Я шукаю...

Принцип роботи голографічного дисплея з доповненою реальністю AR HUD

Доповнена реальність на практиці

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Голографічний дисплей з доповненою реальністю AR HUD

Електронна компанія Panasonic використала виставку побутової електроніки 2021 року для демонстрації футуристичного головного дисплея з доповненою реальністю (HUD).

Розроблений для побудови систем, які сьогодні знаходяться в автомобілях, доповнений реалітет HUD використовує штучний інтелект для виявлення та висвітлення потенційних небезпек за участю пішоходів, велосипедистів, мостів чи інших транспортних засобів. Дізнайтеся також, чому краще носити телефон без чохла.

 Підрозділ технологічної фірми Panasonic Automotive заявляє, що з появою автономного водіння зменшується фокус водія на інформацію та навколишнє середовище, що спонукає його інженерів створити новий HUD, який може проектувати графіку на лобове скло автомобіля щодо його оточення.

Система штучного інтелекту

Система, керована штучним інтелектом, використовує дисплеї з роздільною здатністю 4K для проектування інформації, яку ШІ вважає важливою для зони водія. Система виходить далеко за рамки сучасних HUD, які показують трохи більше, ніж швидкість автомобіля та інструкції щодо сатнаву. Стаття про те, як архівувати фото на телефоні, для збільшення пам'яті на смартфоні.

Panasonic AR HUD може виконувати всі основи, такі як інструкції щодо швидкості. Він також може проектувати 3D-зображення на відстань, щоб виділити перешкоди або вдосконалити ці навігаційні вказівки, не вимагаючи участі водія.

У нижній половині дисплея відображається звичайна інформація HUD, наприклад швидкість, обмеження швидкості та лічильник обертів. Верхня половина дисплея призначена для відображення інформації в унісон із оточенням автомобіля.

Навігація

Напрямки навігації можна проектувати на метри вперед на дорогу. Це може підкреслити потенційні небезпеки водіння, такі як вузькі мости та помилкові машини, які вас ріжуть. Розширена реальність HUD від Panasonic може відстежувати очі водія, щоб забезпечити вирівнювання дисплея з положенням голови та очей.

Він оснащений контролем вібрації зі стабілізацією зображення, отриманим завдяки підрозділу камери бренду, та має ситуаційну обізнаність у реальному часі, яка може оновлювати зображення за три десятих секунди. "Ринок HUD є однією з найбільш швидкозростаючих категорій мобільності, але традиційні HUD охоплюють лише невелику ділянку дороги", - сказав Скотт Кірхнер, президент Panasonic Automotive, нової системи.

Система безпеки

Рішення AR HUD від Panasonic охоплюють більшу частину проїжджої частини, завдяки традиційному кластерному вмісту, як-от швидкість та паливо в ближньому полі, а також 3D-накладення в дальньому полі, що відображає навігацію та інші важливі дані водія, що просторово відображають дорогу попереду.

"А в майбутньому завдяки більшій кількості автономних транспортних засобів наш AR HUD може забезпечити важливий додатковий рівень комфорту та впевненості для пасажирів [автономних транспортних засобів]" Як і багато технологій, представлених на виставці CES, Panasonic не дала офіційної дати масового виробництва автомобілів, що використовують цю технологію. Envisics, партнер проекту з доповненої реальності HUD, сказав ETAuto, що ми почнемо бачити технологію, інтегровану в транспортні засоби, з 2024 року. Дізнавайтесь про те які є моделі айфонів, від найстарішого до найновішого.

Ваша оцінка: