Я шукаю...

Захисне скло на iPhone XS

Захисне скло на iPhone XS
370 грн
370 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Захисне скло на iPhone XS від ICOOLA.UA

Ви вибрали собі iPhone XS? Добре. Однак, щоб зберегти його у хорошому стані, необхідно захистити екран за допомогою спеціального протектора. Що таке захисне скло, які варіанти доступні для покупки та як його обрати на сайті ICOOLA.

Чому варто використовувати захисне скло для iPhone XS?

Якщо у вас є iPhone XS і ви хочете захистити його від подряпин та інших пошкоджень, вам обов'язково потрібно купити захисне скло. На сайті ICOOLA ви знайдете найякісніші захисні аксесуари для iPhone XS, які в даний час представлені на ринку. Це високоякісні вироби з великою міцністю. Захисне скло виготовлене із загартованого скла, тому воно витримує навіть сильні падіння, не розбиваючись і не розлітаючись на уламки. Захисне скло ідеально прилягає до смартфону, тому між ними немає зазорів, які могли б призвести до появи бульбашок повітря при накладенні на екран телефону. Крім того, воно має дуже гладку поверхню, що дозволяє без проблем користуватися пристроєм під час навігації по меню або в іграх!

На що звертати увагу при виборі скла?

Коли йдеться про купівлю захисного екрану для iPhone XS, на ринку представлено безліч варіантів. Однак важливо, щоб ви ретельно підійшли до вибору, тому що не всі захисні екрани зможуть витримати ваші щоденні дії. Перш ніж купити захисний екран для свого нового iPhone XS, слід врахувати деякі моменти:

  • Матеріал, з якого виготовлено екранний протектор;
  • Товщина цього матеріалу;
  • Вирізи для датчиків та камер.

На нашому сайті представлені захисні аксесуари лише найкращої якості, які підходять до телефону та надійно захищають дисплей від пошкоджень.

Захистіть свій iPhone XS

Якщо ви турбуєтеся про збереження свого iPhone XS, придбайте захисне скло. Ваш телефон буде захищений від подряпин та ударів, і ви будете спокійні за збереження свого нового телефону.