Я шукаю...

Apple Pencil лише для дизайна?

apple pencil

Сьогодні, у щасливих володарів iPad є можливість урізноманітнити використання планшета, до прикладу спробувати один з найпотрібніших інструментів, а саме - Apple Pencil. Він безумовно додасть в щоденну рутину творчості, креативу, дозволить динамічно керувати програмами та робити замальовки. Компанія подбала про своїх клієнтів, розробивши дві версії аксесуара. Давайте порівняємо обидві. Цікаві факти про Стіва Джобса засновника компанії Apple.

 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чим відрізняється Apple Pencil 2-го покоління від свого попередника

На відміну від першого, другий «олівець» має матовий корпус, що захищає його від подряпин, а також магнітне кріплення, завдяки якому робота стала простішою. Так само, Apple Pencil 2 оснащений гранями, які дозволяють йому не скочуватися. Розмір так само зазнав змін. Якщо довжина першого Apple Pencil відповідає довжині звичайного графітового олівця - 17,5 см, то друга версія вийшла трохи менше - 16,6 см.

Apple Pencil 1 сумісний з iPad 6-го, 7-го і 8-го поколінь, iPad Air 3-го покоління, iPad mini 5-го покоління, поколінням 12,9 дюймовим iPad Pro 1-го і 2-го покоління і з iPad Pro з розмірами в 10,5 дюйма і 9,7 дюйма.

Apple Pencil 2 ідеально підходить більш новим моделям, таким як 4-е покоління iPad Air, 1-е і 2-е покоління iPad Pro з діагоналлю 11 дюймів і 3-е з 4-м покоління iPad Pro в 12,9 дюймів.

Спосіб зарядки і комплектація Apple Pencil

Як тільки користувачі планшетів, до яких підходять Apple Pencil 1, розпакують його, вони виявлять запасне перо і перехідник для зарядки від оригінального кабелю iPad. Так Apple Pencil 1 можна заряджати двома способами: через мережу і через роз'єм для зарядки планшета.

Ті ж, кому друга версія здалась комфортніше, зможуть заряджати інструмент просто прикріпивши його до правої межі iPad. Таким чином, олівець можна не тільки заряджати, але і без проблем носити з собою, не переживаючи за втрату. Однак в коробці, крім самого олівця, ви не знайдете ніяких інших комплектуючих. Відзначимо, що сьогодні Apple iPhone продаються також без комплектуючих. Дізнавайтесь також що таке оптимізація заряджання, та як цим ефективно користуватися.

Обидві версії можуть існувати автономно до 12 годин, а для швидкої підзарядки їм вистачає лише 15 секунд. Після чого Епл Пенсіл витримає до півгодини активної роботи.

Переваги обох моделей

Для того, щоб носити з собою Apple Pencil 1, користувачеві необхідний ряд аксесуарів, яких достатньо у вільному доступі. Завдяки підбору, можна підкреслити індивідуальність власника. Додаткових аксесуарів до Apple Pencil 2 не потрібно, якщо ви, звичайно, не хочете грамотно виділитися з натовпу. Цією перевагою можна керуватися при бажанні заощадити, здійснюючи чергову покупку.

До переваг оновленої версії - Apple Pencil 2, можна додати розширення налаштувань. Один дотик по виключеному екрану планшета олівцем приведе вас до "швидких нотаток", які зберігатися навіть в разі блокування пристрою. Подвійний клік по корпусу змінить поточну ширину пера на ластик. До речі, всі зміни руху можна налаштувати під себе.

Обидві моделі неймовірно чутливі до сили натискання. Користуватися ними не складніше, ніж ручкою. У них практично невідчутна затримка при написанні на екрані, завдяки швидкості передачі сигналу 240 раз за секунду.

Призначений тільки для дизайну?

Apple Pencil здатний розширити можливості, як професійного дизайнера, так і простого користувача. Безумовно, такий інструмент ідеально підходить для анімації і дизайну, так як його можна взяти з собою і не шукати комп'ютер з потрібними програмами. Однак не варто забувати про вбудовані додатки, з якими стане зручніше працювати. Apple Pencil допоможе в редагуванні відео, обробці фотографій, контенту і навіть виступить в якості курсора браузера.

Ціна Apple Pencil

Ціна в Україні на Apple Pencil 1 коливається від 2500 гривень у неофіційних представників, і до 4500 гривень в офіційних. Гарантія надається від виробника. Apple Pencil 2 можна знайти за ціною від 3800 гривень і до 5300 гривень з гарантією в 1 рік.

Вибір девайса залишається за вами. При підборі варто вивчити інформацію щодо сумісності iPad, до якого хочеться купити "пару", або купувати комплект відразу. В такому випадку допоможе безпосередній контакт, перевірка прилягання пристрою до руки і розуміння приблизної суми, яку ви бажаєте витратити. Одне можна сказати напевно - можливості Apple Pencil перевершують професійну діяльність. Компанія ICOOLA допоможе вам з безкоштовною консультацією при виборі цього аксесуару, дякуємо, що користуєтесь нашим сайтом. Стаття про те що таке lidar scanner?

Ваша оцінка: