Я шукаю...

Apple Watch Nike Series 6 40mm Silver Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (M00T3)

Apple Watch Nike Series 6 40mm Silver Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (M00T3)
24 320 грн
- 4620   грн
19 700 грн

Колір

24 320 грн
- 4620   грн
19 700 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Apple Watch 6 40mm Silver Nike Sport Band - ідеальний розумний годинник

Apple Watch Series 6 40mm Silver Nike Sport Band - це сучасна модель годинника від Apple, яка поєднує стильний дизайн і передові технології. Цей конкретний варіант має сріблястий корпус і спортивний ремінець Nike Sport Band, що додає йому спортивного шарму.

Apple Watch Series 6 пропонує широкий спектр функцій, включаючи вимірювання пульсу, кисню в крові, електрокардіограми та тренувальних метрик, що допомагають вам слідкувати за своїм здоров'ям і фізичними показниками. Також цей годинник підтримує водонепроникність, тому ви можете носити його під час плавання або інтенсивних тренувань.

Apple Watch Series 6 працює на базі потужного процесора Apple S6, що забезпечує швидку та ефективну роботу пристрою. Ви можете насолоджуватись різноманітними функціями, такими як повідомлення, дзвінки, музика, встановлення нагадувань та додатки з магазину App Store, просто носячи його на зап'ястку.