Захисне скло на iPhone XS Max

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Захисне скло на iPhone XS Max
390 UAH

Чому варто купити захисне скло для iPhone XS Max?

Якщо ви тільки що купили новий iPhone XS Max, вам напевно не терпиться ним скористатися. Але перш ніж ви почнете використовувати телефон і бавитись з усіма його новими функціями, вам потрібно зробити ще щось: захистити свій телефон!

Найцікавіше в новому телефоні – це його використання! Однак, якщо ви не обережні, екран може подряпатися або тріснути. Такі неприємності можуть з'явитися під час падіння пристрою. Подряпини також можуть з'явитися, коли в сумочку або рюкзак кладуть важкі предмети, які тиснуть на телефон і згодом спричиняють пошкодження. Важливо захистити ваш iPhone XS Max, щоб будь-які потенційні проблеми не зіпсували його зовнішній вигляд ще до того, як ви встигнете ним насолодитися! Щоб цього не сталося, ми радимо придбати захисне скло для екрана вашого смартфона, яке збереже його зовнішній вигляд.

Як захистити свій iPhone XS Max?

Одна з найважливіших речей, які ви можете зробити, щоб не пошкодити iPhone XS Max - це використовувати чохол. Чохли бувають різних форм, розмірів і матеріалів. Деякі з них виготовлені з м'якого силікону або твердого пластику; деякі виглядають як шкіра чи дерево; деякі мають унікальний дизайн, який вирізняє їх серед інших чохлів. Який би тип чохла ви не вибрали, переконайтеся, що він щільно прилягає до країв телефону. Крім чохла також слід використовувати захисне скло, яке в ICOOLA.UA доступне за найнижчими цінами. Скляний протектор екрану виготовлений із загартованого скла, а це означає, що він набагато міцніший і не розіб'ється, якщо його впустити на підлогу. Він також стійкий до подряпин, тому навіть якщо ви покладете телефон у кишеню з ключами, вони не подряпають захисний екран, як це було б за відсутності захисту!

Разом з новим мобільним телефоном завжди слід купувати високоякісне захисне скло!