Я шукаю...

Apple TV+ знову оновлює «Центральний парк», 2 сезон дебютує 25 червня

«Центральний парк» на Apple TV+

Apple TV+ – це сервіс потокового мовлення, який доступний для всіх користувачів з оновленим додатком Apple TV. По підписці створюється доступ до перегляду ексклюзивних і цікавих фільмів, документальних і серіалів.

Вперше він був анонсований на заході Apple Special Event у 25 березня 2019 року, що відбулося в Театрі Стіва Джобса.

На момент дебюту Apple TV+ був доступний приблизно в 100 країнах, хоча планувалося в 150.

В березні 2018 року стало відомо, що компанія Apple буде поширювати свою майбутню унікальну ідею через відеосервіс, який ще знаходиться на стадії розробки. Цей оригінальний контент буде розміщений в телевізійному додатку Apple TV. Очікувалось, що сервіс буде мати безкоштовний контент для власників пристроїв Apple.

А в листопаді того ж року компанія Apple підписала згоду з розважальною незалежною компанією А24 по створенню оригінальних художніх фільмів і телевізійних шоу в співпраці з їхнім відеосервісом. Також Apple підписала договір з продюсерською компанією Perfect Storm Entertainment по створенню оригінального телевізійного проекту.

В січні 2019 року Apple підписала перший контракт з компанією Imagine Documentaries для розробки серіалів.

Деякі серіали доступні одразу повністю, в інших нові серії виходять кожну п’ятницю. Після цього їх можна дивитися коли завгодно.

В травні 2019 року вийшла оновлена версія додатку Apple TV з можливістю підписуватися лише на ті канали, які представляють зацікавленість для користувача.

Для того, щоб користуватися Apple TV+ необхідно мати останню версію операційну систему Apple, тому що без цього перегляд фільму чи серіалу буде неможливий.

Перегляд ексклюзивного фільму відбувається, якщо ви зробите підписку або оплату.

До речі, в Apple TV+ немає реклами.        

Дізнайтеся, які є ігри на iPhone для дітей.

Як користуватися Apple TV+?

Для того, щоб почати користуватися цим додатком необхідно мати будь-який пристрій Apple, телевізор типу Smart TV чи прилад для потокового відтворення даних, сумісний також з Apple. І не забувайте, що повинна бути найновіша версія операційної система.

  1. Зайдіть в Apple TV+.
  2. Можна обрати пропозицію стосовно пробної підписки.
  3. Тепер вам потрібен Apple ID і пароль, щоб виконати вхід для створення покупок. Якщо у вас немає таких ідентифікаторів, то потрібно створити Apple ID, бо без нього ви не зможете повноцінно користуватися Apple TV+.
  4. Якщо необхідно, то підтвердіть платіжну систему й додайте зручний вам спосіб створення оплати.

Актуальне питання: «Чи потрібен мені Apple TV 4K для перегляду фільму чи серіалів?»

- Ні, але, звичайно, Apple TV+ краще за все дивитися на Apple TV 4K з підтримкою відео 4K HDR і звуку Dolby Atmos, але всі ексклюзивні фільми й серіали сервісу Apple TV+ завжди доступні в додатку Apple TV на інших пристроях.

Платна підписка в Apple TV+ коштує 5$ в місяць. Така ціна вважається найдешевшою у своєму роді, що не схоже на компанію Apple. Тому що, підписка на Disney Plus коштує 7$ в місяць, Netflix – 9$-13$, а HBO – 15$.

Ціна має сенс, якщо дивитись на бібліотеку, що доступна в трансляції. Технічний гігант запускає Apple TV+ з дев’ятьма шоу. Ви навіть можете подивитись каталог за один день.

Шоу Apple TV+ і фільми високого рівня, адже бюджет сервісу становить 6$ мільярдів. Тільки «Ранкове шоу» з Різ Уезерспун і Дженніфер Еністон має бюджет 300 млн доларів на 20 епізодів.

Аналітик Річ Грінфілд вважає, що Apple TV Plus будуть користуватися сотні мільйонів людей без зайвих затрат. Він має на увазі договір, який пропонує рік безкоштовного користування сервісом, якщо купуєте гаджет від Apple нового покоління. Але, якщо скасувати підписку протягом року, то при відновленні вона вже не буде безкоштовною, не дивлячись на те, скільки ви нею користувалися.

Прочитайте статтю про ігри в Телеграм.

«Центральний парк» – це анімаційний серіал в жанрі музикальної комедії від компанії Apple.

Перший сезон вже доступний, а другий буде доступний 25 червня.

Сюжет будується на сім’ї Тіллерманів, що працюють в Центральному парку. Оуен – головний в сім`ї, який є керівником парку. Він не лише допомагає своїй дружині з вихованням дітей, але й паралельно пробує врятувати зелену територію від Бітсі, яка хоче зробити з парку кондомініум.

Сценаристом і продюсером цього мультсеріалу є Лорен Бушар, Нора Сміт і Джош Гад.

Головні ролі озвучили: Тітус Берджес, Давід Дігс, Крістін Белл, Стенлі Туччі, Кетрін Хан.

Кому варто дивитися анімаційний серіал «Центральний парк»?

  1. Ви хочете розслабитися. Цей мультсеріал не намагається змусити вас на роздуми чи на осмислення проблем. Тут відсутні сцени драми чи складних сюжетних ліній, герої не мають антиморальні риси, які викликають негативні емоції. Під час перегляду вас будуть охоплювати емоції прості та приємні. Буде показано життя Центрального парку та буденні питання, які потрібно буде вирішувати. Звичайно, буде тема стосовно протистояння часу, тому що серіал без центрального конфлікту неможливий.
  2. Ви є прихильником мюзиклів. Серіал робить акцент на музичні виступи, бо це є основним інструментом передачі емоційного стану героїв. Але не думайте, що це просто чуттєва опера. Кожен музичний номер цього анімаційного серіалу перетворюється на комедійну мініатюру, яка підкреслена особистим стилем.
  3. Якщо ви любите сучасний і саркастичний гумор. Мультсеріал «Центральний парк» не несе за собою цинічний і саркастичний гумор у грубій формі, висміюючи суспільство чи окрему особу, а демонструє жарти у привітній формі. До речі, серіал має рейтинг 18+, тому часто розкриті «доросліші теми» і чорний гумор.

Кому краще не починати перегляд даного анімаційного серіалу?

  1. Якщо вам не цікаві проблеми гіпстерів. В цьому серіалі описують проблеми комфортного існування в місті, якщо вам це не цікаво, то можете звернути увагу на інші серіали.
  2. Ви не любите мюзикли. Музика в мультсеріалі потребує багато уваги, але, якщо вам не хочеться її приділяти, то краще спробуйте подивитися щось інше, адже Apple TV+ дає змогу глянути безліч цікавих фільмів і серіалів.

Ваша оцінка: