Apple iPhone SE 2020 128gb Black (Чорний) Відновлений еко

Знижка
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone SE 2020 128gb Black (Чорний) Відновлений еко
14 300 грн -28%
10 400 грн

Характеристики iPhone SE 2020: камера, акумулятор, продуктивність

Дана модель телефону є найбюджетнішою версією яку випустила компанія Apple в 2020 році. Айфон SE  поєднує в собі досить високу продуктивність , зручність за низьку ціну в порівнянні з іншими моделями. 

Продуктивність 

Процесор А13 Bionic є досить швидким та новітнім по теперішнім міркам . Він встановлений також на Айфонах 11 серії. Це дозволило приладу набагато швидше справлятись з будь-якими завданнями покладеного на нього та дозволило менше використовувати струм, що своєю чергою зберігає використання батареї. 

Камера

У айфоні SE встановлена одна широкоформатна камера 12 Мп з діафрагмою  ƒ/1.8 що дозволяє робити досить хороші фото у різних режимах . У новій моделі з'явилася функція “Портрет” з кращим ефектом глибини . у портретному  освітлені з'явилося шість варіантів: Природне світло, Студійне світло, Контурний світло, Сценічний світло, Сценічний світло - ч / б, Світла тональність - ч / б. Що дозволяє робити більш якісні професійні фото. 

Потрібно виділити зйомку відео на айфоні SE другого покоління. Дана модель має можливість знімати відео 4K з частотою 24, 30 або 60 кадрів в секунду з оптичною стабілізацією зображення. З'явилася нова функція QuickTake та Режим «Таймлапс» зі стабілізацією зображення. У зйомці відео дана модель не відступає, а лише перевершує конкурентів на ринку. 

Фронтальна камера по суті не змінилась якщо порівнювати з Xr та Х . Встановлена Камера FaceTime HD з роздільною здатністю 7Мп та діафрагмою ƒ/2.2. Також добавився режим портретної камери з шістьма варіантами освітлення що дозволить робити значно кращі фото на передню камеру так звані “селфі”.