Я шукаю...

Огляд гри Dont Starve. Як завантажити додаток Dont Starve?

Все про гру Dont Starve

Популярна Dont not Starve (переклад - «Не будь голодним») - цікава гра, суть полягає в тому, щоб зуміти вижити в страшному світі, який наповнений магією і наукою. Головний персонаж — відважний вчений Вілсон, який попався в руки злого демона, що відправив його в загадкові і небезпечні землі. Завдання Вілсона — приборкати мешканців цього світу і, втікши звідти, успішно повернутися додому.

Допомогти вижити можуть спеціальні предмети, які доведеться створювати самостійно, збираючи для цього певні ресурси. Якщо вам подобаються такі пригоди, тоді сміливо можете завантажити додаток Dont Starve і відправлятися назустріч незвіданому.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Особливості гри

 1. Дослідження чужого світу відбувається без будь-чиєї допомоги. Головний герой з самого початку не має ніяких ресурсів, тому доведеться починати з нуля.
 2. У грі відбуваються регулярні оновлення. Щоб бути в курсі останніх подій рекомендується вступити в товариство інших користувачів і обговорювати з ними й розробниками нюанси гри.
 3. Двомірні істоти й тривимірний світ створюють досить похмуру картинку.
 4. Випадковим чином створюються нові світи, що дає можливість почати підкорювати нову карту.

Сюжетна лінія Dont Starve

Учений не по особистій волі потрапляє в чужий, ворожий світ. Прокинувшись, він чує голос дивної людини, який йому радить пошукати їжу і приготуватися провести тут першу ніч. Як потім з'ясується, це основний лиходій, який створив цей жорстокий світ і заточив героя в його межі. Шлях додому для Уїлсона буде дуже складним.

Дізнайтеся, чому потрібно завантажувати Spark.

Геймплей

Кожен раз, починаючи нову гру, ми опиняємося в випадково згенерував місці, але завдання залишається колишньою — просто спробувати вижити. З кожним успіхом у нас з'являється більше досвіду, який дозволить відкрити нових персонажів з їх особливостями й незвичайними характеристиками. Спочатку, наприклад, містер Вілсон може відрощувати бороди, створюючи з неї рідкісні, але корисні предмети. Силач володіє підвищеним втратою в рукопашній сутичці з противником, містким шлунком, а також відмінним здоров'ям.

Природно, наш персонаж постійно повинен харчуватися, перебувати в теплі, залишатися здоровим і обов'язково в ясному розумі. Це основні його показники. І якщо хоч один з них зводиться до нуля, персонаж помре. За даними показниками можна легко стежити, оскільки їх індикатори розташовані на екрані.

Показники індикаторів життя

 1. Серце вказує на загальне здоров'я персонажа.
 2. Мозок дозволяє контролювати стан його розуму.
 3. Шлунок показує ступінь голоду.
 4. Червоний екран говорить про сильне перегрівання головного героя.
 5. Блідий екран, відповідно, вказує на те, що персонаж замерз.

Вся сіль гри полягає в тому, щоб, бува, не загинути в сутичці з монстрами й хижаками. Доведеться вчитися розводити багаття, добувати їжу, рятуватися від негоди, створювати корисні предмети й будівлі. І все б нічого, але на одному місці довго залишатися не вийде, оскільки потрібно шукати дорогу додому, а для цього доведеться неабияк побродити по божевільному і повного небезпек світу.

Прочитайте, які міфи про смартфони які досі вводять користувачів в оману.

Якщо сяде сонце

При настанні ночі персонаж повинен розташуватися біля будь-якого джерела світла — факела або багаття. В іншому випадку він втратить життя з вини нічних монстрів, які бояться тільки світла.

Вдень же можна без побоювань досліджувати світ і вибирати потрібні ресурси. Ближче до вечора варто потурбуватися про запас ресурсів для багаття, а в зимовий час варто врахувати сильне падіння температури з заходом сонця.

Які корисні речі можна створити?

Ресурсів в грі — хоч відбавляй! Все, що буде з'являтися на екрані можна використовувати для створення різних корисних речей. Можна робити зброю і броню, спроектувати метеомашину, яка дозволить передбачити погоду, або місткий холодильник для їжі, щоб не зіпсувалася. При дефіциті провізії можна створити ферму або кілька, щоб вирощувати фрукти й овочі.

Рекомендується сушити про запас м'ясо, заготовити продукти на зиму, зробити на літо кондиціонер. Також не забудьте поповнювати запаси палива, щоб не залишитися без вогню. Загалом, досвіду і знань вам знадобиться сила-силенна. І так, ніяких збережень гри тут немає, тому якщо загинули — доведеться починати все спочатку. І перш ніж завантажити додаток Dont Starve, потрібно добре подумати, чи не будете ви психувати з цього приводу.

Погода і пори року

У грі є чотири сезони року, які змінюють один одного, як в реальному житті. Кожен відрізняється своїми особливостями. Наприклад, влітку доведеться охолоджувати льодом голову через сильну спеку, а також своєчасно усувати на складі загоряння і частіше перебувати в тіні. Восени важливо не захворіти через дощі й не загинути від блискавки. Основне завдання взимку — НЕ врізати дуба від холоду. Зате навесні можна просто насолоджуватися життям.

Варто зазначити, що кожен сезон має своїх монстрів. Взимку, наприклад, ви можете зустріти моржів-мисливців, які ну дуже спритно бігають. Також може з'явитися гігант, при зіткненні з яким вижити практично неможливо. Коротше, дуже весело ...

Також читайте про цікаву гру 

Трохи про крафтінга

На це елемент геймплея розробники зосередилися досить серйозно, адже з голими руками вижити буде практично нереально. Тому персонажу дана можливість крафтити все підряд, роблячи сотні різних предметів. І якщо ви новачок і тільки вирішили завантажити додаток Dont Starve, вивчіть спочатку основи крафтінга, щоб потім не вмирати кожні 10 хвилин і не починати все спочатку.

Отже, що ми можемо скрафтіть:

 1. Броня, ефективна зброя — отруйні трубки, спритні бумеранги, міцні біти, гострі списи, вибухівка і захисні комплекти.
 2. Будівлі — будинки, місткі холодильники, корисні сушарки, надійні намети, високі стіни, вольєри для звірів, великі городи, різні пастки, автомашини й т. д.
 3. Їжа — цукерки, салати, десерти, рагу, морси, стейки, супи й багато іншого. Практично всі, що в цьому світі бігає, можна вбити, щоб згодом з'їсти.

Радіючи життя, що не станьте їжею для інших!

Не варто думати, що вміння виживати й добувати собі їжу і вогонь, врятують вас від смерті. Пам'ятайте, що за вами теж полюють десятки різних тварюк, які й швидше вас, і сильніше. Одні нападають по ночах, інші чекають вас в засідці, а треті нападають цілою зграєю. Крім того, не потрібно забувати про агресивні дерева, страшних монстрів, які живуть на болотах, небезпечних гігантах і хижих м'ясоїдних павуків.

Є, звичайно, тут і мирні жителі. Їх можна ігнорувати, кататися верхи або полювати, використовувати для збору вирощених ресурсів або для створення власної армії. Загалом, булочок на цю тему існує безліч.

Вперед в джунглі!

Розробники передбачили 2 способи повного проходження гри. Так, ви зрозуміли правильно, цю гру можливо логічно завершити, на відміну від інших численних виживал.

Отже, варіант перший — просто вибудувати портал, щоб покинути цей світ. Герой в такому випадку буде живий, йому набереться весь досвід. Другий варіант передбачає пошук порталу Максвелла, того самого, який з'явився на самому початку гри, і подальше сюжетне проходження. Пройшовши певну кількість різних кліматичних світів, герой зможе поквитатися зі своїм головним ворогом.

Гра, звичайно, дуже складна, і часом здається, що пройти її нереально. Але тут є і плюс — спроб вижити й дійти до фінішу у вас безліч. Так що можете спокійно вмирати й потім знову прокидатися в порталі найпершого світу.

Також читайте про цікаву гру: Door Kickers

Персонажі гри

У даній грі багато персонажів, які відкриваються з отриманням вами досвіду. Кожен з них має як слабкими, так і сильними характеристиками. Одні можуть похвалитися імунітетом до багаття і взагалі можуть підпалювати все навколо, інші спокійно ласують протухлими продуктами, треті взагалі в темний час доби ходять в парі з привидом. Персонажі при цьому діляться на виживальників і воїнів. Одні стають відмінними бійцями, але аж надто вибагливі до їжі, і навпаки.

Умови для завантаження гри

Dont Starve розроблена для iPad mini 2, iPad 3, IPhone 5 і більше нові на ОС iOS 8, а також для Android 5.1 версії та вище.

Управління:

 1. Клавіша автовикористання інструменту.
 2. Кнопка атаки.
 3. Щипок, що наближує і віддаляє карту і камеру.
 4. Поворот камери за допомогою двох пальців.

Особливості версії:

 • назви близько розташованих предметів видно без наведення;
 • можливість активувати HD-графіку;
 • головне меню спрощено;
 • при запуску йде показ трейлера;
 • велику кількість налаштувань світу;
 • кілька режимів виживання.

Робимо висновки

Завантажити додаток Dont Starve, безумовно, варто, оскільки гра заслуговує на увагу любителів цього жанру. виживалка, звичайно, прискіплива, але цікава і повна пригод. Радує, що гра не заточена на одне лише виживання — завжди можна відправитися в пригоду за основним сюжетом.

Що стосується досліджень миру, він максимально різноманітний, і настільки, що все помацати й побачити неможливо навіть за десять проходжень. Багато досвідчені гравці, які вже тривалий час виживають в цьому непростому місці, ні-ні, та й наткнуться на щось незвичайне і незвідане.

І розробники, варто відзначити, теж не сидять склавши руки. Вони намагаються постійно підігрівати інтерес геймерів до свого творіння, створюючи важкі доповнення і запускаючи їх в роботу. Такої підвищеної уваги отримує не кожна подібна іграшка, а це вже багато про що говорить.

Не зважаючи на численні переваги, додаток Dont Starve має всього один, але істотний недолік — одного разу завантаживши цю гру, ви вже навряд чи зможете зупинитися. Адже від цього загадкового світу відірватися просто неможливо!

Ваша оцінка: