Я шукаю...

Apple Watch Nike Series 6 40mm Space Gray Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (M00T3)

Apple Watch Nike Series 6 40mm Space Gray Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (M00T3)
17 420 грн
- 4620   грн
12 800 грн

Колір

17 420 грн
- 4620   грн
12 800 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Apple Watch 6 40mm Space Gray Nike Sport Band - купити з гарантією від ICOOLA

Apple Watch Nike Series 6 40mm Space Gray Aluminium Case with Pure Platinum Black Sport Band (M00T3) - це спеціальна версія Apple Watch, розроблена спільно зі спортивним брендом Nike. Ця модель пропонує всі функції і можливості, які доступні в Apple Watch Series 6, але має деякі особливості, що роблять його кращим для спортивних людей і активних користувачів.

Головна відмінність Apple Watch Nike Series 6 від стандартної моделі полягає в дизайні і доступних спортивних функціях. Чорний спортивний ремінець Pure Platinum Black Sport Band додає спортивний вигляд і комфортну посадку на зап'ястя. Корпус з просторово-сірого алюмінію надає йому сучасний і стильний вигляд.

Apple Watch Nike Series 6 оснащений рядом передових функцій, що полегшують тренування і спортивні заняття. Цей пристрій має вбудований датчик пульсу, GPS і акселерометр, що дозволяє вимірювати серцевий ритм, відстань, швидкість і кількість кроків під час тренування. Також він пропонує високоточний альтиметр, який визначає висоту під час активності в горах або на схилах.