Я шукаю...

Apple iPhone 11 Pro 256GB Gold (Золотий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 Pro 256GB Gold (Золотий) Відновлений еко
24 340 грн
- 8540   грн
15 800 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

24 340 грн
- 8540   грн
15 800 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Нові функції та переваги iPhone 11 Pro 256GB Gold

Смартфон Apple iPhone Pro ідеально підходить для фотографування - все завдяки потрійній основній камері, оснащеній телеоб'єктивом та надширококутовим об'єктивом. Ви також оціните автоматичний нічний режим та можливість запису у якості 4K. 6,1-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 2688 x 1242 пікселів, який використовується в смартфоні iPhone 11 Pro, гарантує ідеальний досвід під час перегляду фільмів.