Я шукаю...

Apple iPhone XS 64gb Gold (Золотий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone XS 64gb Gold (Золотий) Відновлений еко
12 970 грн
- 4470   грн
8 500 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

12 970 грн
- 4470   грн
8 500 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Найкраща камера, продуктивність та дисплей – все це в iPhone XS 64 Gold

iPhone XS 64 Gold має одну з найкращих камер в світі смартфонів. Саме через цю функцію, даний смартфон вартує купувати, оскільки у неї безліч функцій для покращення якості знімків, тому давайте детальніше розглянемо її нижче.

Які параметри основної камери iPhone XS Gold 64?

Камера iPhone XS Gold 64 складається з двох 12-мегапіксельних модулів. Один з котрих ширококутний, а інший телефото модуль. Діафрагми цих модулів: ширококутної – ƒ/1,8 та телефото – ƒ/2,4. Вона зазнала серйозного покращення, особливо попрацювали над покращенням лінз, фокусна відстань у котрих складає 26 мм, що на 2 мм менше ніж у телефонах попереднього покоління.

Експозиція тепер може тривати до 1 секунди, новий датчик ISO. Також якісного покращення зазнало програмне забезпечення, яке тепер має великий вплив спрямований на покращення якості фотографії.

Фронтальна камера смартфона Apple iPhone XS 64 gb gold

Передня камера цього Apple iPhone XS 64GB Gold складається з одного 7-мегапіксельного модуля, проте якість його знімків вас приємно здивує. За допомогою датчика TrueDepth телефон може розмивати фон на знімках у портретному режимі. Відео тепер можна знімати при 60 кадрах/секунду, що можуть робити лише декілька смартфонів.

Виняткові матеріали

Найбільш довговічне скло в смартфоні. Нова гарна обробка золотого кольору, досягнута за допомогою процесу на атомному рівні. Якісно оброблені рамки з нержавіючої сталі. І новий рівень стійкості до води та пилу.

Хірургічна нержавіюча сталь iPhone XS 64 Gold

Використовується спеціальний сплав, розроблений Apple, який точно оброблений для створення структурних смуг у три обробки.

Бездротова зарядка

Скляна спинка дозволяє iPhone XS Gold заряджати телефон бездротово. І він заряджається навіть швидше, ніж айфон X.

Face ID – новий спосіб розблокування в камери в Айфоні ХС Голд

Безпека телефону у надії адже, коли обличчя – ваш пароль, це найкращий захист. Ви можете розблокувати Айфон ХС 64 Голд за допомогою Face ID, щоб, увійти в додатки та оплатити речі одним поглядом. Це найбезпечніша аутентифікація обличчя, яка коли-небудь була в смартфоні. А після покращення працює ще швидше.

Розумний A12 Bionic

Це розумний і потужний чіп з Neural Engine наступного покоління. Більше створений для роботи у додатках доповненої реальності. Завдяки машинному навчанні та потужному процесору у портретному режимі можна керувати глибиною. Уся робота смартфону відбувається плавно. Даний процесор демонструє: до 50% швидші показники графіки, до 15% швидше продуктивність, до 50% менше енергоспоживання в ядрах ефективності. 

Технічні характеристики iPhone XS Gold 64gb

Кожне рішення, яке виходить в новому поколінні смартфонів компанії Apple, змушує його стояти на крок попереду усіх інших поколінь. Від того, як він зроблений, до того, як будується конфіденційність та безпека з самого початку, до інноваційних методів, які застосовані при виробництві його компонентів. Даний телефон також отримав на рівень кращий захист від пилу то вологи, тепер він відповідає рівню IP68. Тільки коли апаратне та програмне забезпечення розроблені разом, вони ідеально співпрацюють між собою забезпечуючи найкращу продуктивність. Одним словом за технічні характеристики iPhone XS Gold 64gb можна поставити тверду п’ятірку.

Команда Apple розробляє найкращі в світі продукти, які мають найновітніші дисплеї, мікросхеми, камери, операційні системи та послуги. Але так само важливо, що ці команди працюють разом, щоб усі компоненти iPhone працювали ефективно та красиво. Це означає, що камера XS може працювати в команді з чіпом, щоб використовувати силу A12 Bionic. Таким чином, коли ви створюєте кадр, процесор і Neural Engine визначають обличчя у кадрі, оптимізують освітлення, баланс білого та іншого, перш ніж навіть натиснути на кнопку «знімок». Це такі речі, про які ви ніколи навіть не знали, що відбуваються. Ви просто бачите результат – знімок, який ви хотіли, який має більше деталей, справжній колір та динамічний діапазон.

Поєднання вдосконаленого датчика камери, гіроскопа, ISP, Neural Engine та прискореного виявлення площин дає можливість найкращої платформи AR в світі. Наприклад, кожен новий iPhone зроблений з функцією Face ID котра є – найбільш захищеною системою автентифікації, яка коли-небудь була в смартфоні. Дані, які використовуються для ідентифікації вас, шифруються та захищаються захищеним анклавом. Це окрема частина мікросхеми, тому ваші дані не можуть отримати доступ до iOS чи додатків. І вони не зберігаються на серверах Apple і не на них не створюється резервна копія в iCloud. Натомість вони залишаються на вашому пристрої, саме так де їм належить бути. Насправді жоден інший смартфон не робить стільки, щоб захистити вашу конфіденційність. Ваші iMessage та FaceTime розмови зашифровані.