Я шукаю...

Загартоване захисне скло Gorilla Glass iPhone 14 Pro (Гарантія 3 місяці на розбиття)

Загартоване захисне скло Gorilla Glass iPhone 14 Pro (Гарантія 3 місяці на розбиття)
1 200 грн
1 200 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Гарантія 3 місяці при покупці захисного скла Gorilla Glass на iPhone 14 Pro

У ICOOLA ми цінуємо кожен смартфон, як щойно придбаний, так і використаний, зокрема ваш iPhone 14 Pro бу. Розуміючи важливість збереження його бездоганного вигляду та функціональності, ми розробили пропозицію захисного скла з Gorilla Glass - матеріалу, що славиться своєю витривалістю й надійністю.

З використанням цього матеріалу, ваш девайс залишатиметься незмінно красивим і чинним, неважливо, як активно ви ведете свій день. Наші захисні скла Gorilla Glass гарантовано забезпечать максимальний захист вашому iPhone 14 Pro.

Коли встановлюєте захисне скло в ICOOLA, ми приєднуємо до покупки унікальну пропозицію – три місяці гарантії на розбиття. Якщо неприємність все-таки трапиться, і скло отримає пошкодження, ми безкоштовно замінимо його за гарантією. У разі повторного розбиття скла ви матимете змогу скористатися 10% знижкою на наступне обслуговування. Пам'ятайте зберегти квитанцію, яка підтверджує виконання гарантії.

Захист дисплея Gorilla Glass від ICOOLA не лише оберігає ваш iPhone 14 Pro від зовнішніх пошкоджень, а й підвищує його вартість на ринку у разі здійснення повторного продажу. Gorilla Glass служить не тільки щитом проти будь-яких нещасних випадків, а й індикатором того, що власники цінують довгострокове збереження якості своїх пристроїв.

Користуючись захисним склом Gorilla Glass від ICOOLA для вашого iPhone 14 Pro, ви може бути впевнені в його надійності. При цьому, наші рішення дозволяють не тільки зберегти первозданний вигляд екрана, а й гарантують зручність користування з оригінальною чутливістю сенсора та ідеальну сумісність з аксесуарами.

Переконайтеся сами, наскільки високою може бути надійність захисту для вашого Айфона від ICOOLA, та насолоджуйтеся безпечним і стабільним користуванням вашим iPhone кожен день.