Я шукаю...

Apple iPhone XS 512gb Gold (Золотий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone XS 512gb Gold (Золотий) Відновлений еко
15 980 грн
- 4380   грн
11 600 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

15 980 грн
- 4380   грн
11 600 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Як Apple iPhone XS 512GB Gold один з найкращих в 2022 році?

Серцем телефону є інтелектуальний процесор A12 Bionic. Цей процесор є першим, виробленим за технологією 7 нм, яка забезпечує більшу продуктивність і водночас більшу економію енергії. Процесор A12 Bionic працює з новою технологією Neural Engine, яка забезпечує машинне навчання. Ця комбінація подарує вам нові враження від доповненої реальності, дозволить створювати художні фотографії з можливістю регулювання глибини різкості та, звичайно, швидкість і плавність у всьому, що ви робите за допомогою свого телефону.

Інноваційна подвійна камера

Фототехніка смартфона Apple iPhone Xs представляє найкраще. Завдяки поєднанню ширококутного об'єктива зі світлосилою f/1.8 і телеоб'єктива зі світлосилою f/2.4 телефон створюватиме справді чудові фотографії. Роздільна здатність фронтальної камери досягає 12 Mpx. Загалом камера має 2-кратний оптичний і 10-кратний цифровий зум. У створенні фотографій також буде задіяний новий датчик зображення разом із процесором сигнального зображення та Neural Engine. Камера також оснащена спалахом True Tone, який допомагає створювати чудові фотографії навіть в умовах поганого освітлення. Щоб у вас завжди було достатньо місця для фотографій, телефон оснащений внутрішньою пам'яттю об'ємом 512 Гб.

Запис відео у високій якості

Крім того, Apple iPhone Xs також має достатньо потужності для запису відео високої якості. Задня подвійна камера може записувати відеоряди в максимальній роздільній здатності 4k при 60 кадрах в секунду. Відео буде чітким і дуже плавним, насиченим деталями та чудовими кольорами. Фронтальна камера також легко обробляє відео, вона може записувати відео в роздільній здатності Full HD і також зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Яку б камеру ви не вибрали для зйомки, відео завжди будуть красивими.

Покращений ідентифікатор обличчя

Face ID — це технологія, яка перетворює ваше обличчя на пароль. За допомогою цієї технології розблокувати телефон або ввійти в облікові записи та програми дуже просто і, що найважливіше, безпечно. Face ID — це найбезпечніша технологія в смартфонах для ідентифікації обличчя. Порівняно з попередньою версією ця технологія зазнала інновацій, що робить її ще безпечнішою та, головне, швидшою.

Камера True Depth з портретним режимом

Навіть фронтальна камера смартфона Apple iPhone Xs буде виділятися якісними знімками. Ширококутний об’єктив передньої камери забезпечує чудову діафрагму f/2,2. Максимальна роздільна здатність фронтальної камери становить 7 Mpx. Портретний режим дозволяє створювати художні фотографії. Завдяки машинному навчанню навіть з одним об’єктивом камера може створювати природне та м’яке боке на фотографіях. Також новою є функція керування глибиною різкості, де ви можете регулювати різкість лише після зйомки. Завдяки функції Smart HDR у співпраці з передовим процесором A12 Bionic та інноваційним датчиком зображення він ідеально передає деталі темних і яскравих місць на фотографії.