Я шукаю...

Huawei Band 6 vs Apple Watch 6

Що обрати: Huawei Band 6 чи Apple Watch 6?

Huawei Band 6 вважається новим поколінням високоякісних фітнес-браслетів від компанії Huawei.

Характеристика Huawei Band 6:

 • На вигляд цей пристрій виглядає як охайний браслет. Стосовно розміру екрану, то він зазвичай більший, чим у попередніх моделях. Зображення та кольори – якісні і яскраві. Сенсорний екран моментально реагує на кожен дотик користувача.
 • Для того, щоб увімкнути цей фітнес-браслет потрібно лише натиснути на бокову кнопку. Є ще один спосіб – це підняття руки вгору, адже чутливість Huawei Band 6 на високому рівні. Є швидкий доступ до налаштування й повідомлень.
 • На відміну від попередньої версії, то Huawei Band 6 менший за розміром і легший за своєю вагою. Завдяки такій характеристиці, браслет майже не відчувається на руці власника. Цей фітнес-браслет має пластиковий корпус, що є приємним на дотик і не дратує шкіру. Хоча поверхневість глянцева, але захист від подряпин присутній. Загальна конструкція Huawei Band 6 повністю надійна і якісна.
 • Для роботи цього фітнес-браслету необхідний додаток «Huawei Здоров’я», який доступний не лише для користувачів Android, а й для Під’єднання відбувається просто й швидко. Також завдяки цьому додатку, можна слідкувати за своїм здоров’ям за різними факторами.
 • Щодо функцій Huawei Band 6, то він може вказувати дату й час, повідомлення від додатків, встановлення тренування, перевірка пульсу, можливість дізнатись чи присутній стресовий стан і який рівень кисню у крові, В наявності є такі типи тренувань: ходьба, біг, велотренажер, їзда на велосипеді, скакалка й плавання. Для дівчат є додаткова корисна функція – це слідкування за своїм менструальним циклом. Щодо дій браслета, під’єднаного до смартфона, то ви можете робити фото, перемикати музику й вмикати ліхтарик.
 • Щодо тривалості роботи Huawei Band 6, то він зможе слугувати своєму власнику два тижні, працюючи у звичайному режимі. Для цього фітнес-браслету використовується магнітний заряд. А сам процес займає майже годину.
 • Вартість Huawei Band 6 становить приблизно 1499 грн. Це дуже економний варіант, не дивлячись на свою високоякісну роботу.

Дізнайтеся про те, як відрізнити оригінальний AirPods від підробки.

Apple Watch 6 – це смарт-годинник від компанії Apple.

Характеристика Apple Watch 6:

 • Щодо комплектації, то ці смарт-часи представлені в білому упакуванні з логотипом компанії. Всередині, окрім годинника, ви отримаєте ще зарядний пристрій.
 • Як і в попередніх моделях, для покупців представляється великий вибір ремінців для своїх Apple Watch.
 • Дизайн не є оновленим. Розмір корпусу, матеріал, розташування кнопок, мікрофону й динаміку залишилися без змін. Apple Watch 6 відрізняється від своїх попередників новими кольорами: червоний та синій.
 • Стосовно розміру смарт-годинників, то є такий вибір: 40 мм і 44 мм. Поверхневість екрану зроблена так, що ніякі подряпини не страшні. Яскравість на достатньо високому рівні. Насичені зображення.
 • Функція вимірювання кисню у крові вважається новою, тому що у попередників її не було. Це повний функціонал Apple Watch 6: перевірка дихання, вимір тіла, слідкування за менструацією, пульсу, застереження про високий пульс, тривалість сну. Також, ці смарт-часи ідеально підійдуть спортсменам, адже ви можете слідкувати за процесом свого тренування (незалежно який вид спорту).
 • Те, що стосується автономної роботи пристрою, то заряду хватає на 2-3 дні, якщо регулярні тренування.

Прочитайте статтю про топ-5 найкрутіших фішок Apple Watch.

Отже, Apple Watch 6 вважаються чудовими і якісними смарт-годинниками. В нього багато корисних й інноваційних функцій, які допоможуть слідкувати за здоров’ям і тренуваннями. Якщо у вас є якісь проблеми зі станом здоров`я, то ці часи обов`язково попередять про це. Але, якщо у вас є Apple Watch попередньої моделі, то немає сенсу купувати нову, тому що великих змін не відбулося.

Що обрати: Huawei Band 6 чи Apple Watch 6?

 1. Якщо вибір між дизайном, то в цьому випадку в кожного свій смак. Можливо, комусь важливішим є бренд, то більшість людей оберуть Apple Watch 6. Хоча Huawei Band 6 також має дуже привабливий вигляд.
 2. Huawei Band 6 є більш захищеним від пилу, а також він водостійкий. Apple Watch 6 не мають таку характеристику. Але двоє годинників є стійкими до поту, тому заняття спортом не є проблемою.
 3. Також ці смарт-часи мають високоякісний сенсорний екран. Вони відрізняються між собою за формою, тому можна обрати, який саме розмір екрану потрібен саме вам. До речі, Huawei Band 6 завжди має увімкнений екран, а Apple Watch 6 – ні.
 4. Кожна модель «розумних» годинників має великий вибір ремінців. Ви можете вплинути на зміну зовнішнього вигляду своїх наручних годинників.
 5. Стосовно функціонала, то два пристрої демонструють свою різноманітність. Вони можуть контролювати серцевий ритм, рівень кисню у крові, тривалість сну, вимір пульсу, рахувати кількість кроків, калорій, перевіряти дихання. Ці годинники створені для занять спорту, адже вони слідкують за тренуванням, не дивлячись який саме вид спорту.
 6. Щодо автономності, то однозначним лідером є Huawei Band 6, тому що він можн працювати 2 тижні, а повністю зарядитись протягом години. Apple Watch 6 слугуватиме своєму власнику 2-3 дні. Різниця дуже помітна. Ці смарт-годинники підтримують безпровідний заряд.
 7. Також великою різницею між цими двома моделями годинників є їхня вартість. Huawei Band 6 коштує приблизно 1499 грн, а Apple Watch 6 – 13499-14499 грн.

Отже, двоє «розумних» годинників є дуже якісними. Вони мають різноманітний і корисний функціонал. У двох присутній чудовий зовнішній вигляд. Але відмінності також є, а в особливості: автономність і вартість. Якщо Ви хочете недорогі, але максимально якісні наручні часи, то Huawei Band 6 ідеально підійдуть. А якщо Вам важливий бренд, то Apple Watch 6 точно сподобаються.

Ми вказали на всіх характеристики для кожної моделі, і їх різницю між собою. Тому, вибір зробити буде не складно. Головне – це потрібно знати на які критерії більше звернути увагу, а це все індивідуально. Надіємось, що наша стаття допомогла Вам зробити остаточний вибір.

Ваша оцінка: