Я шукаю...

Apple iPhone 11 Pro 256GB Space Gray (Сірий Космос) Відновлений еко

ХІТ ПРОДАЖІВ
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 Pro 256GB Space Gray (Сірий Космос) Відновлений еко
24 840 грн
- 8540   грн
16 300 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

24 840 грн
- 8540   грн
16 300 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Кращий вибір смартфона Apple - iPhone 11 Pro 256GB Space Gray

Смартфон Apple iPhone 11 Pro - ідеальний вибір для тих, хто любить знімати і фотографувати. Тепер можна швидко перемикатися між цими двома режимами завдяки функції QuickTake - ви більше ніколи не пропустите важливі моменти. Операційна система iOS 13 забезпечує високий рівень конфіденційності і безпеки даних, а також зручну роботу Apple iPhone 11 Pro.