icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Чому не можна викидати зламаний смартфон на смітник?
11 Січень 2021

Чому не можна викидати зламаний смартфон на смітник?

Не знаєте куди подіти свій старий зламаний або неробочий айфон? Ми - еко-компанія ICOOLA, пропонуємо вам грошову винагороду в обмін на ваш розбитий iPhone!

Кресан Юрій

Дуже часто, при наявності зламаного телефону, користувач, не замислюючись, викидає його в смітник, тим самим робить величезну біду всьому навколишньому середовищу. Ми, як екологічна компанія, вкрай не радимо цього робити. Так чому телефон не можна взяти і просто викинути? Давайте розбиратися ...

Кожна з компаній, яка випускає електронну продукцію, на сьогоднішній день, має власну програму утилізації, оскільки всі відповідальні виробники володіють необхідними навичками і технологіями, що дозволяють переробити пристрій найбільш екологічним методом. Крім того, багато компаній, в тому числі і ICOOLA, запропонують винагороду за зламаний телефон.

Звичайно, більшість користувачів вважають, що продати/обміняти можна тільки робочий пристрій, а ось старенький розбитий телефон, навряд чи чогось вартий. Ми як еко-бренд постійно говорим про те, що навіть смартфон в найгіршому стані, вартує якихось грошей, а віддавши його нам, ви не просто збережете природу, а й отримаєте приємний грошовий бонус, щоб пізніше, до прикладу, купити iPhone 7 Plus або ж іншу модель.

Відзначимо, що корпус будь-якого смартфона виготовляється з пластику або металу. Якщо метал ще здатний розкластися за певний відрізок часу, то пластик буде лежати в землі століттями. До того ж, метал можна переплавити, а спалювання пластику викине в атмосферу величезну кількість токсичних речовин. Одним з розумних рішень з переробки пластику є, наприклад, метод гідролізу, де пластик не спалюється, а розщеплюється водно-кислотним розчином. Ідеальним рішенням по переробці пластику скористалися жителі Індії. Одна з компаній роздрібнила пластик і отримані крихти застосувала в будівництві нових автомобільних доріг. Таким чином в Індії з'явилося понад 34 тисячі км. доріг.

Як можна використовувати старий мобільний телефон?

Якщо у вас вдома все ж є старенький, але робочий смартфон і ви не знаєте, що з ним робити, але продавати аж ніяк не хочете, то його легко можна використовувати, як:

  • Навчальний смартфон для дітей - наприклад, можна віддати його дитині, яка буде вчитися працювати з мобільним телефоном;
  • Будильник - гаджет можна використовувати виключно, як будильник;
  • MP3-плеєр - старенький гаджет відмінно підійде, як хороший MP3 плеєр. Якщо ви використовуєте основний смартфон для цих цілей, то до вечора, часто, батарея у нього практично сідає.
  • GPS - набридло використовувати свій основний телефон, як GPS для автомобіля, візьміть свій старий пристрій і налаштуйте його для цієї функції.
  • Зрештою ви можете його кому-небудь подарувати.

Друзі, кількість смартфонів, які сьогодні використовують жителі Землі досягла 1 млрд. Щорічно з них викидається величезна кількість. А сумна статистика свідчить, що лише 3% зі зламаних гаджетів утилізуються як слід. Не викидайте власні гаджети, адже ми, як еко-компанія ICOOLA з радістю приймемо їх в свої руки, для повторної переробки. Здайте свій айфон на запчастини - збережіть природу.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чи обов'язково при покупці телефону оформляти страховку
26 Липень 2021

Багато хто вважає, що оформляти страховий поліс при покупці не потрібно. Інші геть не згодні з даною думкою. Пропонуємо розглянути все найцікавіше, пов'язане зі страховкою смартфона.

Як економити мобільний трафік на Android та iOS
26 Липень 2021

Деякі користувачі смартфонів активно додають на робочий стіл різні віджети, які своєю чергою споживають значну частину трафіку, адже прогноз погоди, новини, курси валют протягом дня регулярно оновлюються.

Україна переходить в зону надвисоких температур та погодних катаклізмів. Найспекотніший період на Землі
25 Липень 2021

Чому Україна переходить в зону ризикованого сільського господарства та як це пов’язано з аномально високими температурами. Нові температурні рекорди у Києві та світі