відредагувати картинку:

 1. Відкрийте Snapseed на своєму iPhone.
 2. Додайте фотографію.
 3. Натисніть пункт Інструменти.
 4. Виберіть "плямовивідник".
 5. Збільшіть частину фотографії, яка містить те, що ви бажаєте видалити.
 6. Виберіть об'єкт, який необхідно стерти.

Якщо результат відповідає вашим побажанням, то клацніть на позначку в нижньому правому куті екрана, експортуйте зображення та виберіть пункт "Зберегти копію".

Pixelmator

Однією з найвідоміших програм в екосистемі Apple є Pixelmator. Це потужний редактор, який, серед іншого надає вам у розпорядження достатньо інструментів для видалення об'єктів які не будуть бажаними на вашій фотографії. Окрім того, дана програма є дуже простою в використанні.

 1. Відкрийте Pixelmator на своєму iPhone.
 2. Натисніть "Створити зображення".
 3. Виберіть фотографію, яку бажаєте змінити.
 4. Імпортуйте зображення.
 5. Натисніть на клавішу пензля.
 6. Виберіть "Ретуш".
 7. Збільшіть зображення та виберіть частину, яку необхідно видалити.
 8. Отримавши очікуваний результат, натисніть готово.

TouchRetouch

Ще одним з найпопулярніших варіантів, що можна знайти в App Store є програма TouchRetouch. Назва цієї програми одразу говорить про її прозначення та мету для якої вона була створена. Без сумніву, дана програма є ледь не найкращою, щоправда за неї буде необхідно сплатити відносно невисоку суму - 4.99$. Втім у разі оформлення покупки, ви напевно не пошкодуєте, що її придбали.

Як і зі Snapseed та Pixelmator, програма TouchRetouch також виділяється тим, що має досить простий інтерфейс та дозволяє легко та інтуїтивно ретушувати свої фотографії. За допомогою кількох кроків ви зможете змусити будь-який об'єкт виглядати так, як ви захочете. Ось кроки, які необхідно виконати, щоб запустити її:

 1. Відкрийте програму на iPhone.
 2. Виберіть фотографію з якою ви збираєтесь працювати.
 3. Виберіть пункт "Об'єкти", що розташований в нижній лівій частині екрану.
 4. Вибравши пензель, збільшіть частину зображення, яку хочете видалити.
 5. Розфарбуйте об'єкт чи частину, яку потрібно стерти.
 6. Коли ви отримаєте необхідний результат, натисніть кнопку експорту в верхньому правому куті екрану.
 7. Виберіть збережене зображення.

Окрім цих трьох основних продуктів, в App Store ви можете знайти також багато інших альтернатив для редагування фотографій, які вам слід розглянути.

Adobe Lightroom

Один з найпопулярніших додатків серед усіх користувачів iOS, які редагують свої фотографії за допомогою пристрою компанії Apple. Він має дуже широкий набір інструментів, для того щоб змінювати всі параметри фотографії, включаючи видалення певних частин зображення.

Дана програма є альтернативою для професіоналів з редагування фотографій. Тому процес, який потрібно пройти для вивчення цього додатку є дещо складнішим. Однак, якщо витратити трохи більше часу, то можна отримати чудові результати.

Photo Retouch

Програми, які дозволяють видаляти об'єкти діляться на дві категорії:  ті, які є саме редакторами, і ті, які в першу чергу призначені саме для цієї мети, як у випадку з TouchRetouch. Так само це відноситься і до програми Photo Retouch.

В даній програмі є всі необхідні інструменти для максимально легкого видалення будь-якої частини зображення. Окрім цього, штучний інтелект, з яким працює цей додаток, дозволяє отримати ідеальне зображення, яким ви зможете поділитися в соціальних мережах.

Peachy – Body-Editor

Трапляються випадки, коли людині необхідно видалити частину фотографії, оскільки на їхньому тілі є шрам, пляма чи некрасивий висип, який вони не бажають комусь демонструвати.

Різноманітні недоліки можуть легко зіпсувати фотографію в найбільш важливий момент, але на щастя існують такі програми, як Peachy, які дозволяють змінити фото та усунути ці недоліки. Крім того, процес який ви повинні виконати є дуже простим та інтуїтивно зрозумілим, тому ви витратите всього декілька хвилин свого часу.

VSCO: Photo & Video Editor

Ще одним популярним додатком для редагування фотографій є VSCO. У цьому випадку це дуже багатофункціональний редактор, який надає у ваше розпорядження велику кількість інструментів для зміни різноманітних параметрів зображення. Якщо цей додаток в чомусь і перевершує інші, то це завдяки великій кількості фільтрів, які він пропонує.

Окрім великої кількості функцій, даний редактор також має функцію стирання частин фотографій. Процес дуже схожий на інші програми, тому вам буде дуже легко виконати всі дії та зробити свою фотографію такою, як ви і хотіли. Якщо ви зацікавлені у програмі з великою кількістю можливостей, то це один з найповніших варіантів, який ви можете вибрати.

Всі програми, які були перелічені, є чудовими інструментами і отриманий результат повинен вас задовільнити в любому випадку. Більшість з них є зручними та простими в користуванні та вимагають зовсім небагато часу. Якщо вас зацікавив даний матеріал, то можливо ви бажаєте дізнатися як скачати музику на айфон безкоштовно?  

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ваша оцінка: