headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Чому не можна викидати зламаний смартфон на смітник?
11 Січень 2021

Чому не можна викидати зламаний смартфон на смітник?

Не знаєте куди подіти свій старий зламаний або неробочий айфон? Ми - еко-компанія ICOOLA, пропонуємо вам грошову винагороду в обмін на ваш розбитий iPhone!

Кресан Юрій

Дуже часто, при наявності зламаного телефону, користувач, не замислюючись, викидає його в смітник, тим самим робить величезну біду всьому навколишньому середовищу. Ми, як екологічна компанія, вкрай не радимо цього робити. Так чому телефон не можна взяти і просто викинути? Давайте розбиратися ...

Кожна з компаній, яка випускає електронну продукцію, на сьогоднішній день, має власну програму утилізації, оскільки всі відповідальні виробники володіють необхідними навичками і технологіями, що дозволяють переробити пристрій найбільш екологічним методом. Крім того, багато компаній, в тому числі і ICOOLA, запропонують винагороду за зламаний телефон.

Звичайно, більшість користувачів вважають, що продати/обміняти можна тільки робочий пристрій, а ось старенький розбитий телефон, навряд чи чогось вартий. Ми як еко-бренд постійно говорим про те, що навіть смартфон в найгіршому стані, вартує якихось грошей, а віддавши його нам, ви не просто збережете природу, а й отримаєте приємний грошовий бонус, щоб пізніше, до прикладу, купити iPhone 7 Plus або ж іншу модель.

Відзначимо, що корпус будь-якого смартфона виготовляється з пластику або металу. Якщо метал ще здатний розкластися за певний відрізок часу, то пластик буде лежати в землі століттями. До того ж, метал можна переплавити, а спалювання пластику викине в атмосферу величезну кількість токсичних речовин. Одним з розумних рішень з переробки пластику є, наприклад, метод гідролізу, де пластик не спалюється, а розщеплюється водно-кислотним розчином. Ідеальним рішенням по переробці пластику скористалися жителі Індії. Одна з компаній роздрібнила пластик і отримані крихти застосувала в будівництві нових автомобільних доріг. Таким чином в Індії з'явилося понад 34 тисячі км. доріг.

Як можна використовувати старий мобільний телефон?

Якщо у вас вдома все ж є старенький, але робочий смартфон і ви не знаєте, що з ним робити, але продавати аж ніяк не хочете, то його легко можна використовувати, як:

  • Навчальний смартфон для дітей - наприклад, можна віддати його дитині, яка буде вчитися працювати з мобільним телефоном;
  • Будильник - гаджет можна використовувати виключно, як будильник;
  • MP3-плеєр - старенький гаджет відмінно підійде, як хороший MP3 плеєр. Якщо ви використовуєте основний смартфон для цих цілей, то до вечора, часто, батарея у нього практично сідає.
  • GPS - набридло використовувати свій основний телефон, як GPS для автомобіля, візьміть свій старий пристрій і налаштуйте його для цієї функції.
  • Зрештою ви можете його кому-небудь подарувати.

Друзі, кількість смартфонів, які сьогодні використовують жителі Землі досягла 1 млрд. Щорічно з них викидається величезна кількість. А сумна статистика свідчить, що лише 3% зі зламаних гаджетів утилізуються як слід. Не викидайте власні гаджети, адже ми, як еко-компанія ICOOLA з радістю приймемо їх в свої руки, для повторної переробки. Здайте свій айфон на запчастини - збережіть природу.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди. 

Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021
13 Січень 2021

Одна з найвпливовіших світових подій у сфері технологій і інновацій CES в 2021 році проходитиме онлайн. Розумні маски, доладні телефони і найтонші телевізори. Чим дивуватимуть цього року?

Гайд по застосуванню Apple Pay
13 Січень 2021

Відкрийте для себе світ неймовірно швидкої і безконтактної оплати з Apple Pay. Ніяких купюр і монет по кишенях. Без ризиків при реєстрації банківських карт на сайтах і плутанини між ними. Чіткість, простота, і нічого зайвого.