Я шукаю...

Захисне скло на iPhone 7 Plus

Захисне скло на iPhone 7 Plus
280 грн
280 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чому варто використовувати захисне скло для iPhone 7 Plus?

Захисне скло для iPhone 7 Plus - це продукт, про який більшість людей не замислюються доти, доки він дійсно не знадобиться. Однак якщо ви часто використовуєте свій телефон у місцях, де багато бруду та пилу (на пляжі або на заводах), або якщо ви просто хочете захистити екран від подряпин та інших видів механічних пошкоджень, то встановлення захисного скла на ваш пристрій може бути дуже корисним.

Захисне скло на iPhone 7 Plus здатне поглинати короткочасні навантаження та долати щоденні удари, тим самим захищаючи екран від механічних пошкоджень, воно ефективно оберігає екран від подряпин та сколів. Тріщини на склі телефону практично ніколи не з'являться внаслідок випадкового удару чи падіння.

Перша причина встановлення захисного скла на екран iPhone 7 Plus – це захист від подряпин та інших видів механічних пошкоджень.

Перша причина встановлення захисного скла на екран iPhone 7 Plus - це захист від подряпин та інших видів механічних пошкоджень. Якщо ви всюди берете телефон, велика ймовірність його падіння, що може призвести до появи тріщин на склі або пошкодження внутрішніх компонентів. Крім того, якщо ви тримаєте телефон у кишені, велика ймовірність того, що ключі або інші гострі предмети подряпають екран.

Чи варто купити захисне скло для iPhone 7 Plus?

Так! Воно захищає від подряпин та сколів. Воно легко встановлюється. І це набагато дешевше, ніж заміна всього екрана телефону.

Захисне скло на iPhone 7 запобігатиме пошкодженню дисплея телефону!

Якщо ви шукаєте спосіб захистити дисплей iPhone 7 Plus, то придбання захисного скла – обов'язковий аксесуар. Його легко встановлювати та знімати, і воно захищає ваш телефон від подряпин та інших видів механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час використання iPhone. Існує безліч різних брендів, але ми рекомендуємо вам зупинитися на тому, що продає саме магазин ICOOLA.UA.